Ve finále Miss Německo jsou také dva biologičtí muži, kteří se prohlásili za ženu

Ve finále Miss Německo jsou také dva biologičtí muži, kteří se prohlásili za ženu

V USA již bylo v různých lokálních soutěžích královny krásy účastno i několik biologických mužů, kteří navíc mnohdy v soutěži vyhráli, což bylo spíše ideologické rozhodnutí, které rozhodně nebylo založeno na objektivním hodnocení porotců.

Všude extrémně protlačovaná LGBTQI komunita má rozhodně přednost před kýmkoli „normálním“, přičemž dnes zcela postačí se za dané pohlaví či genderovou identitu pouze prohlásit, bez nutnosti jakýchkoli operací či hormonální terapie.

Biologičtí muži se tak již ve stále větším počtu objevují v ženských sportech, ženských věznicích, na ženských odděleních nemocnic či v dámských šatnách nebo na toaletách určených pro ženy.

Německo si nyní bere příklad z pokrokových Spojených států a do soutěží Miss již pouští i biologické muže, kteří se prohlásí za ženu. Nyní čeká Německo finále celostátní Miss, kam se dostali i dva muži.

Připomínám, že právě vloni přijalo Německo zákon, podle něhož se kdokoli od 16 let může prohlásit za jakékoli pohlaví, přičemž toto pohlaví může 1x ročně bez jakéhokoli dalšího zdůvodňování měnit. Na změnu pohlaví není potřeba lékařské či psychiatrické vyšetření, ale ani hormonální terapie či operace.

Dvě z 20 nejlepších kandidátek, které budou soutěžit v semifinále Miss Německo, jsou biologičtí muži, kteří se identifikují jako „ženy“.

Miss Germany je celostátní soutěž, která se koná každoročně od roku 1927. I když se vždy jednalo o tradiční soutěž krásy, soutěž byla před dvěma lety přepracována, aby se pozornost přesunula od vzhledu žen k jejich postavám a úspěchům.

Ve FAQ oficiální stránka Miss Německo tvrdí, že se považuje za „feministickou“ soutěž, a že silně podporuje hnutí související se sociální spravedlností.

„Práce Miss Germany Studios je založena na kritických analýzách genderu, rovnosti a sebeurčení. Aktivně bojujeme proti sexismu a podporujeme poslání všech žen a marginalizovaných skupin,“ stojí v odpovědi na otázku: „jsme feministky?“

V novém duchu soutěže Miss Německo uvádí, že jejím cílem je „posílit autentické ženy“.

Ale začátkem tohoto měsíce Miss Německo oznámila 20 nejlepších kandidátek, které postoupily do semifinále, které se bude konat na začátku února.

Z toho dva jsou muži.

Laurén Kaczmarczyk (22) a Saskia von Bargen (18) postoupily do semifinále celostátní soutěže, obě reprezentují spolkovou zemi Dolní Sasko.

Top 20 kandidátek je  profilováno na oficiálních stránkách Miss Německa a na Instagramu, kde inzerují, že „titul Miss Německo je oceněním pro budoucí tvůrce, snílky a vizionáře.“ Mezi kandidátkami, jejichž „mise“ lze číst vedle jejich portrétů, jsou Kaczmarczyk a von Bargen.

Kaczmarczyk měla několik příspěvků věnovaných jejímu profilování na Instagramu Miss Německo, z nichž jeden obsahuje fotografii pokrokové duhové vlajky .

„V této soutěži stojím především jako žena, kterou už nebaví být kategorizována jako marginalizovaná menšina a redukována na jejich pohlaví,“ říká Kaczmarczyk. „Jakmile lidé zažijí mou trans-identitu, zaměří se na tento aspekt a vidí mě jako „zvláštního“, což jim umožňuje klást nám trans lidem nevhodné intimní a osobní otázky.“

Navzdory tomu, že se opakovaně identifikuje jako transgender, Kaczmarczyk řekl, že jeho posláním pro účast na Miss Germany je to, že „chce být považován za ženu a ne za trans ženu“.

Dalším transidentifikovaným mužským soutěžícím vybraným pro semifinále je Saskia von Bargen, která se zdánlivě mění od útlého věku.  Von Bergen ve svém prohlášení o misi Miss Německo píše, že věří, že „nebiologické ženy jsou ženy“ .

Saskia von Bargen je biologický muž

„Jsem Saskia, je mi 18 let a jsem trans žena. V první řadě chci lidem, zejména trans lidem, ukázat, že nebiologická žena je také žena. Žena se neidentifikuje podle pohlaví nebo vzhledu, ať už ženského nebo mužského. 

Každá žena i každý muž by se ve svém těle měli cítit pohodlně a pokud tomu tak není: nemějte zábrany ani strach! Nemělo by se brát ohled na to, jak to ostatní lidé berou, protože jen vy byste se měli cítit pohodlně a šťastně.“

Účast dvou mužů v soutěži Miss Německo je jen posledním příkladem nedávného trendu začleňování mužů do ženských soutěží, sportu a předávání cen. 

V prosinci byla profesionální hráčka Alessandro Ribeiro oceněna nejvyšší ženskou cenou od League of Legends Sports Brazil, přestože je biologický muž. Brzy poté Ribeiro vystoupil ze své esportové asociace po obvinění, že sexuálně zneužíval nezletilou dívku.

Minulý měsíc byla pod palbou také BBC poté, co ocenila dva trans-identifikované muže na jejich seznamu „nejinspirativnějších a nejvlivnějších žen roku 2022.“ 

V listopadu se transidentifikovaný muž Brian Nguyen dostal do mezinárodních titulků poté, co získal korunku v soutěži Miss Greater Derry v New Hampshire. Soutěž byla místně řízenou událostí v rámci národní série soutěží Miss America. Kromě získání korunky získal Nguyen stipendium Miss Greater Derry, finanční ocenění založené na podporu mladých žen v jejich akademické kariéře.

Před měsícem koupil thajský transgender magnát krásy Jakapong „Anne“ Jakrajutatip soutěž Miss Universe za 20 milionů dolarů. V oznámení, které učinila společnost Jakrajutatip, JKN Global Group, se tvrdilo, že tento krok byl prvním, kdy historickou soutěž „vlastní žena.“

Vlastní-li soutěž Miss Universe muž, který se prohlásil za ženu, pak lze již nyní předpokládat, že příští Miss Universe bude muž. A možná to bude některý z výše uvedených německých finalistů. Pardon, finalistek…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

8 thoughts on “Ve finále Miss Německo jsou také dva biologičtí muži, kteří se prohlásili za ženu

  1. V Eurábii bude transsexualita tak ako všetko ostatné súvisiace s LGBTI hrdelným zločinom, čo bezvýhradne schvaľujem… Aj za také „maličkosti“, ako nenosenie burky /aj nemoslimkami/ či opustenie nemoslimského „bantustanu“ bez povolenia bude hroziť trest smrti, podobne ako v Saudskej Arábii. Čo už neschvaľujem.

  2. Už takých 20-25 rokov dozadu sa to v spomínanej súťaži doslova hemžilo Turkyňami ,černoškami /zväčša nigérijského či ghanského pôvodu/ , miešankyňami, Vietnamkami a podobne. Teraz organizátori zašli ešte oveľa ďalej. Ale zo známych dôvodov určite nebude táto súťaž mať veľa pokračovaní….

  3. podľa štatistiky v roku 2017 v Nemecku každý deň prišlo k 13 prípadom sexuálneho násilia, ktoré mali dokázateľne na svedomí moslimskí migranti z Afriky a blízkeho východu. Netrúfam si odhadnúť, koľko krimigrantov odvtedy pribudlo ale počet znásilnení určite pribudol priamoúmerne, ba možno aj viac, pretože odvtedy už krimigranti nadobudli istotu, že sú beztrestní. Niektoré prípady sú také beštiálne, že sa dostanú aj do našich médií. Ale ešte nikdy som nečítala ani nepočula, žeby mohamedáni znásilnili nejakú transženu alebo nebinárnu ženu alebo nejaké z tých 72 EU uznávaných pohlaví. Znásilňujú výhradne ženy a dievčatá, výnimočne sa nájde smrad, čo znásilní malého chlapca. Tak ako ten afgánec, čo znásilnil na plavárni chlapca a na súde sa vyjadril, že jednal v núdzi, lebo nebola poruke žiadne žena a on už to nemohol vydržať. Tí negramotní zmrdi majú IQ húpacieho koníka ale to im stačí na to, aby vedeli, kto je žena a kto je muž.

  4. Homomor přichází, tvůj zadek je ohrožen. Teplejch je tu až hanba. Může za to teflon. Nepoužívejte nádobí s teflonem pro své děti. Je mi všech homosexuálů strašně líto protože je to strašně odporný když spolu šukaj dva chlapy. Ale už se to dá léčit nechápu že se o tom nemluví aby se mohl co nejvíc lidí vyléčit a nemusely trpět nemocí zvanou homosexualita.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout