Podívejte se, jak Somálci obohacují policisty v Německu a Rakousku (videa)

Podívejte se, jak Somálci obohacují policisty v Německu a Rakousku (videa)

V posledních dnech došlo ke dvěma různým incidentům v Německu a Rakousku. Oba měly společného to, že útočníky byli Somálci, ale také to, že tito Somálci útočili na policisty. Ve vězení podle všeho neskončí ani jeden z nich…

První případ, na který se můžete podívat ve videu v tomto odkazu, se odehrál v Německu.

Video ukazuje, jak vzteklý Somálec bouchá do policejního auta obuškem, který předtím ukradl policistům. Policistka a její kolega utrpěli tržné rány a poté byli údajně neschopni reagovat, proto několik minut nezasahovali a nechali Somálce zničit čelní sklo auta.

Somálec předtím seděl v cizím autě, do kterého se vloupal, což spustilo policejní operaci.

21letý Somálec, který byl bosý a jen v tričku a trenkách, se podle výpovědí policistů ocitl ve stavu duševní nouze, nereagoval a byl vysoce agresivní.

Poté, co nebyl ochoten se identifikovat, okamžitě zaútočil na dva německé strážce zákona a statnému policistovi vytrhl obušek.

Pak se policisté stáhli, ale pozici „statečně“ drželi (samozřejmě více než na délku paže). Policejní mluvčí tvrdil, že se drželi zpátky hlavně proto, že měli obavu, že kdyby byl Afričan pod vlivem drog, nemusel by na něj pepřový sprej účinkovat.

A co taserový paralyzér?

Ten není součástí standardní výbavy hlídkových důstojníků a je  povolen pouze pro speciální jednotky nebo důstojníky se speciálním výcvikem. 

Po příchodu posil se pak několik z nich vrhlo na 21letého mladíka, rychle ho popadlo za končetiny a posléze byl odvezen – jak jinak – do psychiatrické léčebny.

Nejzajímavější na celém případu však byla reakce od nadřízených obou policistů, kteří nechtěli proti násilnému Somálci zasáhnout:

 „Kolegové jednali příkladně a obezřetně. Jejich cílem bylo zajistit zatčení, aniž by muže vážně zranili. A to udělali.“

 

Druhý velmi podobný případ se Somálcem se odehrál ve Vídni, kde došlo také ke zranění policistů.

21letý Somálec se svlékl na ulici a policisté  ho chtěli uklidnit. Ale mladík se bránil, jak jen mohl. Jednoho udeřil pěstí do obličeje, pak přitlačil policistku k budově. Dalšího policistu poškrábal v oblasti obličeje a krku.

Nakonec se policistům podařilo mladíka uklidnit. Poté byl převezen do nemocnice k dalšímu ošetření. Dva policisté  byli při zásahu zraněni, ale údajně pak mohli pokračovat ve své práci…

Umíte-li německy, tak více o případu ve Vídni si můžete poslechnout i zde:

Na závěr připomínám, že jak v Německu, tak v Rakousku, ještě nedávno policisté velmi brutálně bili pokojné demonstranty, kteří protestovali proti nezákonným covidovým restrikcím a povinnému očkování.

Někteří z nich byli dokonce v obou zemích vězněni.

Nicméně jakmile dojde na násilné obohacovače z Afriky nebo klimatické extremisty blokující sanitky, jednají s nimi v rukavičkách. A jsou za tuto pasivitu dokonce pochváleni svými nadřízenými…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Podívejte se, jak Somálci obohacují policisty v Německu a Rakousku (videa)

  1. No a čemu se prosím čemu? Vždyť policajti jsou tam od toho aby tu svoloč chránili od býlích rasistů, no a že si to ti mongoloidi občas spletou to se přece stává ne? Jen mne udivuje že si to zatím nespletli s nějakým politikem, no není to divné? Ale až budou ve většině tak se vše změní, o tom žádná.

  2. Odkedy roku 1991 zvrhli diktátora Siada Barrého, ktorý to tam ako posledný držal pokope, tak Somálsko vlastne ani neexistuje a samozrejme neexistuje ani spôsob, akým sa dá zabrániť prívalu Somálcov – jedného z najzločinnejších národov sveta – do Európy… Mimochodom, známy „britský“ atlét /v skutočnosti Somálec/ Mohammad Farah nedávno skončil aktívnu kariéru a nikto si netrúfne spýtať sa ho ,čo je vlastne zač a kedy a kde sa narodil, lebo by mu hrozila basa natvrdo…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout