Šílenství v USA: Zaměstnankyně obchodu zavolaly na rabující lupiče policii, byly za to propuštěny (video)

Šílenství v USA: Zaměstnankyně obchodu zavolaly na rabující lupiče policii, byly za to propuštěny (video)

Zejména od roku 2020, kdy se do popředí zájmu dostala zločinecká rasistická organizace BLM, se stávají černoši prakticky beztrestnými. Zejména v případech jako jsou krádeže, loupeže, prodej drog, dopravní přestupky, přepadení či hromadné rabování se zločiny černých neřeší.

A došlo to až tak daleko, že jde mnohdy o politiku daného města či státu či dokonce rabováním opakovaně postižené firmy. Velmi bizarní případ z posledních dní ukazuje, jak daleko již v USA v některých ohledech klanění se před černochy zašlo…

Zaměstnankyně Metro Atlanta Lululemon tvrdí, že byly propuštěny za to, že zavolaly policii na rabující, kteří vyplenili obchod.

Začátkem tohoto týdne dav vyraboval Lululemon v Peachtree Corners a odjel s ukradeným zbožím.

Podle jedné z propuštěných zaměstnankyň se stejná skupina maskovaných lupičů zaměřovala na obchod Lululemon po celé týdny, zatímco zděšení zaměstnanci mlčky přihlíželi.

Po několika loupežích se dvě zaměstnankyně rozhodly zavolat policii – a byly okamžitě propuštěny za porušení zásad  společnosti nezasahovat  do vloupání.

„Přibližně před dvěma týdny byla moje žena propuštěna z práce v Lululemonu za to, že porušila zásady příručky pro zaměstnance, že nesmí zasahovat do vloupání. Zástupci Lululemonu uspořádali několik dní po incidentu zoomový hovor, aby zjistili, co Jenn ví o této politice.

Pak, o několik dní později, naplánovali následný zoom hovor, při němž ji vyhodili s odvoláním na politiku nulové tolerance společnosti v těchto situacích. Bez varování. Žádné koučování. Žádné další školení. Jen ji prostě vyrazili.

Georgia je stát, ve kterém záleží jen  na vůli  zaměstnavatelů, kteří mohou kohokoli vyhodit, kdykoli si přejí. Je to jejich právo. Ale nedělají to správně. Zvláště v této situaci,“ uvedl na Facebooku manžel jedné z propuštěných zaměstnankyň.

Jennifer Ferguson, jedna z vyhozených, která byla v té době loupeže asistentkou manažera, se k tomu také vyjádřila.

„Najednou jsme viděly, jak do obchodu vběhli nějací pánové v maskách a mikinách,“ řekla Fergusonová, „vzali co unesli, a když už nemohli udržet žádný další produkt, tak vyběhli ze dveří.“

Rachel Rogersová byla v té době klíčovým svědkem. Loupež zachytila na kameru.

„Necítily jsme se příliš chráněny a  nevěděly jsme, co jiného dělat,“ řekla Rogersová.

Rogersová pracovala pro společnost pět let. Říká, že pobočka Peachtree Corners se již několik měsíců potýká s řadou krádeží. Podělila se o to, co se stalo během jiného incidentu.

Nikdo v obchodě nezavolal policii během předchozích loupeží. Tentokrát Rogersová a Fergusonová policii zavolaly. Fergusonová však říká, že to, že zavolaly policii, bylo proti firemní politice.

Policejní oddělení Gwinnett potvrdilo 11Alive, že v oblasti došlo k několika loupežím. Podle policejní zprávy nyní tři zloději v Peachtree Corner LuLuLemon čelí obvinění z loupeže.

Nicméně, Rogersová a Fergusonová byly obě vyhozeny. Obě dostaly stejné zdůvodnění. Porušily firemní politiku tím, že na lupiče zavolaly policii…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Šílenství v USA: Zaměstnankyně obchodu zavolaly na rabující lupiče policii, byly za to propuštěny (video)

  1. chore ako zapad degeneruje viac a viac a politicki fasisti ich v tom smelo nasleduju….
    Teraz predavacky videli ako mozu nakupit zadarmo bez problemov, tak naco platit? Budu mat viacej casu na rodinu

  2. Fantastické, asi sa natriem opaľovacím krémom, ktorý mi pomôže nádherne si opáliť pokožku do hneda a presťahujem sa do USA. Veď tam majú de facto komunizmus. Berieš si čo potrebuješ.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout