Druhá patologická konference ukazuje, že 12 z 15 lidí zemřelo na vakcíny

Druhá patologická konference ukazuje, že 12 z 15 lidí zemřelo na vakcíny

EU přiostřuje a vyzývá k povinnému očkování preparátem, který nemá s očkováním, jaké jsme znali dosud, vůbec nic společného. Mainstream, co se týká informovanosti o tomto genetickém preparátu, absolutně vůbec neplní funkci, kterou by mít měl – ostatně, jeho úkol je manipulovat a ne informovat. I proto budu nyní stále častěji přinášet podobné zajímavé informace, na něž narazím na zahraničních webech. Myslím, že tato informace je docela zásadní a jen potvrzuje fakt, že pro nás, kdo jsme prošli covidem jako běžným lehkým nachlazením, je mnohem lepší přirozená imunita….

Druhá patologická konference pořádaná týmem specialistů Reutlingen v Berlíně dne 4. prosince 2021 se zaměřila na 15 lidí, kteří zemřeli mezi sedmi dny a šesti měsíci po očkování proti Covidu.

Tisková konference německých profesorů patologie Arne Burkhardta a Waltera Langa, která reagovala na obavy lékaře ze Švédska, který tvrdil, že očkování by mohlo vést k turborůstu rakoviny prsu, byla další ranou pro prodejce vakcín.

Jedná se o 15 úmrtí –  sedm mužů a osm žen, kteří zemřeli mezi sedmi dny a šesti měsíci po očkování proti Covidu. K úmrtí však nedošlo u všech z nich – jak by se dalo předpokládat z mediálních zpráv – na jednotce intenzivní péče nebo v nemocnici.

Pět lidí zemřelo doma, někteří na ulici, jeden v autě a jeden v práci. Jedna osoba pocházela z asistovaného bydlení a zemřela tam v paliativní léčbě. V případě dvou osob se stále určuje místo úmrtí. Z osmi lidí, kteří zemřeli mimo nemocnici, patologové předpokládají, že se zdáli být v dobrém zdravotním stavu v době očkování a bezprostředně před smrtí, a že smrt nastala náhle.

U 12 z 15 lidí lze předpokládat, že očkování přispělo k úmrtí. Diagnóza myokarditidy byla nejčastějším nálezem a vyskytla se i u nejmladší oběti ve věku pouhých 27 let.

Zprávy o vážných škodách na zdraví a úmrtí spojených se současným očkováním proti Covid-19 se nezastavily. Silné důkazy ukazují na turborakovinné nádory, které se vyvíjejí po očkování a významné, možná dlouhodobé potlačení přirozeného imunitního systému.

První část patologické konference 20. září již vykreslila bezútěšný obraz týkající se příčinné souvislosti mezi vážným poškozením zdraví a očkováním proti Covid-19.

V 7 případech patologové určili velmi pravděpodobnou souvislost s očkováním, jak vysvětlil profesor Burkhardt. Lymfocytární myokarditida byla hlavním přispěvatelem téměř ve všech případech. Často se tvrdí, že zánět srdce a myokarditida nejsou tak nebezpečné, ale Burkhardt vysvětlil, že tomu tak není, protože mnoho pacientů zemře do 10 let.

Existuje již až 60krát více nežádoucích účinků než u předchozích očkování.

Asi 5 procent očkovaných trpí strašnými následky a dokonce smrtí. Burkhardt řekl, že má podezření, že může existovat souvislost mezi injekcí mRNA vakcín přímo do krevních cév. Mikroembolie nalezené profesorem Bergholzem a jeho týmem jsou vážným náznakem, že tomu tak skutečně bylo, navzdory tvrzením WHO o opaku.

Hmotnostní spektrometrie může být použita ke čtení, které proteiny se podílely na úmrtnosti. Tento postup je zlatým standardem při delimitaci virových proteinů a je absurdní, že se lidé stále spoléhají na zbytečný PCR test. Pomocí hmotnostní spektroskopie lze také rozlišovat mezi různými variantami covidu, vysvětlil prof. Walter Lang.

Tým čeká na Langovy výsledky o hmotnostní spektrometrii, které budou brzy k dispozici a ukážou, jakou roli hrály spike proteiny v úmrtnosti.

Profesor Lang pracoval jako patolog na Hannover medical school v letech 1968-1985. Poté, po dobu 25 let, řídil soukromý institut patologie v Hannoveru, který založil, specializující se na plicní patologii, transplantační patologii, extragynekologickou cytologii a nádory štítné žlázy. Provedl hloubkovou konzultační diagnostiku pro 12 významných plicních klinik v Evropě.

Tolik tedy první zpráva a na ni naváže další, možná neméně související. Zpráva vypovídá o náhlé vlně úmrtí pilotů.

Skutečnost, že nejen stále více sportovců a veřejných osobností umírá v posledních měsících náhle a nečekaně, většinou mladí a většinou na infarkty nebo mrtvice nebo následky těchto, ukazují úmrtní oznámení pilotů v časopise největší světové asociace pilotů „Air Line Pilots Association, ALPA“.

Zatímco v roce 2019 byl v časopise pouze jeden nekrolog a v roce 2020 šest, jen za prvních devět měsíců roku 2021 zde bylo 111 (!) nekrologů:

Riziko trombózy se totiž ve vysokých nadmořských výškách masivně zvyšuje. Faktem také je, že v souvislosti s očkováním proti koronaviru dochází velmi často k trombózám. Příčinná souvislost se zdá zřejmá.

Lékařka americké armády nedávno vypověděla , že nyní musela kvůli vedlejším účinkům vakcíny léčit desítky pilotů. Hlášení o nouzových událostech se také množí, protože piloti náhle zkolabují a omdlí.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Druhá patologická konference ukazuje, že 12 z 15 lidí zemřelo na vakcíny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.