Švýcarsko: Maročan brutálně znásilnil tři dívky, z toho dvě byly nezletilé, zřejmě nebude deportován

Švýcarsko: Maročan brutálně znásilnil tři dívky, z toho dvě byly nezletilé, zřejmě nebude deportován

Odkdy je v Maroku válka? A tatáž otázka by patřila i směrem k Tunisanům. Arabové ze severní Afriky jsou totiž stále častěji v řadách těch, kdo žádají v Evropě o azyl. A kupodivu často úspěšně.

Nicméně patří také k těm, kdo páchají trestnou činnost v nadprůměrné míře. Přesto se jejich příliv do Evropy nezastavuje a deportace jsou minimální.

K notně obohacovaným evropským zemím patří také Švýcarsko. Nic nepomůže, že není v EU, úplně postačí tamní voliči, kteří si dlouhodobě volí do čela země nadšené vítače.

Případ násilného Maročana jen názorně ukazuje, jaký je vztah „Novošvýcarů“ k těm původním…

Jen před několika lety brutálně zbil svého nevlastního otce. Nyní je znovu souzen. „Rachid S.“ údajně znásilnil tři dívky, z nichž nejméně dvě byly nezletilé. Skutečnost, že pachatel nebyl deportován už dávno, je zásluhou levicových pachatelů v justici. Mezitím 74 procent všech znásilnění ve Švýcarsku je spácháno migranty.

Loni Maročan zbil svého nevlastního otce do krve před soudní síní. Krátce předtím byla jeho matka imigrantka shledána vinnou z falešných obvinění a pokusu o zbavení svobody. 18letému mistrovi bojových umění již hrozilo vyhoštění ze země.

Ideologicky infiltrovaná mazlivá spravedlnost však využila tzv. „klauzule o strádání“ a odmítla jeho vyhoštění ze země. Nechvalně známý pachatel násilí je nyní znovu souzen.

Brutálně znásilnil tři dívky, včetně své bývalé přítelkyně. Vzhledem k podmínkám ve švýcarském soudnictví však není v žádném případě jisté, zda odsouzení s ohledem na tyto bestiální činy bude tentokrát stačit k vyhoštění ze země.

Maročan je nyní osm měsíců ve vazební věznici Waagdorf. Basilejská prokuratura vznáší proti migrantovi závažná obvinění: několikanásobné znásilnění, sexuální napadení a znesvěcení, stejně jako sexuální akty s dětmi a jejich napadení.

V červnu 2020 brutálně znásilnil  15letou dívku v sociálně-vzdělávací ubytovně, kde byl v té době ubytován. Ve stejné budově údajně znásilnil svou expřítelkyni před boxerským zápasem v září. Snažila se bránit a slovně dala jasně najevo, že by ji měl nechat jít.

Podle oběti údajně pachatel jednoduše pokračoval téměř zvířecím způsobem. Když předstírala, že je v bezvědomí, řekl jen: „Za minutu budu hotový.“ O měsíc později chtěla jít oběť na večírek. Její „přítel“ Rachid S. byl však proti, a tak ji brutálně škrtil a dal jí facku.

Třetí oběť tehdy 18letého násilníka byla opět nezletilá. V srpnu 2022 údajně nemilosrdně znásilnil 14letou dívku. I tentokrát se dívka zoufale bránila fyzicky i slovně. Ale bezvýsledně. Po brutálním znásilnění se Maročan ušklíbl a zeptal se, jestli ještě byla panna. Když oběť odpověděla kladně, pouze netečně řekl, „že ji takto odpanil“ a pak ji požádal, aby šla do prdele.

Chování Maročana je příznačné pro vztahy mezi evropskými dívkami a mladými arabskými muži. Převládající ideologická doktrína společnosti ponechává mladé dívky v naprosté nevědomosti o arabsko-islámských zvycích a jejich zacházení se ženami.

Dramatická nejistota na švýcarských ulicích je obecně importovaným problémem. 7 z 10 vězňů ve všech věznicích nemá švýcarský pas. Počet migrantů, kteří jsou již švýcarskými občany, takže v této statistice nefigurují, lze kvůli mlžení údajů pouze odhadovat.

V kategorii znásilnění tvoří 74 % všech pachatelů cizinci nebo migranti, jako v případě popsaném zde. Rostoucí brutalita mezi mládeží z řad  migrantů se odehrává hlavně ve městech. Čtvrtina všech žáků ve Švýcarské konfederaci jsou již děti žadatelů o azyl a navštěvují převážně městské školy. Ale tyto zničující důsledky výměny obyvatelstva jsou politickým vůdcům zcela lhostejné.

Jedním z důvodů, proč je mnoho trestných činů pácháno recidivisty, je takzvaná švýcarská „klauzule o tvrdosti.“ V dobrých 50 procentech všech zločinů, které by jinak vedly k deportaci, ji levicově liberální soudci využívají, a tak zajišťují, aby násilní migranti zůstali v zemi.

Aby upozornili na tuto hrozbu pro místní Švýcary ze strany justice, vlastenečtí aktivisté nedávno zahájili kampaň „Bezpečné hranice – bezpečné ulice.“ Chtějí tím upozornit na obrovský podíl zahraničních zločinců.

Ústředními požadavky jsou vypuštění klauzule o strádání a důsledná deportace všech migrantů, kteří spáchali zločiny. Aby bylo možné v budoucnu zaručit bezpečnost ve Švýcarsku, zejména pro mladé ženy, je nezbytná soudržná politika remigrace, zastavení migrace a bezpečnost státních hranic.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Švýcarsko: Maročan brutálně znásilnil tři dívky, z toho dvě byly nezletilé, zřejmě nebude deportován

  1. Vo Švajci neexistuje už vyše 30 rokov žiadna „priama referendová demokracia“. Štátnou ideológiou je rovnako brutálny liberálny fašizmus /alebo, ak chcete, neomarxizmus + globalizmus/ v prospech vládcov sveta aj všetkých možných menšín /a samozrejme neprospech kresťanov, hetero, belochov/ ako kdekoľvek v EÚ, Kanade, väčšine USA. DJ Bobo celú kariéru spieva iba o nezmysloch ,lebo keby čo len nepatrne pritvrdil ,skončil by v lochu.

  2. Súhlasím s príspevkom od anonymného vlastenca, len slepí stále nechcú vidieť ako to je skutočne vo Švajčiarsku je to pozlátko ale všetko je účelovo riadené pre niečo.
    ..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout