Někteří Švédové mají covid pasy v čipech, které mají implantovány v ruce (video)

Někteří Švédové mají covid pasy v čipech, které mají implantovány v ruce (video)

Už před lety se ve Švédsku objevilo prvních pár tisíc jedinců, kteří se zcela dobrovolně přihlásili k experimentu, při němž si nechali do ruky (mezi ukazováček a palec) implantovat čip. Ten měl nést různé informace, především měl pak sloužit jako doklad totožnosti.

Pokud Švédsko přijde s jakýmkoli experimentem, dřív či později se začne šířit i ve zbytku Evropy. Ať už jde o multikulturalismus, genderovou výchovu nebo klimaalarmismus. Vše začalo ve Švédsku, aby se to časem šířilo dál. Je tak jen otázkou času, než se začnou šířit i čipy.

Záběry ze Švédska ukazují lidi, kteří mají ochotně implantovány v rukou covid pasy, umístěné na implantabilních mikročipech.

Čipy začaly před časem jako pohodlný výstřelek. Ti, kteří mají implantát, mohou otevírat dveře bez klíčů, provádět bezhotovostní platby, v čipu mají členství v tělocvičně a průkaz totožnosti. Všude tak mohou chodit bez karet a peněženek.

A tak přirozeně, proč nemít svůj drahocenný status očkování proti covidu aplikovaný i na implantabilní čip, aby se mohli zapojit do společnosti.

Švédský deník Aftonbladet uvádí: „Získejte svůj Covid certifikát v čipu v ruce nebo jinde pod kůží. Stále populárnější je vkládat do těla čip s různými typy informací a nyní můžete do čipu vložit i svůj Covid certifikát.“

Je tak zřejmě jen otázkou času, než se covid pasy přesunou z chytrých mobilů do lidských těl. To, co se již osvědčilo ve Švédsku, se může časem rozšířit po celé EU. Poslušné ovečky si tak brzy nebudou chodit jen pro tři „včelky“ ročně, ale i pro čipy, které budou dřív či později sloužit nejen jako covid pasy, ale i jako identifikační doklady a bankovní karty, ale i zdravotní karty, řidičáky a mnohé další doklady.

A co je samozřejmě nejdůležitější – nad očipovanými jedinci bude absolutní dohled….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Někteří Švédové mají covid pasy v čipech, které mají implantovány v ruce (video)

  1. Trochu odbočím: asi nikoho neprekvapí, že vo švédskej sociálfašistickej hrôzovláde sedí aj chlap preoperovaný na ženu – minister/ka/ školstva. Čo na to hovoria tie desiatky moslimov v parlamente a vo vedení obcí , mimovládok a miest, som sa nikde nedočítal.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout