Brazílie: Lula nyní nutí chudé rodiny, aby očkovaly i své děti proti covidu, jinak jim budou odebrány dávky

Brazílie: Lula nyní nutí chudé rodiny, aby očkovaly i své děti proti covidu, jinak jim budou odebrány dávky

Na úvod chci zdůraznit, že není jasné, jaká další očkování jsou v programu zahrnuta, nicméně očkování proti covidu, které Lula jasně zmínil, očkovací program pro děti zahrnuje s tím, že rodiče budou muset dát dítěti tolik dávek, kolik bude určeno.

Každopádně je covid očkování jen jedním ze zmíněných povinných očkování pro děti. Nicméně jen to samo o sobě zřejmě způsobí mnoha dětem nezvratné poškození, protože již dávno bylo prokázáno, že covid injekce jsou pro děti obzvláště škodlivé.

V minulých dnech navštívil Lula USA a sešel se se svým přítelem Bidenem, který možná také za Big Pharmu lobboval. Vždyť genové injekce pro děti měly jen velmi malý úspěch, dokonce i v jinak silně proočkovaných zemích se mnoho lidí zdráhalo aplikovat svým dětem experimentální injekce.

Lze tedy předpokládat, že v zásobě zůstalo obrovské množství nevyužitých genových injekcí pro děti (k dispozici jsou mRNA již pro děti od 6 měsíců). Ty by nyní měly být vnucovány zejména chudým brazilským dětem a to v tolika dávkách, kolik Lulova vláda (resp. Pfizer) určí.

Genových injekcí tak budou ušetřeny jen děti z lépe situovaných rodin, které nepotřebují pomoc od státu. Ne tak ovšem jejich rodiče či starší sourozenci, protože mRNA injekce budou povinné pro všechny od 18 let.

Připomínám, že již nyní se v Brazílii připravuje zákon, který by měl donutit ke covid očkování všechny dospělé pod hrozbou vězení pro ty, kteří neuposlechnou, případně pro ty, kdo budou mít falešné doklady o očkování. Velmi přísné tresty se pak připravují i pro lékaře, kteří by falešná potvrzení vystavovali.

A nyní se v tomto ohledu zaměřuje Lula i na děti z chudých rodin, které mají nárok na příslušné sociální dávky. Rodiče, kteří děti nenaočkují, nedostanou dávky, které jsou pro přežití těchto rodin velmi důležité.

Ukradené volby mají následky. Brazilský socialistický prezident Lula da Silva podmínil povinné očkování dětí pobíráním státních dávek.

Socialistický prezident oznámil, že rodiče budou muset  poskytnout doklad o očkování pro své děti, aby se mohli účastnit programu Bolsa Familia a získat dávku, jinak rodiny nedostanou žádnou pomoc od vlády.

„Program Bolsa Família (BFP) v Brazílii je program podmíněných peněžních převodů s národním pokrytím, jehož cílem je podporovat rodiny žijící v chudobě nebo extrémní chudobě, stejně jako rozšířit přístup ke vzdělání a zdravotnickým službám. Program byl vytvořen federální vládou v říjnu 2003 a zakotven v zákoně v lednu 2004,“ uvádí Inter-American Development Bank (IDB).

Program se zaměřil na rodiny s dětmi a dospívajícími ve věku 0-17 let, kde je příjem domácnosti roven nebo nižší než 85,00 R$ (16,30 USD) na osobu v extrémní chudobě nebo mezi R$ 85,01 (16,3 USD) a R$ 170,00 (33 USD) v chudobě.

Desítkám milionů lidí je slíbeno něco podobného univerzálnímu základnímu příjmu, ale dostanou ho pouze tehdy, pokud vyhoví Lulovým požadavkům, uvedl deník Rio Times.

„Proboha, nemůžeme být ignorantští do té míry, že si myslíme, že nestojí za to nechat se očkovat,“ řekl Lula během inaugurace oftalmologických a diagnostických jednotek v Benfice v Rio de Janeiru.

„Stále se ptám sám sebe, jakou lásku má tato matka ke svým dětem, že se o ně nestará v nejdůležitějším okamžiku, kdy mohou být očkovány a mohou se vyhnout nepříjemné nemoci ve svém životě,“ pokračoval Lula.

Lula oznámil, že začne kampaň maskota Zé Gotinhy, který má zatraktivnit očkovací kampaně pro děti. „Nemůžeme váhat, nemůžeme si hrát. Je to otázka vědy,“ řekl.

Stále není jasné, zda a případně které další vakcíny budou v programu vyžadovány, ale Lula ve svém projevu jasně uvedl, že  povinné budou vakcíny proti covidu.

„Pokud bude deset vakcín proti covidu, pokud bude potřebných třeba 50 dávek, vezmu si jich tolik, kolik bude potřeba, protože se mi líbí můj život. Myslím, že každý má povinnost k životu svých dětí, vzít je na očkování ve správném věku, proto říkám, že Bolsa Família se vrací,“ řekl Lula.

„Bolsa Família se vrací a vrací se s něčím důležitým, vrací se to s podmínkami,“ dodal.

V brazilském senátu je v současné době předkládáno šest zákonů, které by kriminalizovaly ty, kteří odmítnou povinnou dávku očkování proti covidu nebo kteří negativně komentují účinnost a bezpečnost takzvané vakcíny…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.8]

8 thoughts on “Brazílie: Lula nyní nutí chudé rodiny, aby očkovaly i své děti proti covidu, jinak jim budou odebrány dávky

  1. Svojim konaním len potvrdzuje, že ide o genocídu, hajzel! Najskôr na silu dal zaočkovať uveznených demnoštrantov a teraz toto! To už tej armáde všade jebe?! Mali by ho zvrhnúť, však zabíja aj ich rodiny, nedochádza im to?! V Brazílii, kde covid pre teploty ani nepáchol ! Hajzel !

  2. Dobra prace. Cela jizni amerika je plna potomku indianu, cernochu a jejich krizencu. Tenhle odpad fakt nechces. Proockovat je tak, ze bud pomrou na infarkt nebo se stanou neplodni je vyhra pro lidstvo jako druh.

    1. to by museli pořádně zamákat na Africe od tam tud jde do Evropy nejvice migrantu totež povinně očkovat všechny Araby tady u nás to Babiš odflakl s cikány taky škoda

    2. Výhra pro lidstvo jako druh by byla, kdyby pomřeli všichni, kdo druhým, kteří jim nijak neublížili přejí špatné věci nebo jim přímo ubližují, aniž by šlo o spravedlivý trest. Je jedno kdo a odkud jsou. Prostě zlí lidi.
      Bacha na karmu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout