Zuckerbergovo logo „Threads“ bylo vyrobeno ze tří šestek 6-6-6 – satanského symbolu

Zuckerbergovo logo „Threads“ bylo vyrobeno ze tří šestek 6-6-6 – satanského symbolu

Nová Zuckerbergova platforma má údajně za cíl konkurovat Twitteru, přičemž zatím tím hlavním, čím se od Muskovy platformy liší, je cenzura.

Threads zatím funguje jen v USA, ale do měsíce by měla být tato platforma dostupná ve většině světa. Ovšem jako v případě Facebooku ani zde nelze očekávat svobodu slova.

Cenzura se samozřejmě soustřeďuje zejména na názory, které nejsou v souladu se systémem, jak již deklarovali někteří američtí uživatelé.

 Majitel Mark Zuckerberg říká, že jeho vizí je „vytvořit otevřený a přátelský veřejný prostor pro konverzaci“ pro více než 1 miliardu lidí. Ovšem musí jít o lidi, kteří mají totožné názory, případně nesmí ani okrajově zabrousit do politických témat.

Během několika hodin po spuštění Twitter pohrozil žalobou Zuckerbergovi a Metě. Twitter ve čtvrtek vydal dopis o zastavení činnosti společnosti Meta kvůli nové aplikaci sociálních médií „Threads“.

Elon Musk pohrozil žalobou na Metu kvůli jejímu novému „zabijákovi Twitteru“, Threads, textové aplikaci, která se podobá Twitteru. Twitter obvinil Metu, že najala desítky bývalých zaměstnanců Twitteru, kteří mají stále přístup k obchodním tajemstvím platformy sociálních médií.

Právník Alex Spiro řekl, že Meta pověřila bývalé zaměstnance Twitteru, aby vyvinuli „Threads Meta“ s úmyslem využít duševní vlastnictví Twitteru.

Bývalý generální ředitel Twitteru Jack Dorsey ve čtvrtek poznamenal, že Facebook-Threads již sklízí data uživatelů. To netrvalo dlouho!

A nyní stále více lidí upozorňuje na to, čeho si asi většina lidí vůbec nevšimla. Logo Threads je tvořeno třemi propletenými šestkami:

 

Obraz

NÁHODA???

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 5]

One thought on “Zuckerbergovo logo „Threads“ bylo vyrobeno ze tří šestek 6-6-6 – satanského symbolu

  1. 666 bylo v době covidove i na Ulož.to za to že jste někdo mohl mít posilujici dávku jste si mohl od ulož.to ziskat nějaky bonus ke staženi čehokoliv 😁👹 jen pozlátko aby se lide chytli propaganda vaxu musi bejt všude 💉🥶

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout