Klimatoložka si uvědomila, že se stala součástí jednoho velkého podvodu

Klimatoložka si uvědomila, že se stala součástí jednoho velkého podvodu

Klimatický podvod je velmi důležitou součástí globalistické politiky. Konkrétně má za cíl zničit životní úroveň především v západních zemích a je samozřejmě i součástí depopulačních politik.

Jde o velmi rozsáhlou agendu, která však může být udržována „naživu“ jen proto, že není povolena žádná vědecká diskuze, přičemž všechny opoziční hlasy jsou umlčovány a zatracovány.

Jistá klimatoložka, která omylem vytvořila nesprávnou statistiku přírodních katastrof, si posléze uvědomila, že díky tomuto nechtěnému omylu šla na ruku klimatickým alarmistům, kteří se k ní chovali jako k celebritě.

Ale jen do doby, než na základě upozornění jiných klimatologů zjistila, že její data jsou nesprávná. A toto zjištění se dokonce rozhodla zveřejnit. Nyní je tedy i ona v nemilosti všech klimatických propagandistů…

Klimatoložka Judith Curry byla oslavována „jako rocková hvězda“, když se zdálo, že její výzkum podporuje teorii „klimatické hrozby“. Ale poté, co byly její výsledky vyvráceny, považuje nyní klimatickou hysterii za gigantický průmysl.

Tvrdí se, že čelíme klimatické krizi a že v této věci existuje drtivá vědecká shoda. To ovšem není pravda, jak potvrzuje i tato klimatoložka.

„Je to vykonstruovaný konsenzus,“ řekla New York Post klimatoložka Judith Curryová.

Curryová byla v médiích široce chválena, když zveřejnila studii, která ukázala dramatický nárůst intenzity hurikánů.

„Objaly mě ekologické organizace a alarmisté a zacházelo se se mnou jako s rockovou hvězdou. Často jsem létala s politiky po celém světě,“ říká.

Ale pak někteří výzkumníci poukázali na to, že v jejím výzkumu byly nedostatky.

„Jako dobrá vědkyně jsem to zkoumala,“ řekla Judith Curryová pro New York Post.

Pak si uvědomila, že kritici měli pravdu.

„Některé informace byly založeny na nesprávných datech a týkaly se přirozených klimatických variací.“

Po velkém skandálu Climategate, který ukázal, jak klimatologové záměrně a systematicky zveřejňovali falešné a zavádějící výzkumy, které podporovaly teorii klimatické hrozby, začala Curryová znovu přemýšlet.

Začala si uvědomovat, že existuje „průmysl změny klimatu,“ který odměňuje alarmismus.

Počátky tohoto odvětví lze vysledovat k Programu OSN pro životní prostředí. Někteří úředníci OSN byli podle Curryové motivováni „antikapitalismem.“

„Nenáviděli ropné společnosti a skočili na otázku změny klimatu, aby posunuli svou politiku vpřed.

Později OSN vytvořila takzvaný klimatický panel IPCC, jehož samotným mandátem bylo podle Curryové pokusit se různými způsoby dokázat tezi o klimatické hrozbě. Předpokladem pro financování bylo, že změny klimatu, o nichž se tvrdí, že jsou způsobeny lidmi, budou mít škodlivé účinky.

Klimatologové si uvědomili, že cestou k bohatství a úspěchu je poskytnout výzkum, který poskytne důkazy pro to, co již bylo stanoveno. Tedy musí být v souladu s klimatickou agendou.

Tak podle Curryové vznikl „vykonstruovaný konsenzus“.

I když má skeptik nějaké možnosti financování, je obtížné dosáhnout zveřejnění jeho výzkumu, protože redaktoři vědeckých časopisů jsou alarmisté.

Judith Curry zmiňuje, že redaktorka prestižního časopisu Science prohlásila, že teorie klimatické krize byla přesvědčivě prokázána a že „čas na debatu skončil.“

Judith Curry shrnuje poselství, které to přináší:

„Podporujte poplašné zprávy! Neposílejte je ostatním klimatologům ke kontrole.

Pokud byste chtěli vylézt na kariérní žebřík, například skončit na prestižní univerzitě a získat vysoký plat, velký laboratorní prostor, získat spoustu grantů, stát se vedoucím ústavu, pak je jasná cesta.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout