Byla nedávná smrt odpůrce covid „vakcín“ prof. Burkhardta skutečně přirozená?

Byla nedávná smrt odpůrce covid „vakcín“ prof. Burkhardta skutečně přirozená?

Nedávno zemřel mezi odpůrci covidové totality velmi dobře známý prof. Burkhardt, který i přes odpor systému pitval lidi, kteří zemřeli krátce po aplikaci genové injekce.

Vzhledem k jeho věku nebyl přílišný důvod se zamýšlet nad příčinou smrti, nicméně na několika německých a rakouských webech se záhy po jeho smrti komentátoři pozastavili nad tím, že jen před pár dny či týdny s ním hovořili a zdál se být celkem fit.

A podle všeho nejsou jediní, kdo se nad úmrtím profesora pozastavil.

V září 2021 představil zkušený německý patolog Arne Burkhardt svůj výzkum 10 úmrtí po očkování proti covidu. Byl ohromen výsledky. Videozáznam z tiskové konference byl okamžitě odstraněn YouTube. Byl také nemilosrdně napaden „ověřovateli faktů“.

Burkhardt, který vedl ústav patologie v Reutlingenu po dobu 18 let, vyšetřoval 10 úmrtí spolu s dalšími patology. Dospěli k závěru, že pět úmrtí zcela jistě souviselo s vakcínou a dvě další úmrtí pravděpodobně.

V prosinci 2021 uspořádal Burkhardt druhou tiskovou konferenci, na které představil pitvy 15 lidí, kteří zemřeli po očkování proti covidu. 12 z těchto úmrtí bylo „velmi pravděpodobně“  způsobeno očkováním, řekl profesor.

Třetí tisková konference následovala na začátku letošního roku, na které Burkhardt poprvé demonstroval, že spike protein produkovaný v těle po „očkování“ proti covidu je zodpovědný za zánět a poškození krevních cév.

Úspěšně detekoval spike protein vakcíny v krevních cévách osoby, která zemřela čtyři měsíce po „očkování“. Tato osoba byla diagnostikována s myokarditidou.

V květnu letošního roku bylo profesoru Burkhardtovi umožněno hovořit s Evropským parlamentem o tom, jak vakcíny proti covidu poškozují srdce a plíce.

O měsíc později bylo oznámeno, že náhle zemřel. Emeritní profesor Pierre Capel říká, že jeho tělo bylo nalezeno v jezeře po rozsáhlém hledání. Není známo, co se s ním stalo.

Epidemiolog Paul Alexander si klade otázku, zda nebyl zavražděn.

„Naše životy jsou v ohrožení kvůli našemu boji proti farmaceutickým firmám, vládám a vynálezcům technologie mRNA. Bourlovi, Bandelovi a dalším. My, myslitelé, jsme v nebezpečí a musíme tomu čelit.“

Totéž také slyšíme od jiného patologa, který prováděl pitvu u lidí, kteří zemřeli krátce po očkování proti covidu. Patolog Peter Schirmacher dospěl k závěru, že až 90 procent lidí na vakcínu zemřelo.

Technologický podnikatel Steve Kirsch prozradil, proč už o něm neslyšíme. „Oni“ vyhrožovali, že zabijí jeho rodinu, pokud o svém vyšetřování promluví. Od té doby mlčí.

V roce 2020 byla nalezena mrtvá prominentní kritička očkování Brandy Vaughanová. Pracovala jako obchodní zástupkyně pro farmaceutický gigant Merck a za své poslání považovala vzdělávání lidí o nebezpečích vakcín.

„Pokud mě někdy najdou mrtvou, byl v tom zlý úmysl,“ napsala nejednou na sociální sítě.

Ve svém nejnovějším příspěvku na Instagramu Vaughanová varovala před nebezpečím očkování proti chřipce. Zprávu zveřejnila dva dny před svou smrtí.

Za záhadných okolností před rokem zemřel v pouhých 48 letech také uznávaný izraelský lékař Zelenko, který byl velkým kritikem genových injekcí.

Na konci roku 2021 varoval ve videozprávě , že se dělá vše pro umlčení kritických lékařů. Také prohlásil, že pokud brzy zemře, nebude to následek nemoci nebo sebevraždy.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 34 Průměrně: 4.8]

2 thoughts on “Byla nedávná smrt odpůrce covid „vakcín“ prof. Burkhardta skutečně přirozená?

  1. Z hlediska polarity je tato nerovnovaha zabijeni evidentni, je jiz na case tuto hladinu, kterou doposud tolerujeme z ruznych duvodu, ze se nas to netyka, vyrovnat. Z chronologie vime,ze obrat nastane az neni co ztratit, ale na to je jiz pozde, protoze dopustili jsme vrchol tohoto extremu, ktery nas uvede opet na pocatek budovani civilizace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout