Multikulturní švýcarská armáda: Vojáci se modlí k Alláhovi

Multikulturní švýcarská armáda: Vojáci se modlí k Alláhovi

V západoevropských zemích neroste počet muslimů pouze v běžné populaci, ale podobně je obohacována také armáda.

V této situaci se naskýtá otázka: Na jakou stranu se asi takové armády postaví, až začne džihád mečem?

A rozhodně nejde jen  o úmyslnou infiltraci armády ze strany muslimů, ale je to především samotná armáda, či spíše její špičky, kdo hledá vojáky v řadách obohacovačů.

Nedávno například německý Bundeswehr v rámci náborové akce oslovil žadatele o azyl s tím, že každý, kdo se přihlásí do armády, získá přednostně občanství.

Ano, přesně tato nabídka padla v zemi, kde již údajně v současné době čeká půlmilionová armáda na příkaz k džihádu.

A není to jen Německo, kdo v poslední době otevřeně sháněl Alláhovy vojáky do své národní armády.

Nedávno se k témuž odhodlali také ve Švédsku, kde dokonce proběhla kampaň v arabštině, což by znamenalo, že noví zájemci o vstup do tamní armády ani nemusí umět švédsky.

Ovšem poměrně slušně je islamizováno také Švýcarsko, neboť i tam si lid volil přesně takové politiky, kteří se zasloužili o to, že je země obohacena podobně, jako jiné západoevropské země.

Tento demografický posun je patrný i na tamní armádě, která se navíc snaží muslimům stále víc vycházet vstříc. Třeba tím, že jim nyní byla v rámci probíhajícího svátku Íd-al-Adha povolena venkovní modlitba.

Fotka, kterou vidíte v titulku, momentálně budí rozruch ve Švýcarsku a vyvolává i vnitropolitické diskuse. 

Zobrazuje muslimské (pravděpodobně albánské) vojáky švýcarské armády, kteří jsou v uniformě a modlí se směrem k Mekce u příležitosti islámského svátku obětí – a to navíc ve službě.

Modlitbu organizoval přímo prapor a speciálně byl pozván imám a armádní kaplan Muris Begovic. Modlitby se zúčastnili muslimští i nemuslimští vojáci.

Zúčastněný muslim byl nadšen modlitbou a prohlásil:

„Ve středu jsme měli první modlitbu s imámem v armádě. Bylo to úžasné! Naši kolegové se hodně ptali, byl to moment, ze kterého mi naskočila husí kůže.

Armádní imám má otevřené ucho i pro nevěřící.“

Mluvčí švýcarské armády Mathias Volken zdůraznil „inkluzivní odpovědnost“ armády:

„Vedení armády obhajovalo kulturu inkluze. Je odpovědností armády podporovat kulturu, ve které se s rozmanitostí zachází vědomě, s respektem a ziskem.

Důvodem byl svátek obětí. Kvůli tomu se ve středu ve východním Švýcarsku konala muslimská polní modlitba,“ pokračoval mluvčí armády…

Hlasitá kritika přístupu armády k islámu přišla pouze od strany SVP. Strana napsala na Twitteru:

„Co bude dál? Dětské sňatky, šaría soudy, kamenování? Každý, kdo chce, aby Švýcarsko zůstalo Švýcarskem, bude 22. října hlasovat pro SVP!“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Multikulturní švýcarská armáda: Vojáci se modlí k Alláhovi

  1. To víte, Švejcar už nejni co bejval. Sice systémově zůstal chráněncem Ročilda, a aji banky, jezera a hory zůstaly, jenže lidi bylo potřeba vyměnit. Ročild řek vytmavit, tak vytmavit. Kdo je bílej, ale blbej, no tak ty třeba podmínečně ponechat, ideálně dosadit do politiky, ale vostatní vyterminovat.
    „Ať zhnědnou, nežerou, třou bídu s nouzí, vyžerou si marasmus vlastních blbejch bílejch politiků s IQ max.do 107, a vychcípaj“, řek Ročild. „Rozkaz“, řek Sereš.
    No a tak vidíme nový švejcarský plemeno, speciálně přivezený, speciálně vyšlechtěný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout