WEF vyzývá k větší svobodě pro klimatické radikály a zastánce LGBTQI agendy

WEF vyzývá k větší svobodě pro klimatické radikály a zastánce LGBTQI agendy

Zřejmě jde o reakci na nedávný soud, který proběhl ve Velké Británii, kde byli odsouzeni dva klimatičtí extremisté dokonce k nepodmíněným trestům. Nicméně i přesto, že extrémním způsobem prosazovali klimatickou agendu – zatímco kvůli jejich akci zemřely dvě ženy – měl by k nim být soud benevolentnější.

Tak nějak si to tedy WEF představuje. Žádné tresty pro klimatické extremisty, kteří blokují silnice, ničí umělecká díla nebo se lepí na různých místech – od silnic přes autosalony až po koncertní síně.

Výzva WEF je vlastně součástí té, která má za cíl popohnat realizaci Agendy 2030.

Nejdůležitější strategie, kterou navrhli, je aktivovat „občanskou společnost.“  Tím však nejsou myšleni občané, ale radikální až teroristické skupiny a neziskovky, které jednají v souladu s agendou.

Právě to bylo zmíněno v článku, který naléhá na konání speciálního srazu koncem letošního roku, na němž by se mělo urychlení Agendy 2030 dohodnout.

Kromě jejich role v SDGs (17 cílů Agendy 2030) existují důkazy, že organizace občanské společnosti přispívají k národnímu životu a udržitelnému rozvoji různými způsoby. Pomáhají prosazovat inkluzivní vládnutí, které staví potřeby zranitelných a marginalizovaných do středu rozhodování, podporují poskytování základních služeb, zejména marginalizovaným skupinám a fungují jako hlídací psi, aby zajistili, že osoby s rozhodovací pravomocí jednají v nejlepším zájmu. K tomu potřebují příznivé prostředí a sociální prostor.

Zdroj : WEF

Kázání napsal Mandeep S. Tiwana z projektu „CIVICUS“, který monitoruje občanské svobody po celém světě.

Podle CIVICUS se od roku 2022 lidé v zemích jako Německo, Rakousko, Česká republika, Holandsko a Kanada těšili nejotevřenějšímu „občanskému prostoru“ na světě, což by mohlo téměř vést k domněnce, že pro toto hodnocení jsou měřítkem diktatura nařizující povinné očkování experimentálními injekcemi,  podněcování proti disidentům, likvidace zemědělců a přísná cenzura názorových oponentů.

Právě v inkriminovaném roce bylo u nás zcenzurováno mnoho webů jen za jejich názory, které nebyly v souladu s tím, co razí „strana a vláda.“ Stejně tak se objevil nejeden soud s názorovými oponenty, poukazující na to, že svoboda projevu je dnes u nás již jen prázdným pojmem.

Vrcholem je pak zakládání jakési nové cenzorské úderky, což jen ukazuje, že již nestačí všechny dosavadní cenzorské sítě, které zaváděly již předchozí vlády.

A co o tom píše konkrétně CIVICUS? S nástupem Fialovy vlády se údajně zlepšuje svoboda médií. To je jako napsat ve 30. letech o Německu, že se tam zlepšuje postavení Židů.

A dál je to ještě lepší, cituji:

Začátkem února 2023 zveřejnilo české ministerstvo vnitra zprávu o extremismu. Zpráva varuje, že některé skupiny v zemi mají potenciál ohrozit její demokratické základy. Zpráva říká, že značný počet jedinců nespokojených s politickým systémem by se mohl radikalizovat směrem k extremistickým názorům. Dodal, že existují také online komunity neonacistů, kteří jsou připraveni na teroristickou aktivitu osamělých vlků.

Šílené, že? Všichni víme, že za extremisty jsou považováni všichni, kdo mají jiné než vládou a EU prezentované názory. A pokud někdo soustavně podkopává demokracii, je to právě Fialova smečka.

Nicméně CIVIC také velmi ocenil, že současná vláda založila nový post vládního zmocněnce pro záležitosti romské komunity ve snaze řešit složité problémy romské menšiny v zemi.

Tolik tedy ve zkratce k hodnocení současné ukrajinské vlády, která se nějakou náhodou objevila v ČR. Ovšem velmi vysoké hodnocení získaly i další vlády. A to vlády neméně potírající jakoukoli opozici.

Stačí si  vzpomenout na to, jak probíhaly v Kanadě protesty kamioňáků, jimž byla nakonec zablokována konta a jak byli účastníci demonstrací odpůrců povinného očkování biti policisty jak v Rakousku, tak v Německu.

V Rakousku dokonce neexistoval způsob jak se povinnosti aplikace genových jedů vyhnout, aniž by byl člověk zcela vyloučen ze společnosti, včetně hrozby drakonických pokut.

A v Německu došly útoky na opozici až takových rozměrů, že musela být dokonce podána žaloba na Radu Evropy. Fyzické útoky, pronásledování, domovní prohlídky a vyloučení z hlavních médií – to je ta údajná „svoboda a demokracie“ podle výše uvedeného projektu CIVICUS.

O Holandsku pak snad není třeba ani hovořit, vyvlastňování více než 3 tisíc farem z celé země je jen jednou z mnoha represí fašistické Rutteho vlády.

To je tedy projekt, který podporuje WEF. Přesně v duchu onoho známého orwellovského: „otroctví je svoboda“ a „válka je mír.“

Agendu podporovanou tímto „monitorem“ lze vidět při pohledu na aktualizace podle jednotlivých zemí. Tady nejde o potlačování protestů proti rušení základních práv a svobod – ne, jde o zasahování do protestů klimatických radikálů, skupin migrantů a příznivců LGBTQ.

Zatímco odpůrci covidových restrikcí v Německu jsou monitoringem „CIVICUS“ dokonce očerňováni jako hrozba pro svobodu tisku, protože údajně útočili na novináře, oproti tomu odsuzují jakékoli zásahy proti protestům muslimů, Antify nebo klimatických extremistů.

Protesty klimatických extremistů jako je Last Generation nebo Extinction Rebellion ve Spojeném království, jsou na webu soustavně prezentovány v pozitivním světle.

Na těchto hodnoceních je vidět, že demokracie je jen odtud potud – ti, kdo násilně prosazují jakoukoli současnou globalistickou agendu, jsou zcela v pořádku a musí být systémem plně akceptováni, zatímco ti, kdo se proti této agendě jakkoli vzpouzí musí být přísně trestáni.

Na tomto pozadí je skutečnost, že mluvíme o „svobodách“, vtip: Na svobodu mají nárok pouze ti, kdo jednají v souladu s Agendou 2030.

To vše ovšem jen podtrhuje prolhanost této organizace. Tvrdí totiž, že chtějí dobrou životní úroveň a občanské a politické svobody pro všechny občany, což je ovšem v přímém v rozporu se vším, co znamená Velký reset..

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

2 thoughts on “WEF vyzývá k větší svobodě pro klimatické radikály a zastánce LGBTQI agendy

  1. Vyzyvam v mene demokracii a slobody k dolamaniu oboch noh vsetkym predstavitelom a podporowatelom WEF ! Znizi sa tym ich obrovska uhlikova stopa a mobilita, podpori sa tym rozvoj sveta a klimy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout