Bílý dům přiznal, že Biden používá dýchací přístroj poté, co se mu na obličeji objevily otlaky

Bílý dům přiznal, že Biden používá dýchací přístroj poté, co se mu na obličeji objevily otlaky

Pokud dlouhodobě sledujete jednání loutky Deep state Bidena, tak vám musí být jasné, že jeho mentální i fyzický stav zrovna nenapovídá způsobilosti pro stávající post.

Nicméně těm, kdo ho zpovzdálí ovládají, to zřejmě vyhovuje, protože nemyslící loutka na postu prezidenta západního hegemona je sen všech, kdo mají zájem ovládat svět.

Od samého začátku je ostatně veřejným tajemstvím, že Biden je jen třetím volebním obdobím Obamy, který nyní prahne i po čtvrtém. A nestydí se jako svoji loutku opět předložit Bidena.

Otlaky na tváři Joea Bidena vyvolaly ve středu okamžité otázky, kdy Bílý dům musel vydat prohlášení, v němž připouští, že úřadující prezident a pravděpodobný demokratický kandidát pro rok 2024 musí používat dýchací přístroj, který mu pomáhá dýchat i ve spánku.

Zástupce tiskového tajemníka Bílého domu Andrew Bates poznamenal, že od roku 2008 má prezident problémy se spánkovou apnoe, což je uvedeno i v důkladných lékařských zprávách, a dodal: „Včera v noci použil přístroj CPAP, což je běžné pro lidi s touto diagnózou.“

Zatímco Bidenovy předchozí lékařské záznamy ukázaly, že tomu tak je, jeho poslední zpráva se o tom nezmínila.

Bidenovy lékařské záznamy z roku 2019 také odhalily, že podstoupil několik operací nosních dutin.

Bývalý lékař Bílého domu, který se stal republikánským poslancem Ronny Jackson, který opakovaně vyzýval Bidena, aby podstoupil nezávislé zdravotní a kognitivní kontroly, se zajímal, co dalšího se skrývá ohledně Bidenova zdraví.

Průzkum NBC News zjistil, že 68 procent voličů, včetně 43 procent demokratů, je „znepokojeno tím, že Joe Biden nemá potřebné duševní a fyzické zdraví, aby se stal prezidentem“.

Mezitím byl Biden ve středu viděn, jak se vrhá a křičí na reportéra, který položil otázku ohledně údajného vydírání čínského podnikatele Bidenovými:

Reportér: „Jak moc jste byl zapojen do čínské textové zprávy vašeho syna? Seděl jste tam u něho? Byl jste do toho zapojen?“ Joe Biden: „Ne, nebyl.“

Je také přesvědčen, že Ukrajina může vyhrát válku v Iráku:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Bílý dům přiznal, že Biden používá dýchací přístroj poté, co se mu na obličeji objevily otlaky

  1. Zdravotní stav Bidena odpovídá kvalitě státu. Ten ze sebe ani za 200 let nedokázal udělat normálně fungující stát. Subjekt, který má monopol na politické řízení světa, který od něho chtěl, aby byl světovým četníkem, to ale už pár let od něho nechce. Svět má být multiazimutový. V USA, neznajíc globalistiku, to však považují za svůj dobrý nápad a podle toho se chovají.

  2. Kdoví, jestli to není stopa na ksichtě po nějakým novým druhu nabíječky pro dávno mrtvý geronty. To víte, pokrok nezastavíš, žaponci a čiňani vymejšlej nový a nový vychytávky, třeba už uměj krátkodobě voživit zdechlinu. Akorát jde vo verzi 1.0, takže to má mouchy a furt se něco sere ve vobživlé formě, takže průvodním jevem je plkání volovin, podávání ruky do luftu, padání na pódiu a jiný obskurnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout