WHO: „Musíme uspořádat simulaci pandemie, abychom viděli, jak bude pandemická smlouva fungovat“ (video)

WHO: „Musíme uspořádat simulaci pandemie, abychom viděli, jak bude pandemická smlouva fungovat“ (video)

Jak již víte, tak v tomto týdnu proběhl velmi důležitý summit WHO, na němž se všechny členské země vzácně shodly na tom, že souhlasí s předáním moci WHO skrz pandemickou smlouvu a nově upravené Mezinárodní zdravotní předpisy.

Schůze se účastnili také členové jednoho z orgánů WHO, který je zaměřen na globální připravenost. Jde o orgán, který by měl v budoucnu centrálně koordinovat veškerou činnost WHO při vyhlášení různých pandemií.

„Je čas na další simulaci pandemie,“ říká Joy Phumaphi, spolupředsedkyně Rady pro monitorování globální připravenosti (GPMB).

„Navrhujeme, aby členské státy a další klíčové zainteresované strany provedly koncem tohoto roku simulační cvičení na základě Prozatímní pandemické úmluvy a prozatímních dodatků k Mezinárodním zdravotním předpisům, než budou přijaty,“ řekla Phumaphi na Světovém zdravotnickém shromáždění.

„Tím, že provedeme simulační cvičení předem, si můžeme být jisti, že jsme připraveni na další pandemii,“ dodala.

Říká, že nemůžeme čekat na další výjimečný stav, abychom viděli, jak dobře bude fungovat pandemická smlouva a dodatky k Mezinárodním zdravotnickým předpisům. „Potřebujeme to vědět hned,“ řekla.

Krátce před „pandemií covidu“ se odehrála událost 201, která simulovala vypuknutí pandemie koronaviru. Setkání mimo jiné financoval Bill Gates a Světové ekonomické fórum.

Pokud by uspořádali podobné cvičení třeba na přelomu tohoto a příštího roku (tedy ještě před schválením obou dokumentů v květnu 2024), pak by se dalo očekávat, že na následující zimní sezónu 2025 by mohli přijít s nějakou novou „plandemií.“

A to už pod plným diktátem WHO…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 4.9]

8 thoughts on “WHO: „Musíme uspořádat simulaci pandemie, abychom viděli, jak bude pandemická smlouva fungovat“ (video)

  1. pak to v cele EU bude uplně stejné jako v Číně a nás neočkovane čekají Tábory podobné jako zažili naši předci když v nich byli zavirani proti své vuli

  2. očkování je genocida lidstva, bohužel si to vůbec nikdo neuvědomuje…ty krysy jsou schopny všeho, 300000 policajtů ale přeci neochrání politiky, pojďme si vzít svobodu
    my lidé, v nás je síla

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout