Zemřel patolog prof. Arne Burkhardt, který prokázal příčinnou souvislost mezi mRNA „vakcínami“ a nadměrným počtem náhlých úmrtí

Zemřel patolog prof. Arne Burkhardt, který prokázal příčinnou souvislost mezi mRNA „vakcínami“ a nadměrným počtem náhlých úmrtí

Pokud jste sledovali informace týkající se tzv. „patologické konference,“ pak vám jistě není jméno německého patologa neznámé. Při pitvě 15 lidí, kteří zemřeli náhle a nečekaně, zjistil, že hned u 12 z nich byla příčinou genová injekce.

Patřil k prvním, kdo upozornili na nesmyslnou covidovou politiku a posléze se snažil dokázat, že mRNA injekce způsobují značné zdravotní problémy i smrt.

Stejně tak dokázal, že se spike proteiny z injekcí šíří po celém těle, ale nezůstávají v místě vpichu, jak se tvrdilo a poukázal na jimi způsobené krevní sraženiny.

Arne Burkhardt se narodil 6. ledna 1944 ve Šlesvicku. V roce 1971 získal doktorát z medicíny na univerzitě v Mnichově a jeho profesní kariéra posléze pokračovala střídavě v Německu a ve Švýcarsku.

79letý patolog byl stále aktivní – a to nejen po pracovní stránce, ale i na mnoha přednáškách, kde hovořil o působení genových injekcí na lidské tělo. Jako zásadní odpůrce těchto experimentálních přípravků byl samozřejmě také pronásledován systémem.

Právě toto na jeho věk značné vytížení spolu s napadáním ze strany systému muselo mít zásadní vliv i na jeho zdraví. O příčině jeho smrti se nic nepíše, nicméně lze předpokládat, že ho doslova „dohnala“ dnešní šílená doba.

Jedno z jeho posledních velkých vystoupení bylo na půdě EP na Mezinárodním summitu Covid III, kde se probíraly zločiny covidismu.

 

Zemřel tak jeden z „majáků pravdy,“ jeden z mála, kdo se nebáli jít od začátku proti proudu, aby upozornili na skutečné účinky nebezpečných genových injekcí…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 26 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Zemřel patolog prof. Arne Burkhardt, který prokázal příčinnou souvislost mezi mRNA „vakcínami“ a nadměrným počtem náhlých úmrtí

  1. Prof. Arne Burkhardt nebyl zbabělec a pitváním přes zákaz (pro život nesmyslný, pro byznys důležitý) prokázal lidstvu velkou službu. Patří mu obrovský dík a uznání!

  2. ktovie či mi niekto nepomohol na onen svet, predsa len sila pravdivého slova je silnejšia, ako jebnutá propaganda kovidfašistov s ihlami!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout