Tikající bomba v Německu: 500 000 islámských vojáků čeká na příkaz k útoku (video)

Tikající bomba v Německu: 500 000 islámských vojáků čeká na příkaz k útoku (video)

I přesto, že je nyní v popředí mnoho jiných závažných témat, považuji stále islamizaci za největší hrozbu pro Evropu. Pokud by se totiž podařilo vzbudit spící masy, tak vše ostatní se bude dát nějak napravit, i když to někdy může trvat třeba i generace.

Bude samozřejmě záležet na tom, v jaké fázi bude společnost v momentě, kdy k onomu probuzení dojde. Ale potlačit islamizaci bude v mnoha zemích nemožné.

Každý kdo sleduje invazní toky, si již dávno povšiml, že do Evropy proudí zejména mladí muži vojenského věku. Jistě jste si všimli, že v mnoha článcích neuvádím politicky korektní slova jako „migranti“ či „uprchlíci“. Používám často slova, která mnohem lépe vystihují realitu jako „džihádisté“, „islámské vojsko“ nebo jednoduše „invazisté“ či „vetřelci“.

Vím, že se tato rétorika, která ovšem vyjadřuje holou pravdu, mnohým z vás nelíbí, na což jsem byla i upozorněna. To je důvod, proč často používám i slovo „ilegál.“ To dělám jen proto, abych vyšla vstříc i těm, komu politicky nekorektní jazyk vadí. Ale psát o nepřátelských vojácích jako o „uprchlících“ či „běžencích“ rozhodně nikdy nebudu, neboť toto výrazivo je již velmi daleko od skutečnosti.

To, co jiní nazývají nesprávně migrací, nazývám již dlouhodobě muslimskou invazí. O nic jiného než o nepřátelskou invazi totiž nejde. S invazními vojsky aktivně kolaborují mnozí politici, ale především samotná EU či OSN. Ale o tom jsem se zde zmínila bezpočtukrát.

Islám není náboženství jako takové. Jde o ideologii s vlastní politickou doktrínou a právním systémem (šaría). Právě na těchto principech již fungují mnohá evropská ghetta. Všeobecně se ví, že obyvatelstvo těchto ghett je nadstandardně vyzbrojeno. Tedy zatímco původní obyvatelstvo je cíleně odzbrojováno, invazisté se vyzbrojují, aniž by to kdokoli řešil.

Do jejich ghett se totiž dostane policie jen velmi zřídka, pokud vůbec. Do mešit, které jsou po celém světě známy jako muniční sklady, si pak na razie netroufají už vůbec. Odzbrojování původního obyvatelstva v situaci, kdy je nepřítel po zuby ozbrojován, je tedy zcela záměrné.

A nyní si dejte do souvislosti i fakt, že 70% zbraní, které Západ poslal na Ukrajinu, bylo rozprodáno na černém trhu. Snad netřeba být ani velkým myslitelem, aby vám došlo, že většina z toho skončila s pravděpodobností hraničící s jistotou v rukou džihádistů, kteří se nachází právě na území Evropy. Dosud byli vyzbrojováni zejména Kosovskými Albánci a Čečenci.

Stále častěji také slyšíme, že se na hranicích střílí. Minulý týden byl na turecko-bulharské hranici zastřelen bulharský policista. Z Maďarska a Srbska hlásili již opakovaně přestřelky s invazními vojáky. Kolik jich však projde bez povšimnutí?

Zajímavé také je, že většina míří do Německa. Přitom i některé další evropské země nabízejí štědrý sociální systém. Jenže jim o tu sociálku až tak nejde, i když je pro většinu vítaným bonusem. Mnoho z příchozích se do tohoto systému nenahlásí a v zemi zůstávají ilegálně, zpravidla žijí v muslimských ghettech. Živí se především prodejem drog nebo zbraní. A mezitím čekají…

Stovky tisíc zahraničních bojovníků, z nichž mnozí jsou ozbrojeni, napadly Německo a čekají na signál k útoku, tedy čekají na „den X“, který může přijít zítra, ale také třeba až za dva roky. Německá vláda již nemůže chránit své občany, kteří byli svými politiky ponecháni neozbrojeni a bezmocní.

Federální pohraniční policie už nemluví o žadatelích o azyl, ale o vojácích, kteří útočí na jejich zemi. Odhaduje se, že 500 000 vojáků čeká na rozkaz k útoku. Německo má pouze 260 000 vojáků Bundeswehru.

Policie je pod tlakem, aby o probíhající invazi nemluvila. Totéž platí pro vozidla přijíždějící po balkánské trase. Někdy jsou kontrolována a pokud jsou nalezeny zbraně, kterých jsou často plné kamiony, většinou nejsou zabaveny.

Obyčejný Němec se nemá jak bránit. Stát ho neubrání, protože nepřátelské vojsko má na území Německa více vojáků, než kolik jich má Bundeswehr a Německo zároveň implementovalo zákony schválené EU, na základě nichž byla většina obyvatel odzbrojena a ven nesmí vyjít ani s kapesním nožíkem.

Výše uvedené informace z Německa přinesli dva policisté, kteří slouží na hranicích, reprodukovány jsou ve videu níže: (německy s anglickými titulky):

Tolik k alarmující situaci v sousedním Německu. Je více než pravděpodobné, že totéž se týká i Rakouska, neboť právě tam letos zaznamenávají rekordní počet žádostí o azyl – z 95% jde o mladé muslimské muže.

Jsme obklopeni zeměmi, kde se otevřeně připravuje tvrdý džihád mečem. Myslíte, že se nás to stále netýká??

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 63 Průměrně: 4.9]

11 thoughts on “Tikající bomba v Německu: 500 000 islámských vojáků čeká na příkaz k útoku (video)

  1. Myslím si,že číslo 500 000 „nemeckých“ teroristov /načo politická korektnosť?/ pripravených na boj /aj s globalistami/ je až smiešne podhodnotené…

    1. Len vo Frankfurte nad Mohanom, ktorého mrakodrapy symbolizujú dovŕšenie Hitlerových plánov ovládnuť celú Európu, žije už dnes vyše 500 000 cudzákov , resp. mišlingov – v drvivej väčšine moslimov. A každý deň pribúdajú ďalší.

  2. alle Moslem abschieben und zwar sofort,die Grenzen dicht machen-wir brauchen Neuwahlen damit die Ampelregierung und die Linke verschwinden,eine Erzkonservatiefe Regierung brauchen wir-die Türkei hat als Moslemische Land in der EU nichts zu suchen!!!!!

  3. Je mi dvaašedesát, můj zdravotní stav není nejlepší. Už čtyři roky burcuji lidi včetně své rodiny, aby to nenechali dojít tak daleko. Všichni to mají na háku, tak přeji hezkou budoucnost. Zasloužíte si peklo na zemi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout