Italka byla znásilněna a ubita k smrti Nigerijcem, který již dříve útočil, přesto zůstával na svobodě (video)

Italka byla znásilněna a ubita k smrti Nigerijcem, který již dříve útočil, přesto zůstával na svobodě (video)

Itálií nyní otřásá případ velmi brutálního násilí vůči 60leté ženě, kterou v parku přepadl, znásilnil a ubil k smrti Nigerijec. Vše je o to horší, že dotčený africký vetřelec byl velmi dobře znám policii a již před rokem útočil na policisty, ale i na kolemjdoucí občany.

Přesto nebyl uvězněn či deportován, ale nadále zůstával v Itálii, kde dokonce čekal na přiznání občanství a sloučení zbytku rodiny.

Tento případ opět ukazuje ostudnou politiku vlády Meloniové, která v předvolební kampani slíbila, že podobné jedince nechá deportovat. Přitom za doby její vlády se invaze zhoršila a deportace v zemi prakticky neexistují.

K čemu tedy došlo před pár dny v oblasti Trentina?

Šedesátiletá žena z Rovereta, která byla v sobotu v noci napadena v parku Nikolajevka, útok nepřežila. Bohužel, zemřela v nemocnici kvůli následkům krutého bití.

Žena, která měla pomáhat své nemocné matce, byla brutálně napadena Nigerijcem, kterého již policie znala. Afričan ženu napadl v parku Nikolajevka v Roveretu v Trentinu.

Poplach vyhlásili někteří nájemníci nedalekého bytového komplexu Europa, kteří slyšeli ženin křik a při pohledu z oken byli svědky scény: ona ležela na zemi se staženými kalhotami a on jí roztáhl nohy a bil  ji do obličeje dlažební kostkou.

Muž poté utekl, ale brzy byl zastaven karabiniéry v nedaleké Via Maioliche a nyní je zatčen za vraždu. Je to stejná osoba, která před rokem napadla kolemjdoucí karabiniéry v Roveretu (viz video):

Po tomto napadení byl vetřelec ponechán na svobodě.

A to není z posledních dní jediný případ brutálního znásilnění.

V Rimini byla v sobotu na pláži přepadena a velmi brutálně znásilněna mladá dívka. Útočníkem byl opět Afričan.

21letá ukrajinská dívka byla nalezena ve zmateném a krvácejícím stavu na pláži Rivazzurra poblíž Bagno 118 v Rimini. Zachránili ji zdravotníci a byla převezena do nemocnice se zlomeninami a modřinami.

Dívka se stala obětí brutálního útoku: byla surově zbita a znásilněna Afričanem, kterého popsala úřadům.

Policie provádí vyšetřování a sleduje bezpečnostní kamery, aby identifikovala a vystopovala útočníka.

A mezitím dělá italská pobřežní stráž vše pro to, aby bylo podobných případů víc:

A další už čekají na Lampeduse, až se rozptýlí po celé Evropě:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Italka byla znásilněna a ubita k smrti Nigerijcem, který již dříve útočil, přesto zůstával na svobodě (video)

  1. když voli Aspen Meloniovou tak je jasné že se bude migrace podporovat dal až se vrati na místo Premiera STB Bureš taky si s ním bude rozumět 🥴

  2. Čím více takových případů, tím lépe. Evropané pak konečně začnou brát spravedlnost do vlastních rukou a kdo bude mít jinou barvu držky než bílou, bude terčem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout