15minutová města – záchytná centra Velkého resetu (video)

15minutová města – záchytná centra Velkého resetu (video)

O projektu 15minutových měst jsem se zde již několikrát zmínila. Jde o to, aby v 15 minutovém pěším dosahu bylo vše, co potřebujete k životu.

Pokud jste četli o experimentu, ke kterému se nyní propůjčil Oxford, tak již víte, k čemu ve skutečnosti projekt 15minutových měst slouží. Má za cíl uzavřít obyvatelstvo v předem určených zónách s jen minimální možností tuto zónu opustit bez velmi vážného důvodu.

To bude zřejmě sloužit zejména v době vyhlášených lockdownů, ať už klimatických či zdravotních, vyhlašovaných pod jakoukoli nesmyslnou záminkou diktátorskou WHO.

Zajímavým způsobem pojímá tento projekt následující video.

Ve videu je nejprve projekt 15minutových měst představen. Například v Holandsku již 14 měst nebude od roku 2025 na své území vpouštět auta na fosilní paliva – a to včetně zásobování.

Právě tohoto příkladu by chtěla následovat i další města, která se hlásí do projektu 15minutových měst. Připomínám, že k městům, která o projekt projevila zájem, patří i Praha, což se ostatně dalo v případě pokrokářského Hřiba očekávat. Piráti jsou plně v souladu s Velkým resetem.

Ve videu se k tomuto projektu mimo jiné uvádí:

15minutová města, o kterých teď všichni mluví, je nový módní název pro venkovní záchytná centra Velkého resetu.

Cílem je ubytovat všechny lidi ve čtvrtích tak malých, že z jednoho konce na druhý dojdete za 15 minut; vše, co potřebujete, je v okruhu půl míle, takže nemusíte nikdy odcházet.

Velký reset je čistý fašismus zahalený do měkké, homosexuální fasády.

Možná je to proto, že někteří lidé to považují za neškodné a jiní mlčí ze strachu, že budou označeni za „homofobní“.

Na Velkém resetu není nic neškodného. Pachatelé tohoto pobuřujícího plánu ho jemně prodávají a řeknou vám, že budete zdravě jíst, zůstanete aktivní, budete cvičit a užívat si nádhernou přírodu ve vašem malém zajateckém táboře pod širým nebem.

Tyto organizace vám říkají, že pro vás není dost místa, protože vy jste důvodem, proč je matka Země „nemocná“.

Toto je podtext, který přesvědčuje lidi, aby neměli děti a kastrovali ty, kteří je mají.

Pohodlné lži pro bojácné.

A ti, kteří mají odvahu vidět pravdu, mohou vidět, že je to jen záležitost účetnictví: nás, lidi, sužují bezbožní psychopati, kteří chtějí ovladatelné stádo, považované za dobytek, které by chtěli využít  pro své vlastní sobecké touhy; chtějí, abychom „nic neměli a byli šťastní“ – a „jedli brouky“.

Tento plán byl oficiálně oznámen v roce 2015 (tehdy byla schválena Agenda 2030) a uveden do praxe v roce 2017 s cílem dosáhnout většiny plánů do roku 2030.

Paříž je oslavována jako průkopník nových módních 15minutových městských věznic. Ale nejsou sami. 15minutové město staví i australské Melbourne.

A v Americe totéž dělají New York City, Los Angeles a Cleveland.

Právo cestovat není zakotveno v Listině práv.

V minulosti soudy rozhodly, že toto domnělé právo je pevně zakotveno v americkém právu.

Ale věci se změnily. Dnes nám hrozí, že přijdeme o všechno, a pokud se nepostavíme za vlastní svobodu, kdo to udělá?

Tolik k videu. Projekt 15minutových měst je skutečně velmi nebezpečný. Prakticky počítá s tím, že v případě, že budete chtít danou zónu opustit, nenajdete žádnou výmluvu, která by vám to umožnila.

Bude-li WHO vyhlášen jakýkoli lockdown (klimatický, zdravotní), pak nebudete mít nejmenší šanci se dostat třeba i roky mimo zónu – možná vyjma výjimečných záležitostí – a to na zvláštní povolení.

Je třeba si uvědomit, že poté, co mnoho kompetencí převezme WHO, mohou se stát lockdowny, při kterých budou lidé uzavíráni na malé ploše a silně omezeni v pohybu, běžnou součástí života.

Myslíte, že by si nic podobného globalisté neodvolili? Pak si vzpomeňte třeba jen na rok 2017 nebo 2018. Pokud by vám tehdy někdo řekl, co vše se bude odehrávat po roce 2020, uvěřili byste mu?

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 4.9]

5 thoughts on “15minutová města – záchytná centra Velkého resetu (video)

  1. Jsou to klimatičtí blázni, nýmandi, mravenečci, co chtějí poroučet větru a dešti v zájmu klimatické ideologie, poroučet a kontrolvat lidi.

  2. Cistá psychiatria. Nikto nebude šťastný ani šváby čo to upiekli, lebo svet si ide na iných frekvenciách svoje napriek želaniam pokakaných deduškov.

  3. Nechápu ty debily, co se do projektu přihlásili.
    Jsou to skutečné kotce v králíkárně. Místo pro žrádlo, vodu, spaní a záchod. Na rozmnožování samec z vedlejšího kotce (vystačí na více samic, tedy samců stačí málo).
    Někomu to zdá se stačí.

  4. klídek, nic z tohoto bláznivého nápadu tzv. 15 min. měst se nemá nikdy šanci reálně uplatnit. Je to však výsledek bláznivých voleb, které české ovce způsobili v posledních parlamentních volbách. Mělo by se to týkat pouze těch voličů, kteří volili pětikoalici aby si tohle řádně vychutnali. Ostatních se to nebude týkat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout