Francie: Samir znásilnil v nemocnici dvě stařenky (93 a 95), jedna v důsledku násilí zemřela

Francie: Samir znásilnil v nemocnici dvě stařenky (93 a 95), jedna v důsledku násilí zemřela

K podobným případům, kdy se místní obohacovači vloupávají do domů starších bezmocných žen nebo do nemocnic či různých sociálních zařízení, dochází poměrně často.

Je to ostatně ještě celkem nedávno, co došlo k extrémně brutálnímu znásilnění mladé ženy v jejím bytě, kam se vloupal jistý Oumar, který ji pak brutálně týral a znásilňoval, vše po hodinách utrpení zakončil znásilněním koštětem, čímž jí potrhal vnitřnosti.

O jiném podobném nedávném případu brutálního znásilnění starší ženy, ke které se muslimský násilník také vloupal, jste si mohli přečíst zde.

Před pár dny se v médiích objevily první informace o případu brutálních znásilnění dvou stařenek v nemocnici.  Pachatel byl dopaden záhy po těchto barbarských činech, při nichž jedna z žen zemřela.

Nyní se ovšem objevila nová šokující informace, která jen potvrzuje, jak je současná justice zvrácená. Pachatel byl totiž po výslechu propuštěn a je vyšetřován na svobodě…

Dvě stařenky byly znásilněny ve svém pokoji na geriatrickém oddělení. Podle našich informací o tom informovala bezpečnostní služba nemocnice Victora Dupouyho v Argenteuil ve Val-d’Oise, která zadržela osobu, která se vloupala na oddělení.

Pachatel byl spatřen v sobotu kolem 16:30, jak odchází z ložnice 93leté ženy trpící psychickými poruchami. Ve stejnou dobu další 95letá obyvatelka uvedla, že ji muž právě znásilnil v jejím vlastním pokoji

Podle prvních informací vyšetřování bylo sperma nalezeno na prostěradle postele 93leté oběti. Ta kolem 19. hodiny v důsledku násilí upadla do bezvědomí.

Zdravotníci se ji snažili resuscitovat. Nadarmo. Večer byla prohlášena za mrtvou.

Čtyřiačtyřicetiletý útočník byl zatčen a vzat do vazby. Samir B. je policii znám kvůli sexuálnímu napadení.

Násilník byl v pondělí 16. října propuštěn a umístěn pod soudní dohled, na soudní proces tak bude čekat na svobodě a to přesto, že. státní zastupitelství požádalo o vzetí do vazby….

Tolik k případu z Francie, který jen potvrzuje, že podobné činy jsou stále více bagatelizovány.

Pro srovnání připomínám, že nedávno 12 mladých Francouzů skončilo ve vazbě poté, co poklidně protestovali proti brutálnímu znásilnění mladé dívky.

Ti, kdo tedy proti násilí muslimských vetřelců protestují, jsou ve Francii považováni za větší hrozbu než ti, kdo páchají brutální násilí.

Nakonec bych se ani nedivila, kdyby všichni násilníci, o kterých byla výše zmínka, skončili na psychiatrii, stejně jako mnoho jejich dalších soukmenovců…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 29 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “Francie: Samir znásilnil v nemocnici dvě stařenky (93 a 95), jedna v důsledku násilí zemřela

  1. https://www.bing.com/ck/a?!&&p=127853998132a34fJmltdHM9MTY5NzUwMDgwMCZpZ3VpZD0xNGRhOTFlMS1hMmQ3LTZjMTctMjRmYy04MjQxYTNjNDZkNmQmaW5zaWQ9NTEyMQ&ptn=3&hsh=3&fclid=14da91e1-a2d7-6c17-24fc-8241a3c46d6d&u=a1L2ltYWdlcy9zZWFyY2g_cT1wZWthcm92JWMzJWExK2FkYW1vdiVjMyVhMSZxcHZ0PXBla2Fyb3YlYzMlYTErYWRhbW92JWMzJWExJkZPUk09SUdSRQ&ntb=1

  2. Na co čeká Macron, až se mu tam vzbouří ozbrojené složky? Řekla bych že nenávist k „těmto“ tlamám už graduje. Lid vezme spravedlnost do vlastních rukou, viz historie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout