Nemoc X: Britští vědci začínají vyvíjet vakcíny proti nové pandemii

Nemoc X: Britští vědci začínají vyvíjet vakcíny proti nové pandemii

Ptačí chřipka, hantavirus, opičí neštovice a další. Různé nemoci, u kterých se údajně předpokládá příští pandemie, před kterou neustále varují mnozí z těch, kdo stáli za covidovým podvodem.

Podle britských vědců je nejpravděpodobnější příští pandemií ptačí chřipka. Otázka je, zda už mají něco připraveno jako před časem Fauci  nebo jde skutečně jen o tušení…

Vědci ze Spojeného království proto začali vyvíjet vakcíny, které mají sloužit jako pojistka proti nové pandemii. Program je však přísně tajný, což přináší vzpomínky na „laboratorní pandemii“ z Wu-chanu.

Nová pandemie „Nemoci X“ tedy má být podle pracovní verze způsobena zatím neznámým virem.

Práce se provádějí ve vládním přísně střeženém laboratorním komplexu Porton Down ve Wiltshire s týmem více než 200 vědců.

Vytvořili seznam hrozeb zvířecích virů schopných infikovat lidi, které by se mohly v budoucnu rychle rozšířit ve světě.

Která z nich prorazí a spustí další pandemii, není známo, proto se také označuje jako „nemoc X“.

Profesorka Dame Jenny Harriesová, ředitelka Agentury pro zdravotní bezpečnost Spojeného království (UKHSA), k tomu řekla:

„To, o co se tady snažíme, je zajistit, abychom se připravovali tak, abychom v případě nového onemocnění X, nového patogenu, udělali předem co nejvíce práce. Doufejme, že tomu (pandemii) dokážeme zabránit. 

Ale pokud tomu tak nebude a budeme muset reagovat, pak jsme již začali vyvíjet vakcíny a terapeutika pro boj proti nim.“

Centrum pro vývoj a hodnocení vakcín v Porton Down bylo speciálně rozšířeno o tuto práci. Původně bylo zaměřeno na COVID a testování účinnosti vakcín proti novým variantám.

Mezitím se vědci v centru podílejí také na sledování několika vysoce rizikových patogenů, včetně ptačí chřipky, opičích neštovic a hantaviru, onemocnění přenášeného hlodavci.

Všechny tyto nemoci byly již opakovaně zmiňovány ve spojení s možnou pandemií, přičemž Gatesem financovaná organizace jich nedávno zmínila dokonce 11.

Jak však můžete přesně vědět, s čím máte co do činění, pokud nejste sami (opět) spouštěčem a původcem „pandemie?“

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

8 thoughts on “Nemoc X: Britští vědci začínají vyvíjet vakcíny proti nové pandemii

  1. Mně spíš zajímá jak se tomuto vakcinačnímu teroru ubránit a předem připravit.Co plánují víme dávno,malá ukázka už proěhla,bude to ale omnoho horší .Základ je odpojit se ,všechno bude navázáno na očkování, hlavně jídlo . Dále pak vyhýbat se zdravotnickému systému pokud se dá ,zdravotní karty a záznamy kde všechno značí jednou použijí proti lidem.

  2. Kazda jedna vakcina je depopulacni. Nektera okamzite, nektera pozdeji. Timto zpusobem jsou JIMI opet klamany masy lidi. Lidickove seberte rozum do hrsti a neverte tem JEJICH zvastum. Hlavne ze ty zrudy maji plnou hubu kecu jak JIM na nas zalezi, dejte se urychlene zabodat!!! NASRAT JIM! At se zabodavaji sami ostrymi a zmizi z povrchu zemskeho! ONI nam pouze skodi a nejenom nam ale cele planete. Viz chemtrailsove postriky na odstineni slunecnich paprsku! A mohla bych pokracovat. V zadnem pripade se nenechte manipulovat a oblbnout jejich dalsim podvodem. No jo putin vylecil Covid za dva dny tak musi prijit s necim mnohem sofistikovanejsim. A strach zabiji to si pamatujte lidickove.

  3. Že by konečně padla Nobelovka za předvídání budoucnosti? Anebo zase šmejdi, lháři, zloději a vrazi kujou svý nelidský pikle?

  4. Financni odmenu dostane ten, kdo izoluje vir v laboratornich podminkach. Zatim se to nikdy a nikomu nepodarilo. Takze to nevypada ani na tu Nobelovu cenu. Vir neni biologicky material jak se nam snazi lzive namlouvat. Viry jsou pouze a jen pocitacove sekvence a nemaji nic spolecneho s biologickym materialem a tim ze se clovek nakazi! Virologie je podvodna veda!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout