Umlčení německého patologa ukazuje, jak hluboce v Evropě zakořenil fašismus (video)

Umlčení německého patologa ukazuje, jak hluboce v Evropě zakořenil fašismus (video)

Součástí jakéhokoli vědeckého výzkumu byla vždy diskuze, v níž se prodebatovávalo mnoho různých názorů a závěrů výzkumů, založených na faktech a důkazech. Jedině tak lze provádět v medicíně pokrok bez toho, aby bylo poškozeno zdraví pacientů.

Nyní je však všechno zcela jinak. Jakýkoli nesouhlasný hlas, ale i nesporný důkaz manipulace nebo jiný názor je okamžitě zatracen a jeho autor je zesměšněn nebo dokonce kriminalizován. A může jít třeba o věhlasného vědce, jakým byl nedávno zesnulý Luc Montagnier, který se dokonce i přes svůj vysoký věk účastnil některých demonstrací odpůrců covidové totality.

Pokusit se tedy upozornit na jakékoli problémy stran genových preparátů, roušek, lockdownů a jiných škodlivých atributů covidismu, které přinesly poslední dva roky, je takřka nemožné bez toho, aby byl daný vědec, lékař či jiný odborník záhy dehonestován. Pokud totiž přijdete s nezpochybnitelnými důkazy, které by celou propagandu zbouraly jako domeček z karet, tak si na vás zasednou.

Německo je jednou ze zemí, kde již bylo mnoho odpůrců covidismu obžalováno, byly u nich provedeny domovní prohlídky a bylo jim vyhrožováno. Zůstat tedy mezi těmi, kdo se vůči takto zkorumpovanému a prohnilému systému staví, je velmi těžké. Obzvlášť pak, když se bojíte o vlastní rodinu…

Peter Schirmacher je hlavním patologem na univerzitě v Heidelbergu. Je jedním ze 100 nejlepších patologů na světě. Patolog provedl pitvy 40 lidí, kteří zemřeli do dvou týdnů od očkování proti covidu. Výsledek jeho vyšetřování: Nejméně 30 až 40 procent zemřelo bezpochyby v důsledku vakcíny. Mohlo by to být také 90 procent, ale nejméně 30 až 40 je naprosto jistých.

Takže smrt po očkování není „vzácným“ vedlejším účinkem, řekl na konferenci technologický podnikatel Steve Kirsch – vynálezce optické myši a Infoseek, jednoho z prvních internetových vyhledávačů. Proč by měl Schirmacher lhát? Protože podle Kirsche by tak ohrozil svou pověst.

Pokusil se zavolat patologa, ale nedalo se mu dovolat. O šest měsíců později se od něho dozvěděl, proč se Schirmacher tak náhle odmlčel. Vyhrožovali mu, že zabijí jeho rodinu, pokud bude mluvit o svém výzkumu. Od té doby se Schirmacher chová podřízeně.

„Proto už o Peteru Schirmacherovi neslyšíme,“ řekl Kirsch. „Takhle by věda fungovat neměla.“

Pitvy prováděli i další patologové, včetně Arne Burkhardta a Waltera Langa. Dospěli k závěru, že 70 procent úmrtí bylo pravděpodobně způsobeno vakcínou.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout