Centrální banka všech centrálních bank BIS chce mít zavedený registr všech vašich aktiv

Centrální banka všech centrálních bank BIS chce mít zavedený registr všech vašich aktiv

BIS, banka, která sídlí ve Švýcarsku a je něco jako „banka všech centrálních bank,“ by zřejmě měla být v „novém“ světě tou bankou, která bude mít centrální dohled nad budoucí jednotnou CBDC. A zřejmě nejen nad ní.

Nezáleží na tom, zda jde o bankovní zůstatky, dluhopisy, akciová portfolia, nemovitosti či jiná aktiva – to vše by mělo být zaneseno do jednotného centrálního registru BIS. Cílem je poskytnout globalistům úplnou kontrolu nad vaším majetkem.

Pokud vás znepokojují plány na digitální měnu centrální banky (CBDC), měli byste se podívat na novou agendu pro „jednotný centrální registr“, který navrhla Banka pro mezinárodní platby (BIS).

Plán, který lze nalézt na BIS.org, nese název „Plán budoucího měnového systému: zlepšení starého, umožnění nového “ .

Nový návrh vidí „jediný centrální registr“ kontrolovaný globalisty, který by sledoval vlastnictví všech aktiv, včetně běžných účtů, nemovitostí, dluhopisů a akcií. Tato účetní kniha bude centralizována a udržována globalisty a všechna aktiva budou „tokenizována“, což znamená, že nároky na finanční nebo fyzická aktiva budou zaznamenány na programovatelné platformě. 

Záznamy v této účetní knize budou programovatelné, což globalistům umožní zrušit nebo změnit vlastnictví aktiv na základě jejich přání sociálního inženýrství. Pokud například někdo vystoupí proti dystopickým plánům Světového ekonomického fóra (WEF), jeho majetek může zmizet z jediné účetní knihy. Tento plán je právem přirovnáván k orwellovskému systému.

Nakonec už nebudete mít žádný majetek (jak požaduje i Klaus Schwab). Tento nový systém ovládaný globalisty se velmi liší od kryptoměn, které jsou založeny na decentralizovaných registrech bez centrální autority. Většinu blockchainů nelze zpětně měnit a jsou tedy neměnné. 

Je evidentní, že západní finanční globalisté jsou proti decentralizaci a lidské svobodě, zatímco kryptoměny podporují samosprávu a sebeurčení. Kryptoměny ve vlastní správě globalisté nemohou zabavit.

Cílem globalistů je vytvořit finanční systém, ve kterém jednotlivci nemají žádné fyzické vlastnictví. Když například vložíte peníze do banky, banka se stane správcem vašich prostředků a může kdykoli převzít kontrolu, zmrazit váš účet nebo dokonce vyhlásit bankrot. 

Dokonce i státní orgány nebo orgány činné v trestním řízení mohou bance nařídit, aby zabavila váš majetek a banka to splní. To jsme ostatně názorně viděli například v Kanadě, kde byli od svých prostředků na příkaz vlády odříznuti protestující kamioňáci.

Pokud však držíte kryptoměny, zlato nebo stříbro nebo v omezené míře hotovost, máte to zcela pod kontrolou a nikdo vám je nemůže vzít, leda násilím…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 4.8]

4 thoughts on “Centrální banka všech centrálních bank BIS chce mít zavedený registr všech vašich aktiv

  1. tím rčením že nebudeme nic vlastnit a budeme štastní to je fakt skutečně budeme štastni figl je v tom že nebudeme vlastnit ani svojí duši pokud budeme očipovaní a když jste očipovan jste programovatelný si myslet jen to co vám dovoli Globalisté svobodná vule existovat nebude jak řekl Harari ten kdo v budoucnu přijme čip je defakto sebevrah s toho člověka bude chudák si jen představte že máte ve všem jiny názor než Globalisti co to s vámi udělá budete hacknutelni a když budete silně prorežimní tak ten čip vám muže zpusobit třeba takoví šok že někde na ulici skolabujete a na místě zamřete jednoduše budete donucení byt štastni až sem tohle povede

  2. Jsem zvědavý jak nám naše vláda vysvětli z jakého důvodu by soukromá společnost sídlící ve Švýcarsku jejíž akcie nejsou veřejně obchodovatelné, tedy 100% privatní subjekt, který navíc ovládá veškeré centrální banky měl shromažďovat veškerá data o každém občanovi. To musí být naplánovaná óbr lumpárna na dokonale zotročení lidí. Tak uvidíme s kým do toho půjde vláda, jestli se svými lidmi- voliči, nebo plánovači zla. Ta sebranka našich zaprodanců v EU už s tímto zlem projevila ve většině souhlas.

  3. Cela banda zaprodancu ve vlade proti lidu plni rozkazy globalistickych zmrdu!!! Lide pro tyto zrudy nemaji zadnou cenu ani z nas nemaji uzitek, naopak jsme banda zbytecnych jedliku!! Ja ale tvrdim ze ta odporna luza co hraje na boha je nam nepotrebna!!! At oni ukazi transparentni ucty vsem! A my je zacneme kontrolovat, ne oni nas!!! At jdou prikladem at se vzdaji veskereho majetku a ukazi jak jsou stastni s holou prdeli!!! Verim ze temto vsem psychopatum se jednoho krasneho dne zabavi veskery majetek a budou odsouzeni a patricne potrestani vsichni do jednoho nejlepe na GITMO! A navic karma je zdarma a ta karma se nazyva BILE KLOBOUKY! a vojenske soudy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout