Další okresy na Floridě přijaly rezoluci vyzývající k zákazu „vakcín“ proti Covidu

Další okresy na Floridě přijaly rezoluci vyzývající k zákazu „vakcín“ proti Covidu

Florida byla už za covidismu jedním z mála míst na světě, kde byl normální život – bez diktatury v podobě škodlivých lockdownů, roušek a později i bez jinde v USA povinných covid pasů.

Na Floridě již bylo takzvané „covid očkování“ zakázáno, ale pouze pro mladé muže do 35 let, neboť jde o věkoovu skupinu, kterou injekce poškodily zdaleka nejvíc.

Nicméně Floriďané žádají, aby byly mRNA injekce zakázány na území celého státu  pro všechny…

Již před časem  se první skupina republikánských politiků zastupujících několik různých okresů shodla na tom, že takzvané „vakcíny“ proti Covidu jsou ve skutečnosti biologické zbraně a jako takové je nutné je na Floridě zakázat.

V tomto smyslu sepsali rezoluci, ke které se nyní přidávají další okresy…

Hnutí nabírá na síle, aby tlačilo na floridského guvernéra Rona DeSantise, okresní šerify a floridský zákonodárný sbor, aby zakázali vakcíny proti COVID-19 a všechny ostatní vakcíny mRNA ve státě.

Republikánské výkonné výbory v devíti floridských okresech – místní pobočky Republikánské strany Floridy – přijaly rezoluci žádající pana DeSantise a zákonodárce, aby zakázali prodej a distribuci vakcín na Floridě.

Rezoluce o 83 stranách také žádá generálního prokurátora Ashleyho Moodyho, aby okamžitě zabavil všechny zbývající dodávky vakcín a provedl jejich forenzní analýzu.

Takzvaná rezoluce „Zakažte injekci“ přijatá místními republikánskými výkonnými výbory byla napsána psychoterapeutem Josephem Sansonem.

Nejprve byla schválena místními úředníky GOP v Lee County, který zahrnuje Ft. Myers. Poté byla rezoluce přijata výbory v okresech Collier, Lake, Santa Rosa, Seminole, St. Johns Hillsborough a Brevard. Franklin County se stal devátým krajem, který ji 19. srpna schválil.

„Ve jménu zachování lidské rasy vyzývá Republikánská strana okresu Lee guvernéra DeSantise a státní zákonodárce, aby zakázali prodej a distribuci injekcí Covid a všech injekcí mRNA ve státě Florida, a generálního prokurátora, aby okamžitě zabavil všechny injekce Covid a injekce mRNA ve státě Florida a nechal provést forenzní analýzu, “ uvedl výbor při hlasování o přijetí usnesení.

Rezoluce obsahuje více než 140 důkazů, které podle autorů poukazují na nezávislá zjištění biomedicínských profesionálů a dalších lidí, kteří se zabývají vakcínami.

Boyle je právník v oblasti lidských práv a profesor mezinárodního práva, kterému je připisováno napsání zákona o biologických zbraních a protiteroristickém zákonu z roku 1989.

Tato legislativa podle něj stanovila současnou definici biologické zbraně v americkém zákoníku.

Pan Boyle popsal vakcíny jako „COVID frankenshots“ a tvrdil, že jsou „existenčně nebezpečné pro lidstvo.“

Cituje také koalici 17 000 lékařů a lékařských vědců, kteří se shromáždili v květnu 2022 na  Globálním summitu COVID.

Tento summit se rozhodl „uznat, že katastrofální politika veřejného zdraví COVID-19 uvalená na lékaře a naše pacienty je vyvrcholením zkorumpované lékařské aliance farmaceutických, pojišťovacích a zdravotnických institucí spolu s finančními trusty, které je kontrolují.“

Usnesení rovněž cituje národní systém hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS), který zaznamenává zprávy o nežádoucích účincích na vakcíny, včetně vakcín proti COVID-19.

Po zavedení vakcíny proti COVID-19 došlo podle údajů VAERS na Floridě k nárůstu hlášení VAERS o 1 700 % a o 4 400 % u hlášených „život ohrožujících stavů.“

Ron DeSantis, který se v současné době uchází o republikánskou nominaci na prezidenta, již zakázal nařizování očkovací povinnosti ve státě.

Přesvědčil floridský Nejvyšší soud, aby v prosinci 2022 ustavil velkou porotu, která by určila, zda byly během zavádění vakcíny spáchány nějaké trestné činy.

V květnu podepsal čtyři zákony o lékařské svobodě.

Senátní návrh zákona 252 zakazuje diskriminaci na základě očkovacího statusu a zakazuje očkovací pasy.

Sněmovní návrh zákona 1387 zakazuje výzkum zisku funkce ve státě Florida.

Senátní návrh zákona 1580 zaručuje ochranu svobody projevu pro lékaře a zdravotnické pracovníky, jako je ochrana oznamovatelů a možnost vznést námitku proti účasti na jakékoli léčbě.

senátní návrh zákona č. 238 spojuje ochranu před diskriminací na základě volby zdravotní péče tím, že veškeré vyšetřování v této věci zachovává v tajnosti.

Floridský generální chirurg Dr. Joseph Ladapo kritizoval tlak Bidenovy federální vlády na občany, aby se podrobili vakcínám proti covidu-19.

Zdravotničtí pracovníci by měli vždy informovat své pacienty o rizicích lékařského zákroku způsobem, který je klinicky vhodný a splňuje standardy etické praxe,“ řekl během diskuse u kulatého stolu s panem DeSantisem v prosinci 2022.

„Prezident Biden a farmaceutický průmysl tomu zcela zabránili – je to špatné. Těmito novými opatřeními vrhneme světlo na síly, které zatemnily pravdivou komunikaci o vakcínách proti COVID-19.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Další okresy na Floridě přijaly rezoluci vyzývající k zákazu „vakcín“ proti Covidu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout