Francie: 67letá žena byla celou noc brutálně mučena a znásilňována alžírským vetřelcem

Francie: 67letá žena byla celou noc brutálně mučena a znásilňována alžírským vetřelcem

Tento  případ v poslední době velmi otřásl celou Francií. Hodně lidí jej přirovnává k podobně brutálnímu znásilnění, ke kterému došlo v srpnu, kdy africký násilník brutálně týral a znásilňoval mladou ženu, kterou nakonec znásilnil koštětem.

Na obou případech je mnoho podobného. Násilníkem byl jeden z muslimských „multikulturních obohacovačů,“ v obou případech se násilník ženě do bytu vloupal a společné je i to, že ženy byly celou noc velmi brutálně znásilňovány a týrány, takže skončily ve velmi špatném stavu v nemocnici.

Ve Francii nyní zaznamenávají rekordní počty znásilnění, která jsou stále brutálnější. Uvedené případy, které byly obzvlášť otřesné, jsou skutečně jen špičkou ledovce.

Jak potvrzují policejní zdroje, tak nedávný čin spáchaný ve Versailles byl svým barbarstvím velmi  podobný jako zločin spáchaný letos v létě v Cherbourgu. Natolik, že vyšetřovatelé  stále zůstávají psychicky otřeseni.

Žena bydlí v přízemním bytě – okno vlevo od dveří:

„Devětatřicetiletý migrant byl obžalován z pokusu o vraždu, znásilnění mučením a barbarských činů, vydírání, loupeže s násilím vedoucím k pracovní neschopnosti delší než osm dní a umístěn do vazby,“ uvedla versailleská prokuratura.

Alžířan je podezřelý, že napadl, mučil a znásilnil 67letou důchodkyni. Ta byla nalezena nahá se svázanýma rukama ve středu 20. září.

O oběť se nakonec postarala záchranná služba a v současné době je hospitalizována v Chesnay (Yvelines).

V noci z 19. na 20. září se šedesátnice, která trpěla nespavostí, rozhodla nadýchat čerstvého vzduchu na dvoře domu, kde žije. Najednou se na ni barbar vrhl, škrtil ji a odtáhl ji do jejího bytu. Poté, co svou oběť uzamkl, ji muž požádal, aby mu dala peníze a šperky.

Zpanikařila a myslela si, že pokud mu dá co chce, tak tento útok skončí. Proto se žena rozhodla poslechnout ho, aniž by si byla vědoma, že její utrpení bude ve skutečnosti trvat celou noc.

Útočník však ženu udeřil pěstí mnoha ranami, než ji svázal pomocí elektrických drátů a kousek látky nalezené na místě využil jako roubík.

Dlouhých osm hodin nedělal vetřelec nic jiného, ​​než že svou oběť bil a týral ji všemi představitelnými způsoby. Nakonec se krátce po deváté hodině ráno rozhodl opustit její domov a vzal si s sebou bankovní kartu a šperky.

Znetvořená sedmašedesátiletá důchodkyně nakonec kolem 10:30 našla sílu zazvonit u sousedky, které se podařilo kontaktovat záchranku. „Měla tak poškozenou tvář, že ji její přítelkyně těžko poznala, když zaklepala na její dveře.“

Klidná oblast Versailles, za domem je vyznačen dvůr, kam se oběť vydala na čerstvý vzduch.

Jak se vůbec muž do domu dostal?

Dveře do domu byly zavřené, ale Alžířan právě krátce předtím našel vstupní kartu poté, co se nedaleko vloupal do karavanu…

Ve Francii byl v roce 2021 zaznamenán pozoruhodný nárůst znásilnění spáchaných muslimskými migranty (+ 40 % za jeden rok). Za rok 2022 ani za letošní rok nejsou zatím čísla známa. Podle všeho je však nárůst soustavný.

V roce 2016 došlo ve Francii k 12 820 znásilněním migranty; v roce 2020 se toto číslo zvýšilo na 22 770; v roce 2021, posledním roce, za který jsou údaje k dispozici, došlo k 30 780 znásilněním, což představuje nárůst o 40 % za jeden rok.

Tento katastrofální nárůst odpovídá nárůstu počtu muslimských migrantů. Počet znásilnění za rok 2022 a 23 bude ještě výrazně vyšší. A to zdaleka nejsou hlášeny všechny případy…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Francie: 67letá žena byla celou noc brutálně mučena a znásilňována alžírským vetřelcem

  1. Kto hoci aj nepriamo schvaľuje zločiny moslimov proti bielym ľuďom či smiešne tresty za ne /napr. Sorosov zamestnanec špiniaci diskusie na lžidnes Václav Vaněk, ako aj paraziti z rôznych mimovládok /, zaslúži si smrť.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout