WEF chce urychlit realizaci Agendy 2030, svolává kvůli tomu speciální summit pro vůdce z celého světa

WEF chce urychlit realizaci Agendy 2030, svolává kvůli tomu speciální summit pro vůdce z celého světa

Světové ekonomické fórum jehož tváří je Klaus Schwab, je ve skutečnosti čelní globalistickou organizací, která v posledních letech vydává instrukce loutkám ve vládách.

Protože se v posledních letech objevují snahy o probouzení mas a najdou se i země, kde reálně hrozí, že by nemusely být zvoleny loutky (a to ani při sebelepších manipulacích), je třeba realizaci globalistické agendy urychlit.

K tomu jistě patří i mnohé kroky EU  jako schválení migračního paktu a ještě drsnějších klimatických zákonů.

„Světoví lídři se sejdou koncem tohoto roku, aby „urychlili implementaci Agendy 2030,“ oznámilo Světové ekonomické fórum (WEF) .

Zdá se, že OSN a WEF jsou frustrované nedostatečným pokrokem ve Velkém resetu. WEF, vedená Klausem Schwabem, uvedla, že čelila nepředvídaným překážkám v důsledku pandemie koronaviru, dopadu změny klimatu a rostoucím cenám potravin a paliva v důsledku konfliktu na Ukrajině.

Světoví lídři byli proto vyzýváni, aby diskutovali o strategiích. V tomto případě WEF hovoří o možná největším lidském úsilí o vytvoření mírové, spravedlivé, rovné a udržitelné společnosti.

Všichni však víme, co se za Agendou 2030 ve skutečnosti skrývá. Klimatická a digitální totalita, srovnání životní úrovně na úrověň rozvojových zemí a v případě Evropy také urychlená výměna obyvatel.

OSN mezitím volá po praktických řešeních, která mohou urychlit pokrok směrem k plnění SDG, tedy cílů udržitelného rozvoje.

17 SDG, které tvoří Agendu 2030, bylo vypracováno v roce 2015 a zavázalo se k nim 191 členských států OSN. U nás byla Agenda 2030 implementována v roce 2018.

Od Davosu 2021 WEF otevřeně diskutuje o tom, jak lze tyto cíle využít k urychlení Velkého resetu, kdy obyčejní lidé „nic nevlastní a jsou šťastní.“

WEF plánuje shromáždit světové lídry po zveřejnění výroční zprávy o pokroku cílů udržitelného rozvoje koncem tohoto roku.

Podle WEF je tato zpráva pro letošní rok kritická pro Agendu 2030, protože jsme zhruba v polovině.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 4.9]

13 thoughts on “WEF chce urychlit realizaci Agendy 2030, svolává kvůli tomu speciální summit pro vůdce z celého světa

 1. chtějí velky reset a přitom chtějí i volnou migraci muslimu do EU to jsou dvě dost odlišné věci bud tedy chtějí založit velky reset a nebo vytvořit s EU Chalifat s právem šaría vždyt si navzajem proti řeči nebo jim snad není známo že tam kde muslimové mají většinu začne zotročovani a vyvraždovani obyvatelstva už dopředu je jasne že tohle skonči válkou v cele evropě nikdo se pak nebude parat s politiky ti budou nasledně vyvrazdovani taky bud protože nejsou muslimové nebo budou zabiti za zradu Evropy ty Schwabe pujdeš pod Gilotinu Zmrde člověk co nic nevlastní tě asi bude poslouchat že no možná někteři ty Magore ono jak se říká není na světě nic horšího než člověka co nemá co ztratit dost možná v budoucnu uděláš nějakeho vraha velice štastným ale ty pujdeš pod zem

  1. Cil a nastroje jsou rozdilne veci.
   Nasunuti muslimu a evropsky chalifat je cestou Velkeho resetu.

   predstav si ze lekar nasadi na telo pacienta lepru. Nekteri lide se mohou divit, a rikat, tak chcete pestovat lepru nebo lecit pacienta ?
   Cil ovsem od zacatku je, ziskat majetek pacienta v drazbe jeho pozustalosti.

 2. Kdyby se volby ignorovali ,jak by je zmanipulovali bez hlasů a účasti lidí? ? Možná i proto zavedli povinnost volit a někde i pokuty pro neúčast ve volbách.

  1. Magdalena existuje system ktery se nazyva dominion, orakl a hawlet packard. Vsichni sidli v danovem raji na Kajmanskych ostrovech.Volby a vysledky jsou dane dopredu.Viz Francie 48 KU 52, Slovakia as 48ku 52, Cesko s.r.o. Ltd 48 ku 52. Zadny hlas nikoho nema zadnou cenu jste nezijici subjekt pro ne.I ignorace voleb jde zmanipulovat. V tomto fialovem hnusu se manipuluje vsim cim jde manipulovat. Pravda moc boli a je to uzkoprofilovy artikl.

 3. Jeste dovetek k volbam, Soucasna situace je takova ze ti kteri se neprohlasili za svobodnou zivou lidskou bytost, jsou v tomto s.r.o. Ltd. pravni fikce clovek nezijici ztraceny na mori podle lodniho prava. Obcane jsou tedy pro ne nezijici subjekty a proto se hlasy hazi do urny, kde se okamzite pohrbivaji. Jako nezijici lide podle velkych pismen v OP. Jsme pro ne subjekt s rodnym cislem jako v koncentraku!! Nic vice nic mene. A s rodnymi cisly se obchoduje na burzach. Proto jsou volby manipulovane a predem dane!!! A navic s.r.o. nema zadneho prezidente ma jednatele. Prezident agent PAVEK estebak je neplatnym prezidentem!!! Je dosazeny Aspen institutem.Jeste k te agende 2030. Lidickove apeluji na vas davejte jasne a vsude jednoznacne najevo vas odpor Tito zlocinci si nic jineho nezaslouzi.Jsme CSFR stale a oni to dobre vedi a teto zkutecnosti se nejvice boji.Tak nevyplacene valecne reparace jsou stale ve hre 10 bilionu korun!!! A jeste jedna rada zmrdum jdete sami prikladem!!! Nic nevlastnete a ukazte jak jste stastni!!! Vasi celou agendu si strcte do riti!!! Cau a NASRAT!!!!

 4. migrace a reset se vzájemně nevylučuje. Nejprve migrace, potom reset a nakonec vyhnáni všech migrantů zpět domů. Stačí přece přestat vyplácet podpory a vrátí se vyhublí a hladový domů sami.

 5. Jen opoměli napsat celého tzv západního světa. Nebo si myslíte že Čína a jejich přátelé jenž dávají dohromady BRICS, vše složí po tom čeho docílili švábům k nohám? To je jen strašák na ten tzv „západ“, zbytek světa jim ukáže fakáč.

 6. Bývalý „Bilderberg“, dnes WEF, vedený synáčkem bývalého důstojníka waffen SS, jen pokračuje v ničení a zotročování civilizace pořád stejnými grázly, kteří těžili z II. Světové války a pokračují dodnes, kryti podobnými grázly.

 7. Kedy sa už konečne ľudstvo prebudí? Kedy konečne povie dosť bolo zotročovania a začne robiť poriadok s tými čo nám tu kur … život?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout