Titul Miss San Francisco vyhrál biologický muž

Titul Miss San Francisco vyhrál biologický muž

Biologičtí muži zaujímají stále více postů, které v minulosti patřily výlučně ženám. Dostávají se do ženských sportů, kde vyhrávají jen díky své od přírody dané tělesné konstituci.

Kdejaký průměrný sportovec se tak dnes prohlašuje za ženu, aby dosáhl nejen na medailové posty a rekordy, ale zpravidla i na tučné odměny pro vítězku.

Muži se však objevují i na dámských toaletách, v dámských šatnách, sauně, na ženských odděleních nemocnic či věznic.

A stále častěji vidíme biologické muže i v soutěžích královny krásy.

Již před časem jste zde mohli vidět několik takových případů – ať už se jednalo o obézního mladíka, který vyhrál oblastní Miss nebo o dva muže, kteří se dostali do finále Miss Německo, ale korunka je naštěstí minula.

To ve velmi pokrokovém San Francisku porota zcela správně pochopila, co si dnešní „woke“ doba žádá…

Miss San Francisco vyhrál biologický muž jménem Monroe Lace.

Podle úterní zprávy CBS to bylo naplnění celoživotní touhy:

„Cítil jsem se jako ve snu,“ řekl šťastný Monroe, „protože to byl sen, který jsem měl od dětství.“

Monroe v tom samozřejmě není nijak ojedinělý. Přinejmenším předtím, než ocenění krásy vyšlo z módy, bylo bezpochyby nespočet mladých dívek, které snily o tom, že se stanou královnami krásy.

Monroe Lace je však jiný a ví to: „I když jsem Miss San Francisco, vím, že můj vliv je mnohem větší než to,“ říká Monroe. Má pravdu: Monroe Lace, Miss San Francisco roku 2023, je prvním mužem, který obdržel tento titul.

Samozřejmě: San Francisco první velké město, kde chlápek vyhraje ženskou soutěž krásy

Bohužel, Monroe Lace nemůže tvrdit, že je prvním mužem, který kdy vyhrál ženskou soutěž krásy.

Toto pochybné vyznamenání patří jistému Bríanovi Nguyenovi, otylému chlapíkovi, který byl loni v listopadu v New Hampshire korunován Miss Greater Derry.

Mladý Nguyen definitivně dokázal, že už to nejsou soutěže krásy v žádném smysluplném slova smyslu, a nyní vítězství Monroe Lace v San Franciscu jasně ukazuje, že tyto soutěže jsou o woke a nemají vůbec nic společného s rozvojem atraktivních a úspěšných žen.

CBS nás šťastně informuje, že Monroe je první chlápek, tedy vlastně, „transgender žena“ po 99 letech soutěže Miss San Francisco. Neříká však, jak zděšeni by byli lidé, kteří organizovali tuto soutěž v letech 1924 a 1925, kdyby viděli tohoto mladého muže, jak jde přes jeviště, aby si nárokoval svou korunku jako nejkrásnější žena v celém městě u zálivu.

A sám Monroe Lace si je dobře vědom toho, proč vyhrál korunku: „Pokaždé, když si nasadím šerpu,“ říká, „mi to připomíná váhu mé práce; budoucnosti, kterou musím změnit pro malé děti.“

Ano, o tom to celé je: prznit malé děti, zmást je ohledně jejich genderové identity a podmiňovat si je, aby přijaly, že muž se může stát ženou a naopak. A zajistit, aby takových dětí bylo co nejvíc. I to je součást depopulační agendy.

Můžeme se tedy zřejmě připravit na to, že mužů coby výherkyň soutěží Miss už bude jen přibývat. A nebude se opět posuzovat skutečný vzhled a další vlastnosti, ale jednoduše bude podstatné, že se dotčený muž prohlašuje za ženu a hlásí se k LGBTQI.

Příště bude možná právě tato transka novou Miss World…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

8 thoughts on “Titul Miss San Francisco vyhrál biologický muž

  1. na západě si těmahle individui poradí právo šaría a v USA no uvidime až běloši budou v menšině tak se tyhle zvrhlosti podporovat nebudou takovej černochu Buzika podřizne a muslim rovnou vyhodi ze střechy už aby to bylo

  2. oné indiviíduum, čo sa týka tváre, je max priemer v mužskej aj ženskej kategórii, v ženskej kategórii má v tvári naviac niečo rušivé, je vidieť, že je to chlap. Neviem, ako dopadla promedáda v plavkách, za mojich mladých čias sa cenili veľké prsia, štíhly pás, oblé boky, útlejšie ramená, dlhé nohy… to oné môže z toho mať len tie dlhé nohy, ak vôbec.
    Ale dnes je možno ideál krásy klobása pod bikinkami a silikónové lopty v podprsenke, u tohoto exota aj tie sú asi vyberateľné.
    Jedno plus z toho dnešného trendu vyplýva, snáď bude menej drbnutých materí, čo riešia svoje komplexy cez dcéry a vodia ich na všelijaké drbnuté modelingové súťaže už od jedenástich a strkajú ich do postele pedofilom.

  3. jebnuté usákovo s negerskými kvótami, mužskými miss, pedofilmi v školách a škôlkach a navrchu s tackajúcim sa dementom, táto spoločnosť rýchlo skončí rozkladom sprevádzaným občianskou vojnou.!!!

  4. kdysi v dávných dobách jsme vzhlíželi k Americe jako k národu podnikatelů, inteligentních lidí a vesměs také dobře finančně zabezpečených. Dnes když vidíme obrázky z měst plných odpadků, bídy, potraviny na lístky, soutěže žen kde vyhrávají muži a celkové apatičnosti k situaci v zemi, je nám jich spíše líto kam až je možné ekonomicky a morálně klesnout. Zdá se jakoby jejich vrcholní představitelé si tuhle situaci přáli a dělají všechno aby to bylo ještě horší. Zadluženost státu je ohromující a každý rok se stále zhoršuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout