Vláda Meloniové posílá ilegály po celé Itálii, vesnička se 14 obyvateli nyní hostí 84 afrických obohacovačů (video)

Vláda Meloniové posílá ilegály po celé Itálii, vesnička se 14 obyvateli nyní hostí 84 afrických obohacovačů (video)

Italové jsou absolutně zděšeni tím, co provádí současná vláda Aspeňačky Meloniové. Blokády přístavů a hranic, deportace a velmi přísná migrační politika se ukázaly být jako plané sliby.

Naopak, pokud tato vláda ve složení 3 údajně pravicových stran vykazuje nějaké rekordy, pak jde o rekordy ve vítání. A nestačí, že jsou přeplněna místa nejčastějších přistání jako je zejména Lampedusa, případně Sicílie.

Nyní se invazní vojsko rovnoměrně rozděluje po celé zemi a dochází k mnohdy až bizarním situacím, kdy občas vládou Meloniové dodaní obohacovači početně výrazně převýší obyvatelstvo obce, kam byli přiděleni.

Meloniová nyní hledá domov pro 50 tisíc nových nelegálních přistěhovalců. Stává se tedy, že čtrnáct Italů se zděšením zjistí, že před jejich domem je 84 Afričanů.

To se stalo v této malé – dosud velmi poklidné – vesničce:

Meloni transformuje Itálii na africký slum. Toto je opravdu neuvěřitelný příběh, který pochází z Cesary nebo spíše z vesničky Colma. 14 obyvatel a 84 nelegálních přistěhovalců  – hostů soukromé ubytovny spravované družstvem Lavorare Insieme v Tarantu.

Hosté pocházejí ze subsaharské Afriky. Obecní správa nebyla o jejich příjezdu nikdy informována. Soužití s místním obyvatelstvem není dobré, na rozdíl od toho, čím se chlubí starosta. Ten je asi jediným spokojeným občanem obce (všimněte si duhové vlajky na radnici).

Ilegálové si také stěžují na potraviny. Obyvatelé jsou nuceni kupovat jim jídlo, aby je „nenaštvali“. Nikdy nevíte, jak to udělat, abyste nedopadli jako v Roveretu (pozn.: jde o městečko, kde před pár dny Nigerijec brutálně znásilnil a zavraždil 60letou ženu).

Padesát tisíc migrantů má být rozděleno po celé Itálii. Zde jsou akcie ministerstva vnitra. Autobusy pronajaté ministerstvem vnitra nyní přepravují tisícovku týdně.

Po 120 najednou, pokud vše půjde dobře, je uloží před policejním ředitelstvím až do dalšího přesunu. Což se někdy stává, aniž by byl někdo informován, často jsou ponecháni i uprostřed noci na lavičkách na náměstí malých měst…

A v tomto zdaleka nejede jen Meloniová, ale všechny vládní strany. Například starosta Trevisa, který je členem Ligy, prohlásil, že každá obec musí přijmout ilegály, jinak začnou všude stavět nová přijímací střediska.

Mimochodem, tato politika byla u obou hlavních vládních stran patrná už velmi dlouho v EU, kde jak strana Meloniové, tak strana Salviniho poměrně dlouho hlasovaly výhradně promigračně.

Liga tak jde již dlouhodobě  proti své vlastní frakci.

Italové tak vlastně nyní nemají ve volbách příliš na výběr – ti, kdo odmítají pokračující invazi (což je drtivá většina) mají na výběr snad již jen strany mimo parlament (např. strana Italexit).

Předpokládám, že reakcí na zradu současné vlády však spíš než co jiného bude rekordní neúčast Italů u dalších voleb. Znechucení z politiky je tam už příliš velké…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 26 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Vláda Meloniové posílá ilegály po celé Itálii, vesnička se 14 obyvateli nyní hostí 84 afrických obohacovačů (video)

  1. měla by si je vzít k sobě Aspen Meloniova a živit je ze svého případně roztahnout nohy zaslouží si Negerske a Arabské semeno po celém těle

  2. Podobný plán, teda rozptyľovať migrantov po Európe, mal sionistický zločinec Salvini ešte v čase ,keď ho alternatívne médiá lživo označovali za záchrancu Európy a Talianska… a dnes ho ,zatiaľ na území Talianska /určite ale dôjde aj na „export“ do „zahraničia“/ , napĺňa už ako plnohodnotný člen probruselskej a globalistom oddanej vlády.

  3. Už se těším. Pozdravím jejich krіmіnalіtu pomocí namaštěné lopaty vepřovým sádlem a zavřu je do sklepa na řetězy s dіetou ve které jim budem servírovat bůčkové hody! XDDDD

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout