Pád holandské vlády: Migrace je jen záminka. Co za ním skutečně stojí?

Pád holandské vlády: Migrace je jen záminka. Co za ním skutečně stojí?

O docela očekávaném pádu holandské vlády již psala snad všechna média. Ovšem důvod, který je zmiňován oficiálně, je podle mnoha tamních politických komentátorů pouze důvodem zástupným.

Především jde o to, že Rutte potřebuje obměnit koaliční partnery a zbavit se otevřeně vítačských stran v koalici. Rutteho VVD je také promigrační, ale ne otevřeně, výměnu obyvatel provádí „za zády“ voličů, kteří se zpravidla nezajímají o reálnou politiku, ale jen o politické proklamace.

Rutte si samozřejmě za nového partnera zvolí řízenou opozici, protože tento pravidelný návštěvník srazů Bilderbergu jistě neustoupí od globalistických plánů výměny obyvatel a realizovaného vyvlastňování.

Nicméně před voliči, kteří sledují jen mainstream, se může Rutteho strana jevit protimigračně, přičemž právě nezvladatelná invaze je to, co aktuálně hodně Holanďanů tíží.

V hádkách se silně vítačskými koaličními partnery se tak nejspíš jen Rutte snažil získat zpět mnohé již ztracené voliče.

Nedávné komunální volby totiž byly pro Rutteho VVD totální propadák a ještě hůř dopadli jeho koaliční partneři. Rutte tak chce nyní vyvolat dojem, že po volbách nekontrolovatelnou invazi zastaví.

Ve skutečnosti se však Rutte v tomto směru zasloužil o rekordy v počtu žadatelů o azyl. Nicméně skutečná opozice vnímá přece jen pád vlády jako jistou šanci na změnu.

A jak tedy skutečná opozice (tzn. ne opozice řízená) a místní znalci holandské politiky pád vlády komentují?

Pád kabinetu vyvolal smíšené reakce. „Konečně! Kabinet padl a blíží se nové volby. Nyní máme příležitost vytyčit nový mocný kurz. Vraťme moc lidem. Je čas nadechnout se čerstvého vzduchu,“ říká poslanec Wybren van Haga (BVNL).

Lídr PVV Geert Wilders chce, aby se brzy konaly nové volby. „Adieu Rutte, Kaagová a ostatní!“ píše.

„Rutte IV padl v důsledku politické hry. VVD předstírá, že chce jen o něco méně imigrace, ale nakonec všechny kartelové strany zastávají stejnou politiku: více imigrace, více klimatu a více EU,“ poznamenává Fórum pro demokracii.

„Konečně. Zdá se, že tento katastrofický kabinet konečně padl. Doufejme, že brzy budou nové volby. Nizozemsko skončilo s absurdními otevřenými hranicemi, následným nedostatkem bydlení, šílenými klimatickými plány a válečným štvaním,“ řekl vůdce FVD Thierry Baudet.

Annelies Strikkers tweetovala: „Rezignují, získají větší moc, kabinet už nemůže být odvolán. Pěkná hra od Rutteho. Jen nové volby do Vánoc a pak zase se stejným zmatkem, kdy bude CDA nahrazena BBB.“

Finanční expert Ab Flipse hovoří o mistrovském tahu „mazané lišky“ Marka Rutteho. „Na grande finále přes Rutte 5. Předpokládá, že tento hlavní viník se vrátí jako „vítěz“ s novým týmem vazalů.“

„VVD je u moci 13 let, vždy poskytuje ministra azylu a je zastáncem migrace. Pád vlády na těchto skutečnostech nic nemění. Nezapomeňte na to, až budete za pár měsíců zpátky ve volební místnosti,“ zdůrazňuje člen městské rady Tom de Nooijer.

Tolik komentáře zasvěcenců, kteří skutečně předpokládají, že jde o tah, který má za cíl jen obměnit vládu, ale pojede se úplně stejná politika. Samozřejmě by do toho mohli „hodit vidle“ voliči, ale to zřejmě Rutte nepředpokládá.

Většina voličů má informace jen z mainstreamu, což je činí do značné míry politicky negramotnými. V zemi je velká podpora politiky uzavřených hranic, přičemž Rutte pád vlády prezentoval tak, aby se zdálo, že on je ten, kdo migraci omezí či dokonce zastaví.

Nicméně tento exponent Bilderbergu a WEF nic podobného v plánu nemá…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 30 Průměrně: 5]

8 thoughts on “Pád holandské vlády: Migrace je jen záminka. Co za ním skutečně stojí?

  1. Pád vlády je pitomost. Správné je profackování členů vlády, zabavení majetku členům vlády, nakopat jim podzáda, zmuchlat do kuličky a vyhodit do smetí.

  2. Už teraz – pár rokov dopredu – sa teším na to, že Holandsko /najzvrhlejší štát Európy/ ovládnu moslimovia na saudskoarabský spôsob. A za fajčenie marihuany, homosexuálny styk ,prostitúciu, nemanželský sex /s výnimkou znásilnenia nemoslimky moslimom/ a podobné „výdobytky“ 20. storočia bude trest smrti.

  3. vsichni politici prisahaly na kralovskou korunu ze budou slouzit tomoto systemu a budou pachat jenom zlo ve jmenu kralovske koruny jsou to pouze loutky nikomu se neda verit jsou to podvodnici neco jako v cesku vsichni sluzi pro eu a jeho zlocinne plany jsou to ideopati lidi neverte slibum je to velke jeviste pouze plne kecu a slibu pro ovecky neverte nikomu nevolte nikoho nema to cenu ztrata casu akorat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout