Špičkový ekonom: Centrální bankéři plánují implantovat CBDC  v čipech pod kůží

Špičkový ekonom: Centrální bankéři plánují implantovat CBDC v čipech pod kůží

Zdá se, že další údajná konspirační teorie padla. Přitom již poměrně dlouho se testují čipy pod kůží například ve Švédsku a Velké Británii, kde je již využívají desítky tisíc lidí.

Jde zatím pouze o dobrovolnou záležitost, nicméně lze předpokládat, že se bude stále více šířit. V čipech by pak byla uložena nejen CBDC, ale také vaše ID, očkovací pas, veškeré další doklady, zdravotní karta, ale i „klíč“ od domu.

V takovém světě se pak již samozřejmě nepočítá s hotovostí.

Tu u nás ostatně podle nedávné ankety nepoužívají už asi 3/4 obyvatel, kteří preferují platby kartami, jsme tak příkladem „ovčího“ národa.

U nás se tak podle všeho budou čipy, které bývají implantovány pod kůží na ruce v místech mezi palcem a ukazováčkem, zavádět bez nejmenších problémů.

Prominentní německý ekonom říká, že centrální banky plánují konkretizovat digitální měny centrálních bank (CBDC) ve formě mikročipů implantovaných pod kůži, což je technologie, která by umožnila absolutní vládní kontrolu nad osobními financemi.

„Centrální bankéř mi vysvětlil, že CBDC vypadají jako malé zrnko rýže, které vám chtějí dát pod kůži,“ řekl profesor Richard Werner, který v nedávném rozhovoru s Ivorem Cumminsem vymyslel nyní široce používanou (a podle Wernera zneužívanou) bankovní praxi kvantitativního uvolňování.

Podle profesora Wernera by CBDC měly být považovány za kontrolní systém, nikoli za měnu. Naše peníze by už ve skutečnosti nebyly naše.

Werner, který pracoval pro několik centrálních bank, věří, že implantovatelné CBDC jsou porušením lidské důstojnosti.

„Lidé, kteří říkají, že vlády a centrální banky to zavádějí, aby monitorovaly a kontrolovaly transakce, mají naprostou pravdu,“ řekl Werner.

Podle něj budou CBDC zpočátku nabízeny prostřednictvím aplikace v telefonu. „Proč to ještě nebylo zavedeno? Není to potřeba. Tuto potřebu je třeba vytvořit.“

Werner předpovídá, že centrální banky vyvolají ekonomické krize, aby přesvědčily lidi, aby používali implantabilní CBDC.

Profesor si myslí, že epidemie covidu, která zahrnovala očkovací pasy, byla důležitým krokem k jejich konečnému cíli.

Implantabilní CBDC mohou být použity k odepření přístupu lidí k určitému zboží a službám, stejně jako se to stalo během covidu, kdy neočkovaní neměli přístup k mnoha službám.

„Vláda bude mít brzy absolutní kontrolu nad vaším životem prostřednictvím CBDC,“ řekl nedávno Agustin Carstens, generální ředitel Banky pro mezinárodní platby (BIS).

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 26 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Špičkový ekonom: Centrální bankéři plánují implantovat CBDC v čipech pod kůží

  1. dokud bude par desitek nejbohatšich rodin na světě parazitovat nad celým lidstvem nic dobrého pro lidstvo se nezmění jaka hruza že jenom rodina Rothschildu disponuje majetkem přes 500 bilionu dolaru 🤢🤮 Rockefelleři mají taky par Bilionu nenažranost světu vládne a chudi se maji mezi sebou pozabijet za jejich kolonizaci a drancovani světa je mě s tohoto světa skutečně šoufl 🤮🤮🤮🤮

  2. V roce 2010 jsem se dala nedobrovolne dobrovolne zabodat proti tetanu. Po zabodnuti jsem byla pul roku nemocna, tahala jsem nohu, a neco me pichalo v te noze. Neco jako kus silonoveho vlasce. A bodalo me to v ruznych mistech v te noze. Nekdy to citim i dnes. A co jsem se nedozvedela, na vrcholu KAZDE vakciny je cip!!! Vubec bych se nedivila ze se me neco takoveho mohlo stat. Je to pro me velice neprijemna zalezitost a proto se nedavejte zabodavat, nevite co v tech vakcinach je za svinstvo. A tim nemyslim jen ten cip, to je to nejmensi zlo. Grafen oxid a spike proteiny s mRNA jsou ingredience zivotu nebezpecne. A to co planuji dat duverivym ovcim pod kuzi at si daji nejdrive sami a jdou prikladem.

  3. Jen přes moji mrtvolu, stačí že dávají všechny tyhle svinstva do jídla, a lituji lidí kteří se o to nezajímají a dávají tyto potraviny i dětem, je to nezodpovědnost rodičů a děti ty si sami nepomohou, protože tomu nerozumí. platím pouze hotově a tak to i zůstane. Čipy ať si dá celá naše vláda, ale to už ani vlastně není zapotřebí, my už o nich všechno víme, zloději, vrazi, zkorumpovaní, blázni, podporovatele cizího státu před vlastním, zaprodanci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout