Francie: Mohamed vnikl 68leté ženě do domu, kde jí podřízl hrdlo

Francie: Mohamed vnikl 68leté ženě do domu, kde jí podřízl hrdlo

Ve Francii není v poslední době dne, kdy by nedošlo k nějakému tomu muslimskému obohacení. Za vše přináším jeden z případů z tohoto týdne, který je opět potvrzením, že nikdo není v bezpečí ani ve svém vlastním domě.

Obětí je 68letá žena, matka 4 dětí z Lile. Ženě bylo podříznuto hrdlo a byla nalezena ležící na zemi s odhalenou spodní částí těla.  K útoku došlo ve středu v dopoledních hodinách.

Byla provedena pitva, aby se zjistilo, zda došlo k sexuálnímu útoku, jak předpokládá svědkyně.

Sousedka údajně slyšela křik vycházející z domu krátce po 11. hodině dopoledne a byla svědkem toho, jak mladík ženu škrtil, ale útočník ji také zbil, když se pokusila zasáhnout.

„Vrátila se domů a spustila poplach. Když přijela policie, útočník už byl pryč,“ řekl francouzským médiím zdroj blízký vyšetřování.

Na místě činu byla nalezena dopravní karta na jméno podezřelého.

Policejní zdroj prozradil, že Mohamed B., navzdory svému nízkému věku, byl již „policii nepříznivě znám“, ale neposkytla žádné další podrobnosti o jeho kriminální minulosti.

Předběžné vyšetřování nezjistilo žádnou souvislost mezi obětí a podezřelým a policie předpokládá, že šlo o náhodný útok bez jasného motivu.

Pitva byla provedena ve čtvrtek, ale výsledky zatím nebyly zveřejněny.

Není jasné, zda oběť před vraždou utrpěla nějaký sexuální útok.

Nezletilý bez doprovodu, pojmenovaný jako Mohamed B., byl zatčen a vzat do policejní vazby ve středu večer poté, co byl zadržen policejní hlídkou, když hledal hostel, kde by mohl strávit noc.

Pachatel, který se narodil v roce 2006, byl vzat do vazby. Podle našich informací se útočník narodil v Pobřeží slonoviny a ve Francii žije ilegálně. Byl vzat do vazby justiční policií a v současné době je vyslýchán.

K uvedenému případu už jen pár poznámek.

Mohamed může být samozřejmě starší, neboť dnes již většina kriminálních vetřelců moc dobře ví, že pokud udají, že jsou nezletilí, nebude jejich deportace jen tak možná.

Jejich věk se jim automaticky věří – a jen výjimečně se provádí kostní testy, které většinou lháře spolehlivě odhalí.

Případ nám – tak jako mnoho jiných – ukazuje, že v bezpečí už nejsou v obohacovaných zemích lidé nejen doma, ale ani za bílého dne.

Také jde o další z mnoha důkazů, že invazní násilníci si nijak nevybírají – útočí i na mnohem starší ženy než jsou oni sami.

Za všechny takové případy z poslední doby z Francie připomínám kauzy dvou v nemocnici znásilněných stařenek (93 a 95 let) a důchodkyně, která byla znásilněna a týrána ve svém domě.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: Mohamed vnikl 68leté ženě do domu, kde jí podřízl hrdlo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout