Bizarní scéna z britského Parlamentu: Před rozpravou o nadměrné úmrtnosti a příčinách většina poslanců odešla (video)

Bizarní scéna z britského Parlamentu: Před rozpravou o nadměrné úmrtnosti a příčinách většina poslanců odešla (video)

Velká Británie – podobně jako mnoho jiných zemí – vykazuje dosud oficiálně „neobjasněnou“ nadměrnou úmrtnost. Kolem příčin se samozřejmě mlží, obzvlášť pak poté, když je patrné, že nadměrná úmrtnost vzrostla v posledních dvou letech.

Když pak přijde odvážný poslanec, aby na základě jen stěží zpochybnitelných dat tuto nadměrnou úmrtnost objasnil, celý Parlament se vyprázdní…

V pátek se v britském parlamentu odehrála bizarní scéna. Poslanec Andrew Bridgen hovořil v téměř prázdné britské Sněmovně reprezentantů o nadměrné úmrtnosti po zavedení vakcín proti covidu.

Byla to první rozprava o této zdravotní krizi, kolem níž panuje zaryté mlčení, ale poslanci již před rozpravou hromadně odešli.

Poté, co byla jeho žádost více než 20krát zamítnuta, dostal Bridgen konečně šanci vyjádřit v parlamentu své obavy z nadměrných úmrtí zejména u mladých lidí. Na toto citlivé téma přednesl 24minutový projev.

„Experimentální vakcíny proti koronaviru nejsou bezpečné a nejsou účinné. Zapsali jsme se do historie. Toto je první rozprava o nadměrné úmrtnosti v našem parlamentu. První debata o nadměrné úmrtnosti na světě. Slibuji vám, že to nebude naposledy,“ řekl před parlamentem.

Během rozpravy se stalo něco velmi pozoruhodného. BBC v televizi odvysílala ne méně než 9 různých textů, například že vakcíny proti covidu  používané v Británii jsou „bezpečné a nabízejí nejlepší ochranu před vážným onemocněním,“ že vakcíny „nezpůsobují autismus“ a že vakcíny „nepřetěžují ani neoslabují imunitní systém.“

To vše, co tvrdí BBC, je samozřejmě již prokázaná lež. Například v Anglii umírají na Covid téměř výhradně ti, kdo dostali 3 nebo 4 dávky – tedy 1 nebo 2 posilovače…

Také tyto nápisy se objevily během proslovu:

Obraz

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 27 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Bizarní scéna z britského Parlamentu: Před rozpravou o nadměrné úmrtnosti a příčinách většina poslanců odešla (video)

  1. Všichni ti zmrdi, co vycouvali, mají v té prasárně namočené hnáty a bohaté všimné v kešeni od strůjců největší genocidy v historii lidstva.

  2. Když pak přijde odvážný poslanec, aby na základě jen stěží zpochybnitelných dat tuto nadměrnou úmrtnost objasnil, celý Parlament se vyprázdní…

    Je to pochopitelné. Je to podobné, jako když v roce 1968 pár odvážlivých pomatenců tvrdilo, že nás Rusi anektovali, infiltrovali českou vladu a začali zde rozhodovat. Muselo se proti nim zakročit.

    Všichni víme, že planeta je ne v ohrožení, ale pomalu odumírá, a že zde nemůže přežít více než 5% obyvatelstva. Co chcete dělat s odvážnými blázny, kteří nás chtějí všecky otrávit? Jedině ignorovat je a zkoušet dál různé metody dobrovolného odlidňování.

  3. Nejdříve se nechají koupit a pak hrdině odchází kdy už se konečně ta svoloč bude za ty podrazy zodpovídat? To jsou všichni ti zaprodanci beztrestní a jen se nám smějí ? Když jsou zvrácený a psychopatický a pracují proti občanům vlastní země měli by opustit své posty a jít škodit jinam musí na ně být rodina pyšná jsou to fakt charaktery k nezaplacení….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout