Afrika obohacuje také Španělsko: Střelba automatickou zbraní i pouliční útoky za bílého dne (videa)

Afrika obohacuje také Španělsko: Střelba automatickou zbraní i pouliční útoky za bílého dne (videa)

V poslední době se ve Španělsku odehrálo několik  incidentů, ve kterých hráli hlavní roli obohacovači z Afriky. Dva z nich si dnes ukážeme.

Zatímco Itálie zaznamenává rekordní invazi, také španělské Kanárské ostrovy zažívají každodenní příliv stovek afrických obohacovačů.

Další se pak dostávají do exkláv Ceuta a Melilla, kde musí zdolávat vysoké ploty. Z těchto lokalit jsou žadatelé o azyl zpravidla dopravováni na španělskou pevninu, kde pak obohacují místní nebo se vydávají dál do Evropy.

V pondělí došlo ke střelbě v nákupním centru Cristamar ve vyhlášené oblasti Puerto Banús v Marbelle ve Španělsku. K děsivému incidentu došlo za denního světla a naštěstí si nevyžádal žádné oběti.

Kolem 6:00 černoch nejméně třikrát vystřelil z něčeho, co vypadalo jako automatická zbraň, a pak z místa činu utekl. Střelec prošel jednou z hlavních přístupových cest do Puerto Banús, Avenida de las Naciones Unidas, která byla tehdy relativně prázdná.

Svědci zachytili incident na své mobilní telefony. Bylo vidět lidi na ulici – jde o široký bulvár se čtyřmi pruhy, centrální pěší zónu, lavičkami a parkovacími místy – utíkající ve strachu, nejistí, co se děje.

Ozbrojený cizinec si zakryl obličej čepicí a šátkem. Někteří lidé na sociálních sítích komentovali, že oblečení pachatele bylo v barvách fotbalového klubu Olympique Lyonnais, což naznačuje, že střelcem by mohl být Francouz. Naštěstí nikomu neublížil a rychle utekl ve vozidle, kde na něj zřejmě čekal další člověk.

Asi půl hodiny po střelbě bylo na okraji Marbelly nalezeno vozidlo podezřelého. Bylo zapáleno a způsobilo lesní požár na straně Benavolá. Andaluští hasiči byli rychle vysláni na místo s podporou tří vrtulníků a tří letadel, aby uhasili oheň, který zpustošil téměř dva hektary vegetace.

Ačkoli bylo svědkem střelby několik lidí, dosud nedošlo k žádnému zatčení a cíl výstřelů zůstává neznámý. Úřady pozorně sledují situaci, protože letovisko Marbella přitahuje bohaté majitele jachet a návštěvníky z celého světa. Vyšetřování pokračuje…

K dalšímu incidentu došlo ve španělském Bilbau.

Video zachycuje znepokojivý incident ve městě Bilbao, kde se několik obohacovačů různých afrických národností pokouší zastrašit muže, který veze dítě v kočárku.

Navzdory zastrašování muž odvážně brání dítě a nakonec přiměje útočníky, aby odešli. Záběry však ukazují, že jeden z nich skrýval za zády nůž.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

One thought on “Afrika obohacuje také Španělsko: Střelba automatickou zbraní i pouliční útoky za bílého dne (videa)

  1. Španělsko naraznik mezi Afrikou a Evropou tam by se člověk měl učit střílet a rvát se už automatický v budoucnu přijdou ohromné migrační vlny a Španěle by se měli probudit a masivně volit stranu VOX pokud chtějí přežit ale nejduležitějši je konečně všude říkat pravdu že tahle migrace s Afriky která k ním přichazi je má zničit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout