V USA zveřejnili výši úplatků, které dostávají lékaři za to, když přinutí pacienty ke „covid injekci“

V USA zveřejnili výši úplatků, které dostávají lékaři za to, když přinutí pacienty ke „covid injekci“

Dnes se již ví, že úplatky za vnucování experimentálních genových přípravků dostávali nejen lékaři, kteří je aplikovali, ale také politici a rádoby „odborníci“ či různé „celebrity,“ které se ujaly propagandy.

Každopádně nikdo, kdo se do toho zapojil, nebyl škodný. Není divu, že docházelo k podobným akcím jako neoprávněné vylučování neočkovaných z běžného života, nařízení povinné aplikace experimentálního přípravku pro různé věkové kategorie či profese a k neuvěřitelné lživé masírce o „účinných a bezpečných“ vakcínách.

Doba covidová víc než co jiného také ukázala, pro kolik „lékařů“ je pacient jen objekt vhodný k lukrativním výdělkům.

V USA nyní zveřejnili ceníky, které – mimo běžné platby za výkon – dostávali praktičtí lékaři navíc, pokud donutili dostatek svých pacientů k aplikaci genových jedů.

Tento ceník je stále platný a k vnucování dalších a dalších dávek tedy stále dochází. Nevím jak je to u nás, ale v USA se i přes stále více důkazů o neúčinnosti a škodlivosti těchto přípravků lidem vnucují…

Dokonce i pacienti, kteří se nedávno zotavili z COVID-19, byli svými lékaři vyzváni, aby se nechali očkovat, stejně jako pacienti, kteří měli špatné reakce na první injekci.

Dlouho jsme s doktorem McCulloughem přemýšleli, jestli tito doktoři opravdu mají tak vymyté mozky –  nebo snad existuje nějaké jiné vysvětlení pro jejich horlivost?

Před několika dny publikovala autorka Substacku, Tessa tento dokument, který byl zřejmě rozeslán lékařům s pacienty pojištěnými Anthem Blue Cross a Blue Shield Medicaid ve státě Kentucky.

Dokument vyvolává řadu zajímavých otázek: Kolik pacientů může být registrováno v dané praxi – to znamená, kolik z těch 125 dolarů bonusů na očkovaného člena by mohl dostat zaneprázdněný a výkonný lékař s dobrým podpůrným personálem?

Za druhé, kolik z těchto „motivačních programů pro poskytovatele vakcín proti COVID-19“ fungovalo ve Spojených státech během roku 2021?

Když se my probuzené duše snažíme zjistit, co se děje v našem bizarním světě, je vždy užitečné sledovat peníze. Téměř vždy vedou k vysvětlení jakéhokoli podivného stavu věcí, který nás mate.

A k uvedenému jen dodávám další otázky: Kolik se platilo (či stále platí) v EU, případně u nás? Byl i zde zaveden podobný systém – čím větší % proočkovanosti, tím vyšší bonus? A kolik brali politici, propagandistická média a rádoby odborníci, kteří predikovali mrazáky s mrtvolsmi v ulicích?

Poznámka – vysvětlení ceníku: čím více % ze všech registrovaných pacientů „lékař“ přemluví k injekci, tím vyšší bonus získává na osobu. Tedy při pouhých 30% naočkovaných je bonus na osobu 20 dolarů, ale v případě, že přemluví 75% pacientů, jde o bonus 125 dolarů na osobu.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

14 thoughts on “V USA zveřejnili výši úplatků, které dostávají lékaři za to, když přinutí pacienty ke „covid injekci“

 1. Je to tak. Nedavno mi lekarka sama potvrdila, ze si vyborne zarobila. Ved nikoho nenutili – ti ludia si tie jedy doslova pytali a boli tam dobrovolne… ach…

  1. Ano, byl nastolen strach. Opravdu se lidé báli a věřili v ochranu očkováním. Vždyť tak byla i postavena reklama a informace. Ochráníš svoji babičku! Střední věk byl tlačen zaměstnavateli. Další se rozhodli kvůli dovolené, cestování a ano, ti se stavěli sami do fronty. Třeba neočkovaného by nepustili do letadla. Jejich dobrovolné rozhodnutí. Je mi leda líto, kdo musel letět, třeba kvůli rodině a nutných okolností.

 2. Také jsem kdysi nad tímto přemýšlela. Co přiměje lékaře, aby aplikoval dostatečně neprověřenou injekci do pacienta. Vyšlo mi, že tak byl vyškolen a 100 % věří, spoléhá se na výzkum a doporučení, či dokonce nařízení nadřízených orgánů.
  Dále finanční odměna to jistí, kdo by si nechtěl zvýšit výdělek. Sice pár lékařů odmítlo aplikaci a odkazovali na velká očkovací centra. Mnohé městské úřady zajistily pro své občany tělocvičny, haly, kde se očkovalo hromadně, ale nebylo jich asi tolik. U nás byl městskému úřadu vysloven velký dík, protože mnohým nemohoucím, starým občanům byl nabídnuti i odvoz.

  Pro lékaře, který pochyboval, a někde v koutku se objevil zbytek intuice, že není všechno „košer“ a mám – nemám oočkovat, rozhodovala pouze první aplikovaná injekce. Potom se již další injekce dávaly běžně, pochyby byly potlačeny do pozadí. Jestli se nějaké dopady na zdraví ukáží, tak to bude během 2,3,4, let a nikdo to už přece nebude spojovat.
  Jenomže hrůzné je, že mRNA injekce budou pokračovat, a nejenom ve zdravotnictví, ale i v potravinářském průmyslu. Kolik hovězího a vepřového dobytka aplikaci injekcí nepřežije? Jsme zrůdy.

 3. Krvavé peniaze, ale to lekárom s Hippokratovou prísahou nevadí, jedinou ich Modlou sú peniaze, čo tam po zabíjaní ! Ale umieranie na očkovanie neskončilo, naopak, jedy účinkujú ďalej a viac, keďže postupne likvidujú imunitu ! Mnohí si myslia, že keď to už doteraz prežili, tak sú za vodou a hádžu to za hlavu… a dokonca chodia hrdo ďalej darovať svoju skazenú krv !

 4. Velice male procento populace tzv.cloveka, ktery jiz nepredstavuje jeho danou podstatu, ma prirozenou zodpovednost a nejenom vuci sobe, ale i vuci cele existencni formy.Tato zodpovednost se prehazuje jako horky brambor a verbalne se zakryva do analnich ust z kterych vetsina ovecek hlta plnymi dousky a nemuze se nasytit. Dnes vidime tuto primitivni uroven a jeji nasledky,bohuzel tento vyvoj musi dojit az do krajnich mezi, a mozna pote prijde velke uvedomeni.Je to obrovska ztrata chronologickeho vyvoje teto formy zivota a nejenom jeji.

 5. Kazdy kdo prijal penize musi byt odsouzen. Trest : zabaveni veskereho majetku, nejmene vsak v hodnote 1milion korun. POkud dotycny nema, pak je odouzen k verejne prospesnym pracem pomoci kterych musi splacet.
  Ten kdo prijal vice penez nez je 12 nasobek minimalni mzdy, dostava trest smrti verejne stetim na gilotine, prenaseno statni TV, a navic zabaveni majetku vsech primich rodiinych prislusniku, (manzel/ka, deti)

    1. Gilotina je nejlepší a budí dost velkej strach už ta představa jak je vedou na Gilotinu připoutaji hlavu a ostrá čepel utne hlavu a ten obličej když tu osobu vedou na popravu je k nezaplaceni 🤗😉 je to Brutalni ale psychopati si to zaslouži a lide si take zaslouži vidět skutečnou spravedlnost když masovi vrazi, váleční štvači eugenici a jiná monstra si zaslouži ten nejvyšši trest pro mě za mě at se sekaji hlavy i tydny ulice bude pěkně od krve všech bestii pro mě za mě at se střida jeden Kat třeba po 8 hodinach měl by svuj rozpis v jakem čase se zbavi toho ktereho zločince a at se lide na to divaji a vysilat do celeho světa hlavni je at už na internetu nebo v medii at se divaji i ti co si žiji na svych panstvych a vilach co si zaslouži a jednoho dne je to čeka každeho Globalistu nejlepší kdyby Gilotina se na popravu použivala ve všech státech světa at před tím Globalisti nikam neutečou a hroby oddělit od normalnich lidi at je nestraši temne duše zvarecenych Zrud Zrudy budou mit svuj odděleny hřbitov

    2. a takova poprava by fungovala tak že jakmile bude ten či onen zločinec odsouzen tak bud bude mezitim zavřeny v nějake cele a nebo by na popravu šel hned po svem rozsudku odvede je tam na popravu armada a všechny podniky by v den poprav byli zavřeny ulice by taktež hlidala armada s policii dokud neskonči popravy

 6. Nezababíjí se jen covid šmakulády . Vemte si onkologii ,kolik lidí podepíše souhlas s chemoterapií -zavedením toxických látek do těla a tím zničení imunity + ozařování .Tenhle toxický koktejl není levný a onkolog dostane taky svůj finančný podíl od farmakomafie. Když ale dělali anonymní anketu málokterý onkolog by podstoupil stejnou „léčbu “ kdyby dostal rakovinu on ,nebo blízká rodina ,protože vidí výsledek – tu skázu po této „terapii“.

 7. Mimo jine zabiji se i jinymi zpusoby. Paliativni pece je dobrovolne nedobrovolna eutanazie ve forme MIDAZOLAMU a vysokych davek morfia nebo jinych sedativ. Pro ty kdo nevi co je midazolam tak je to soucast smrtici injekce pouzivana k popravam odsouzenych k trestu smrti.Dalsi nastroj je REMDESIVIR, ktery spolehlive vyradi funkci ledvin a clovek se utopi ve vlastnich tekutinach. 1 davka tohoto smrticiho pripravku stoji 25 000. Slovy dvacet pet tisic korun! No neber to za tu cenu, kdo to ma??? Mezi dalsi spolehlivy nastroj na nedobrovolne ukonceni zivota je plicni ventilace. Zvlaste pro starsi lidi a lezaky. Ta pro zmenu uvari plice za ziva!! A pri plnem vedomi cloveka!!! Nejednou jsem slysela vypovedi sester jak tito lide umiraji!!! Toto je bezna praxe depopulace!!! A jeste jednou k onko nemocnym pacientum. V roztoku chemoterapie je umyslne pridany bojovy plyn. Ten kterym se vrazdilo v OSWIETIMI!! Jak bylo poukazano, nejen smrtici vakciny ale i jine nastroje, nektere primo na ocich nektere mene viditelne. A urcite jsou dalsi a dalsi zpusoby depopulace. Chemtrails, otraviny,sit 5G, voda a vse okolo nas!!! Je tech moznosti depopulace vice a vice. A tom hnusu fialovem tu vazeni a mili zijeme!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout