Globalisté podnikají poslední kroky k realizaci Velkého resetu, po němž následuje celosvětová totalita

Globalisté podnikají poslední kroky k realizaci Velkého resetu, po němž následuje celosvětová totalita

Naučte se rozlišit co je důležité a co má jen odvádět vaši pozornost. To, čemu se mainstream věnuje nejvíc, je většinou jen zástupné téma, na jehož pozadí se děje něco, co má být před vašimi zraky utajeno.

Někdy se však prosazuje téma, které má za cíl vás navést na „správnou“ cestu – jako například nyní, kdy se ve velkém propagují bezhotovostní platby. To, že cílem je zavedení CBDC a zrušení hotovosti, se ovšem z mainstreamu nedozvíte.

Ale slyšeli jste kdekoli v hlavních zprávách o tom, co na vás chystá OSN, WHO či EU? To podstatné jistě ne.

Jednou z nejdůležitějších věcí, které se právě teď dějí, a  kterých si je příliš málo lidí vědomo – a to kvůli mnoha rušivým vlivům, které dominují titulkům médií – je snaha globalistů umlčet pravdu, zrušit veškerou hotovost a zavést globální systém digitální identifikace pro všechny lidi.

Organizace spojených národů (OSN) tvrdě pracuje na vytvoření globálního systému tyranie, ve kterém globalisté kontrolují vše. Plánují to udělat konsolidací všech vlád, měnových systémů a potravinových dodavatelských řetězců pod jejich pravomocí.

Pokud jde o finanční složku, Banka pro mezinárodní platby (BIS) nedávno představila „Návrh“ vyzývající k vytvoření „jednotné účetní knihy“, která by jednoho dne zaznamenala vlastnictví všech aktiv po celé planetě.

„Tato kapitola představuje plán budoucího měnového systému, který využívá potenciál tokenizace k vylepšení starého a umožnění nového,“ stojí v části plánu, stažené přímo z oficiálních webových stránek BIS. 

„Klíčovými prvky konceptu jsou CBDC, tokenizované vklady a další tokenizované pohledávky na finanční a fyzická aktiva.“

„Návrh počítá s tím, že tyto prvky budou sloučeny do nového typu infrastruktury finančního trhu (FMI) – „jednotné účetní knihy.“  Výhody tokenizace by mohly být plně realizovány v jednotné účetní knize, protože vypořádání je konečné, když jsou peníze centrální banky drženy na stejném místě jako jiné pohledávky.

Kdo by vůbec chtěl žít v takovém novém světovém řádu?

V podstatě bude nový globální finanční systém řízen a provozován umělou inteligencí (AI). BIS poznamenává, že „programovatelnost“ snižuje – ne-li eliminuje – potřebu „manuálního zásahu“ skutečných lidí.

Když globalisté dokážou získat tolik moci a kontroly nad penězi pomocí své jednotné účetní knihy, budou také moci kdykoli zrušit vlastnictví aktiv jednoduchým stisknutím tlačítka.

„Takže pokud jste opravdu špatní, mohou převést vlastnictví čehokoli, co vlastníte, na někoho jiného,“ uvádí jedna zpráva.

OSN také přijala opatření pro „mimořádné události“, které by mohly nastat. Na nadcházejícím „summitu budoucnosti“ v září 2024 bude OSN tlačit na převzetí globálních „nouzových“ pravomocí, které jí dají úplnou kontrolu nad tím, jak se vypořádat s další „pandemií“.

Pakt pro budoucnost obsahuje ustanovení, které vytváří „nouzovou platformu pro Organizaci spojených národů, pokud dojde k velkému globálnímu šoku,“ uvádí zpráva.

Takže pokud dojde k další globální pandemii, světové válce, ekonomickému zhroucení, vyhlášené klimatické nouzi nebo nějakému jinému druhu globální mimořádné události, OSN by najednou každému řekla, co má dělat.

A pak je tu tlak globalistické organizace zvané Arup Group k úplnému zrušení soukromého vlastnictví aut. Organizace napojená na Světové ekonomické fórum (WEF) chce také zrušit všechny rodinné domy a donutit všechny žít v kompaktních „15minutových městech“.

„Obyvatelé měst si také musí osvojit převážně rostlinnou stravu, z velké části nahradit létání méně energeticky náročnými formami dálkové dopravy, změnit spotřebu oblečení a textilu a déle používat elektroniku a domácí spotřebiče,“ nabádá Arup Group.

V neposlední řadě je třeba připomenout chystanou nadvládu WHO, které se tato organizace hodlá ujmout příští rok po schválení pandemické smlouvy a změn MZP v případě, že bude – opět ze strany WHO – vyhlášena pandemie nebo klimatická nouze.

O čem z výše uvedeného jste se dozvěděli z mainstreamu, který má za cíl vámi manipulovat – a ne vás informovat?

O většině výše uvedeného nemají spící masy ani tušení. To jen usnadní realizaci všech těchto plánů.

Převzetí globalizace se děje jen proto, že to lidé umožňují.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 35 Průměrně: 4.8]

4 thoughts on “Globalisté podnikají poslední kroky k realizaci Velkého resetu, po němž následuje celosvětová totalita

  1. a nastane Totalita taková jaká ještě nikdy nebyla už ted Globalisti vlastní 90% bohatství lidstva a ted už si jdou jen pro zbytek a s čipizaci a Transhumanismem si vezmou i naše duše

  2. pokud v Nizozemsku vyhraje volby ten Zelený Kokot podporujici Green Deal Timmermans tak já byt zemědělec tak to prodám a zdrhám rychle ze země tam už nepujde normálně žit

  3. Kdo z vás se díval v sobotu večer na film čt2 Patriot, tak si rázem ujasnil jak to vlastně fungovalo. Angličané si plánovali vojensky porazit tzv. kolonisty – lidi, z Evropy kteří toužili normálně žít a už si Angličani dělili budoucí státy do soukromého vlastnictví a těšili se na chazary podporovaný velký byznys. V roce 1781 však byli poraženi, ale vyčuraní bankéři se hned přidali na stranu vítězů a rokem 1913 ( založení FEDu) si definitivně potají privlastnili celou Ameriku až do dnešních dnů. Dnes se snaží s pomoci ukradených peněz daňových poplatníků vlastnictví Evropy.

  4. V nejbližších dvou pětiletkách bude lidstvu pod tlakem sionfašistů Chazarů velmi těžko – například jejich zamýšlený Velký reset v rámci NWO. Naštěstí jsou tu organizace jako ŠOS a BRICS a probouzí se například i Indie, Egypt, Saudská Arábie. I Židé v Izraeli dokáží za dobrou věc stávkovat a příkladů je více. Pozitivní velmi je snaha Německa vymanit se ze své pozice loutky (viz Vázací akt) USA a snadněji tak ustát tlak USA na ekonomické deklasování Evropy jako konkurenta. Německo je stále vlažnější vůči Ukrajině. Její prohra velmi oslabí prosazení NWO v Evropě. S Německem je problém ten, aby Němci nevolili politické strany s kladným vztahem k lidem jako je německý kancléř (vnuk generála SS) a prezident iluminát – exponent NWO. USA samy o sobě ekonomicky kleknou, ale uměle si budou udržovat vojenskou sílu – a to i na donucovací funkci vůči obyvatelstvu (podobné to bude i v ČR). Trump ve své omezenosti vidí největšího nepřítele v Číně. Je výkoným pracovníkem orgánu, který má monopol na politické řízení světa – vliv na něho má především sionKissinger. Podle demografů to bude právě Čína, které bude na Zemi vítězná. Vedou ji komunisté, kapitalismus se tam upevňuje – ale rozumně, s omezením nadnárodních korporací. Dobře je, že tam už 10 let sílí volání po konfucionalismu, který klade důraz na rodinu, a to ve třech z pěti hlavních cílů konfucionalismu. Toto volání je znát i ze špiček Komunistické strany Číny a je jen dobře, že má Čína takového prezidenta a že se mu díky covidu podařilo dosadit na funkce loajální funkcionáře. Lze doufat, že se společným úsilím podaří světové sionmagorstvo eliminovat, aby zůstalo zatlačeno do svých připravených bytů a krytů na Novém Zélandu – tam bude stále čekat na svou další příležitost na ovládnutí světa. Velmi nejistá existence EU a NATA je myslím už všeobecně známa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout