Kanada: Ženě byla odmítnuta transplantace, protože neměla „Covid očkování,“ nyní je mrtvá

Kanada: Ženě byla odmítnuta transplantace, protože neměla „Covid očkování,“ nyní je mrtvá

V „době covidové“ se jen potvrdilo to, co mnozí z nás věděli již dřív  – či alespoň tušili: ve zdravotnictví jde v první řadě o zisky. Také se ukázalo, že jen velmi málo mužů a žen v bílých pláštích si může říkat „lékař.“

Většina byla ochotna nutit lidem experimentální látky a šířit lež o údajně „bezpečných a účinných vakcínách.“ A proč by ne, když i jim z toho kápla slušná provize.

O neléčení nemocných zejména v roce 2020, kdy byly mnohdy lékařské ordinace nedostupné a čekalo se, až bude možné pacienta napojit na ventilátor, který byl často prokazatelně „konečným řešením,“ nemluvě.

Našlo se jen málo odvážlivců, kteří se všemu dokázali postavit – a to často za cenu ztráty zaměstnání i prestiže.

Dělo se to po celém světě a mnohde vše zašlo až tak daleko, že se odpůrcům covidových injekcí jednoduše zapovídalo lékařské ošetření – a to mnohdy i životně důležitý zákrok.

Nedávno jste si zde mohli přečíst o mladém muži z Kanady, který díky takovým covidfašistům zemřel a zanechal po sobě 5 sirotků. I další případ je z Kanady a jen potvrzuje nelidskou politiku země, jejíž vláda je obsazena především členy Schwabova WEF.

To jistě není náhoda…

Politika nemocnic a zdravotních středisek v éře COVID-19 odmítat potenciální pacienty pro transplantaci orgánů, protože nejsou očkovaní proti COVID-19, si vyžádala také život jedné ženy. 

Sheila Annette Lewis z Alberty v Kanadě se odmítla nechat očkovat proti COVID-19, což vedlo ministerstvo zdravotnictví Alberty k odmítnutí transplantace orgánů zachraňujících život. 

Vzhledem k tomu, že vakcíny proti COVID-19 nemají žádný sterilizační účinek, etické, morální a dokonce i právní kroky, které zdravotnický systém podnikal, aby takové život zachraňující postupy popřel, byly zpochybňovány médii, jako je TrialSite.

Pozadí

V roce 2018 byla zesnulé poprvé diagnostikována chronická plicní nemoc idiopatická plicní fibróza. Po této diagnóze byla Lewisová zařazena na kanadskou čekací listinu na transplantaci orgánů.

Přesněji řečeno, byla zařazena na čekací listinu transplantace v Albertě. Během čekání měla žena z Alberty sérii očkování, která byla nutná k chirurgické transplantaci.

Image

Pak ale v roce 2020 zasáhla pandemie a v roce 2021 jí bylo řečeno, že se musí nechat očkovat proti COVID-19, aby měla přístup k transplantačnímu procesu. 

Ale jaký byl k tomu důvod? Mnoho zdravotnických systémů, jako je Alberta Health Systems, tvrdilo, že lidé s oslabenou imunitou mají vysoké riziko úmrtí po transplantaci orgánu. 

To je údajně důvod, proč existovaly požadavky na injekci takzvané „vakcíny“ COVID-19 pro imunokompromitované pacienty.

Lewisová si však nemyslela, že očkování potřebuje – a bránila se. Nakonec zažalovala provinční zdravotní systém.

Dříve během pandemie, jak je uvedeno v jejím čestném prohlášení, její postoj byl:

„Očkování jde proti mému osobnímu přesvědčení. Měla bych mít právo si vybrat, co se dostane do mého těla.

Život zachraňující léčba mi nemůže být odepřena jen proto, že jsem se rozhodla nepodstoupit experimentální léčbu nemoci – COVID-19, která mě nikdy nemusí postihnout.

Soudní porážka

Lewisová prohrála svůj soudní spor u kanadských soudů. Albertský soud King’s Bench během procesu uvedl, že jakákoli výjimka udělená žalobci by byla v rozporu se současnou lékařskou praxí během pandemie, což by mělo významné nepříznivé důsledky pro veřejnou politiku.

Paní Lewisová se odvolala, ale odvolací soud v Albertě potvrdil rozhodnutí nižšího soudu.

„Paní Lewisová má právo odmítnout očkování proti COVID-19, ale charta nemůže zrušit následky jejího rozhodnutí.“

Její smrt

Toto je tragická zpráva o smrti paní Lewisové, o ztrátě života, která nemusela být.

Poté, co jí byla zamítnuta život zachraňující operace, se paní Lewisová chystala odcestovat do Spojených států, aby tam podstoupila transplantaci orgánu. Podle Centra pro ústavní svobody (JCCF) však zemřela dříve, než se mohla vydat na cestu.

V listopadu 2022 Lewisová řekla BidgeCityNews: „Mám mnoho věcí, pro které mohu žít. Mám vnoučata, mám děti. Jsou dospělí, ale jsou to moje děti.“

Dodržovaly zdravotnické systémy během pandemie COVID-19 etické, morální a dokonce i profesionální protokoly, když odmítly tolik procedur a operací u lidí, kteří odmítli takzvanou vakcínu proti COVID-19?

„Vakcína“ nezajišťovala imunitu, nezabránila důsledně přenosu infekce.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

One thought on “Kanada: Ženě byla odmítnuta transplantace, protože neměla „Covid očkování,“ nyní je mrtvá

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout