Zakladatel pašerácké neziskovky vyzývá k zákazu AfD a uvěznění jejích vůdců

Zakladatel pašerácké neziskovky vyzývá k zákazu AfD a uvěznění jejích vůdců

Je až neuvěřitelné, jaké reakce přichází záhy poté, co se zjistilo, že německá AfD velmi posiluje. A poslední kapkou bylo zřejmě zjištění, že ve volbách do europarlamentu – pokud nebudou patřičně zmanipulovány – bude AfD ze všech německých stran nejsilnější, tedy do EP odejde s největším počtem poslanců.

V situaci, kdy právě Německo vysílá do EU zdaleka nejvíc europoslanců, to muselo vyděsit nejen německé, ale i bruselské papaláše. A samozřejmě neméně to děsí ty, kdo by mohli ztratit nemalé dotace, které i z vašich daní vyplácí EU.

Konkrétně jde o pašerácké neziskovky, které jsou velkou oporou při EU praktikované výměně obyvatel. V podstatě by měli být jejich šéfové i zaměstnanci právem považováni za nebezpečné zločince, kteří by měli být odsouzeni na dlouhé roky do vězení.

Pomáhají totiž destrukci Evropy a na jejich vrub jde i mnoho mrtvých, znásilněných, zraněných či okradených. Nicméně šéf jedné z těchto vysoce ziskových neziskovek si myslí, že by měli být vězněni ti, kdo chtějí pokračující destrukci Evropy bránit.

Alternativa pro Německo (AfD) by měla být postavena mimo zákon a její vedení uvězněno, aby miliony Němců přišly o možnost volit tuto stranu, tvrdí zakladatel německé pašerácké neziskovky.

Axel Steier, zakladatel neziskovky Mission Lifeline, učinil znepokojivé poznámky ve čtvrtek v příspěvku na sociálních médiích. Navrhl, že takové drastické opatření je nezbytné v zájmu lidstva.

„V zemi pachatelů by nemělo být tabu zakázat AfD a uvěznit vedení, i když to připraví 20-40 procent německých voličů o jejich názor,“ napsal Steier na X, dříve známý jako Twitter.

„Perzekuce nacistů je stále službou celému lidstvu,“ dodal.

Jeho poznámky přišly jen několik dní poté, co krajně levicová aktivistická skupina Antifa zveřejnila osobní adresy desítek kandidátů AfD, kteří se ucházejí o volby v německé spolkové zemi Hesensko. Samozvaní antifašisté byli obviněni z podněcování násilí proti veřejným činitelům.

„Společně s vámi je chceme vyzvat k tomu, aby se pohybovali v prostorech, ve kterých se samozřejmě pohybují, cítí se nerušeni a myslí si, že jsou v bezpečí,“ uvedla skupina v prohlášení po spuštění webové stránky věnované politikům AfD.

Poznámky pašeráka ilegálů jsou poslední v dlouhém seznamu útoků ultralevičáků a mnoha politiků hlavního proudu, kteří se pokoušejí zdiskreditovat protiimigrační stranu, která v současné době stoupá v průzkumech po celé zemi.

Ve čtvrtek kancléř Olaf Scholz využil návštěvy bašty AfD ve východním Německu k dalšímu útoku na stranu a varoval účastníky před vzestupem „krajní pravice.“

„Nešel bych tak daleko, abych řekl, že demokracie je podkopávána, ale určitě existují nepřátelé demokracie,“ řekl Scholz. „Nebudeme se moci vyhnout tomu, abychom zaujali stanovisko a řekli, že bráníme demokracii a svobodu, které jsme dosáhli.“

Následovaly poznámky středolevého prezidenta Franka-Waltera Steinmeiera, který řekl, že „žádný zodpovědný volič“ by neměl volit stranu, o které tvrdil, že obhajuje „brutalizaci naší společnosti a podkopávání svobodné demokracie.“

„Nesmíme dále podporovat podnikání obchodníků se strachem v této společnosti,“ dodal.

Navzdory sílící rétorice německého establishmentu zůstává AfD mezi voliči stále populárnější a v nedávných průzkumech dosáhla rekordních 23 procent.

Opozice strany vůči liberální migrační politice přijaté po sobě jdoucími německými spolkovými vládami v posledních dvou desetiletích je chápána jako hnací faktor její rostoucí podpory mezi mnoha Němci z dělnické třídy, kteří jsou rozčarováni směřováním země.

Němcům také vadí zaváděná ničivá politika green dealu a s tím související deindustrializace…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Zakladatel pašerácké neziskovky vyzývá k zákazu AfD a uvěznění jejích vůdců

 1. Dozivotie za rozklad pravneho statu, ohrozenie narodnej bezpecnosti, kriminalna a protistatna cinnost, organizovany zlocin, danove podvody, nelegane prijmy, … atd.

 2. Samozrejme,že anarchofašistickým zločincom , ktoré vylievajú mlieko v obchodoch, prepichujú pneumatiky , ničia obrazy či lepia sa na diaľnice, žiadne zákazy spolkov ani trestné stíhanie nehrozí – a nielen v Nemecku…

 3. Serešův pašerák, fašistická Antifa, esesák Scholz, Steinmeier nezastupují demokracii, ale židáckou déémonkracii – satanismus.

  Perverze
  jako kastrace dětí,
  pašování džihádistů do Evropy jako složky kalergismu,
  ničení průmyslu a zemědělství pod falešnou vlajkou klimatické krize, vyvražďování původního evropského obyvatelstva koronafašismem,
  to jsou zhoubné programy mezinárodního žida – WEF, WHO, EU, OSF, BlackRock…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout