OSN se chystá zahájit plán „globálních šoků“ těsně před americkými prezidentskými volbami

OSN se chystá zahájit plán „globálních šoků“ těsně před americkými prezidentskými volbami

Každý Evropan, který se alespoň okrajově zajímá o politiku ví, že pro evropské země je velmi důležité kdo je prezidentem USA, neboť většina evropských zemí – včetně EU jako takové – je pod plným vlivem Washingtonu.

Pro nás je tak mnohem důležitější kdo vládne v USA než kdo vládne u nás, protože tak jako všechny vlády v EU je i ta naše řízena z Bruselu a Washingtonu.

Už několik politických analytiků z USA naznačilo, že k volbám prezidenta v roce 2024 vůbec nemusí dojít. Jak se termín voleb blíží, zdá se stále méně pravděpodobné, že by měl Biden šanci vyhrát s jakýmkoli soupeřem – a tentokrát by asi ani manipulace příliš nepomohly, protože podpora Bidena den ode dne klesá.

Poslední skandál s kokainem nalezeným v Bílém domě, Bidenovo odmítnutí uznat vnučku – nemanželskou dceru Huntera Bidena a především každodenní excesy, které vzbuzují pochybnosti, že by další 4 roky mentálně a fyzicky zvládl, jsou faktory, které v poslední době snížily Bidenovu šanci na výhru.

Část demokratů už dokonce naléhá na Bidena, aby se nominace vzdal, ale  Biden od účasti v primárkách rozhodně nehodlá odstoupit.

Nyní se zdá, že by mohly být americké prezidentské volby přinejmenším odloženy, protože OSN již chystá nástroj, kterým může v případě jakékoli vyhlášené krize doslova ochromit celý svět.

OSN je de facto organizace založená před lety pro prosazování zájmů USA a je plně ovládána US Deep state. Právě tudy by mohla vést cesta k ovlivnění dalších voleb – či možná dokonce jejich zrušení…

Mocná Organizace spojených národů se nyní snaží zvýšit svůj vliv po celém světě uchvácením globálních „nouzových“ pravomocí a americký prezident Joe Biden tento návrh podporuje.

Zajímavé je, že návrh OSN má vejít v platnost v září 2024, pouhé dva měsíce před vysoce očekávanými všeobecnými volbami v USA.

Globální organizace bude hostit „Summit budoucnosti„, kde přidružené země přijmou takzvaný „Pakt pro budoucnost.“

„Pakt“ nebo dohoda by zavedla řadu politických reforem, které OSN nabídla v minulých letech jako součást své platformy „Naše společná agenda„.

I když je v agendě několik agresivních návrhů, žádný z nich není tak znepokojující jako plán OSN na „nouzovou platformu“, která by poskytla mezinárodní organizaci významné pravomoci v dobách „globálních šoků“, jako je další globální pandemie.

Většina podrobností návrhu OSN byla zahrnuta do březnového politického dokumentu s názvem „Posílení mezinárodní reakce na komplexní globální šoky – nouzová platforma.

Generální tajemník OSN António Guterres nastínil návrh nouzové platformy:

„Navrhuji, aby Valné shromáždění poskytlo generálnímu tajemníkovi a systému OSN stálou pravomoc svolat a automaticky zprovoznit nouzovou platformu v případě budoucího komplexního globálního šoku dostatečného rozsahu, závažnosti a dosahu.“

„Výzvy, kterým čelíme, mohou být řešeny pouze prostřednictvím silnější mezinárodní spolupráce,“ prohlásil Guterres.

Nouzová platforma by poskytla mezinárodnímu orgánu moc nad všemi národy v dobách nouze. Jde tak o velmi podobný způsob uchvácení moci jako v případě chystané pandemické smlouvy WHO.

Taková pravomoc je podle OSN potřebná k „zajištění toho, aby všichni zúčastnění aktéři přijali závazky, které mohou smysluplně přispět k reakci, a aby byli hnáni k odpovědnosti za neplnění těchto závazků“.

Příkazy OSN by tak nebyly pouze doporučující, ale závazné, přičemž země, které by odmítly plnit příkazy OSN, by byly sankcionovány.

Podle politického návrhu OSN by generální tajemník mohl v případě potřeby nouzovou platformu prodloužit, přestože její trvání je stanoveno na „konečné období“. Takové rozhodnutí by bylo učiněno bez souhlasu kteréhokoli členského státu.

Jaký typ „globálního šoku“ by tedy spustil nouzovou platformu?

Podle OSN by šlo o jakoukoli „rozsáhlou událost“, „budoucí pandemie“, „narušení globální digitální konektivity“, „významnou událost ve vesmíru“ a další „nepředvídaná rizika.“

Vše uvedené by bylo příčinou zavedení nouzové platformy. Na to lze implementovat cokoli, od pandemie přes válku až po vyhlášenou klimatickou či energetickou krizi.

Mnozí kritizovali návrh OSN a obviňovali ji z pokusu o konsolidaci moci, ale Bidenova administrativa je s ní v plném souladu, což znamená, že její návrh bude automaticky akceptovat celý Západ.

Americký velvyslanec Chris Lu v březnu 2022 poznamenal, že Bidenova administrativa podporuje nouzovou platformu OSN, stejně jako několik dalších návrhů obsažených v „naší společné agendě“, podle přepisu Luových poznámek v OSN v roce 2022.

A s čím souhlasí USA, s tím automaticky souhlasí také EU.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

One thought on “OSN se chystá zahájit plán „globálních šoků“ těsně před americkými prezidentskými volbami

  1. stále dokola, kecy a zase kecy. Vzletne názvy jako “ pakty budoucnosti” a podobné řečičky za nimiž se skrývá prosté ohlupování lidí a příprava na dokonalé zotročení lidstva. OSN je soukromý mocensky pakt chazarů založený za účelem ohlupování lidí a jejich likvidace. Stejně jako WHO. Když už ovce konečně otevřou oči.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout