Francie: Namísto deportací kurzy plavání pro ilegály zdarma (video)

Francie: Namísto deportací kurzy plavání pro ilegály zdarma (video)

Macronova islamizovaná Francie je podle nedávných incidentů na pokraji občanské války, k čemuž významně přispívá i jeho dlouhodobá politika otevřených hranic.

Nicméně nově příchozí ilegálové nejsou deportováni, ale jsou – podobně jako jinde v Evropě – nebývale opečováváni. A to se vším všudy – nejde tedy jen o ubytování, stravu a zdravotní péči – u těch mladších i vzdělání, ale například i o kurzy plavání…

Místo aby francouzská média informovala o náporu zločinů připisovaných migrantům, zaplavují své kanály propagandou otevřených hranic.

Ve své nejnovější snaze vyvolat pocity viny a emocionální odezvy u svých občanů prosazují koncept „výuky plavání“ poskytované zdarma dobrovolníky.

Cílem těchto dobrovolníků je pomoci migrantům překonat údajné trauma spojené s jejich „nebezpečnými“ ilegálními přechody přes Středozemní moře.

Místo aby se úřady rozhodly pro deportaci ilegálů, kteří překračují jejich hranice, pokračují ve své praxi poskytování bezplatné pomoci, která zahrnuje finanční pomoc, bydlení, zdravotní péči a další.

To vyvolává otázku: A co znevýhodněné a traumatizované francouzské děti, mnohdy šikanované právě importovanými jedinci či jejich potomky?  Tyto děti nemají žádné podobné výhody…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 4.9]

One thought on “Francie: Namísto deportací kurzy plavání pro ilegály zdarma (video)

  1. Myslíte si,že už dávno „liberalizovaná“ a Izraelu oddaná Marine Le Penová Francúzsko zachráni? Ani náhodou! Najskôr ho čaká somálsky a po nejakom čase saudskoarabský scenár, taká je krutá pravda. A platí to aj pre iné silne islamizované krajiny Európy či sveta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout