Italská realita výjimečného stavu: Džihádisté jsou letecky přepravováni po celé zemi

Italská realita výjimečného stavu: Džihádisté jsou letecky přepravováni po celé zemi

Jak již víte, tak v Itálii byl minulý týden vyhlášen v souvislosti s nezvladatelnou invazí z Afriky výjimečný stav. To znamená, že jsou již zabavovány neobsazené ubytovací kapacity (většinou určené pro turisty na letní sezónu) a zároveň se uvolňují přeplněná přijímací střediska jako zejména to na Lampeduse.

Na různých místech Itálie také jako houby po dešti vyrůstají nová stanová městečka.

To, co nyní probíhá v menším měřítku v Itálii, plánuje nyní EU pro celou Evropu, neboť všechny země musí být multikulti.

Ale nyní již konkrétně:

Vedoucí oddělení civilní ochrany Fabrizio Curcio podepsal nařízení, aby se vypořádal s výjimečným stavem v důsledku výjimečného nárůstu toků migrantů vstupujících na státní území migračními trasami ze Středozemního moře.

Opatření se týkají regionů Piemont, Ligurie, Lombardie, Benátsko, Friuli-Venezia Giulia, Umbrie, Marche, Lazio, Abruzzo, Molise, Basilicata, Kalábrie, Sardinie, Sicílie a autonomních provincií Trento a Bolzano.

Valerio Valenti, vedoucí odboru pro občanské svobody a přistěhovalectví ministerstva vnitra, byl jmenován zástupcem komisaře pro výjimečný stav pro migranty.

Komisař je pověřen úkolem posílit operační kapacitu pro řízení přijímání migrantů v důsledku výjimečného přílivu příchozích na území státu, který určuje velmi obtížnou situaci vyplývající z nasycení přijímacího systému řízeného ministerstvem vnitra, se zvláštním ohledem na hotspot na Lampeduse.

Pro efektivní výkon funkce komisaře až do konce nouzového stavu podle vyhlášky pověřený komisař rovněž využívá podpůrnou strukturu složenou maximálně z 15 jednotek personálu, které jsou již ve službě na ministerstvu vnitra a nejvýše sedmi jednotek najatých pracovníků pro výkon práce se smlouvami na dobu určitou….

Výjimečný stav tedy neslouží k odražení invaze: slouží k tomu, aby invazní vojáky rozmístil po celém území.

Stručně řečeno, Meloni dělá opak toho, co říkala, že chce dělat, když byla v opozici. „Pravicové“ regiony spoléhají na komisaře, který bude schopen distribuovat ilegály do všech koutů, stavět stanová městečka a rekvírovat budovy.

Tolik krátce zpráva z Itálie. Je patrné, že Meloniová totálně zradila voliče. A samozřejmě nejen ona, ale i ostatní její koaliční partneři. Hlavní volební téma bylo právě ukončení invaze, jenže vláda Meloniové trhá v tomto ohledu rekordy.

A zdaleka nejde jen o ilegály přivezené na lodích pašeráckých neziskovek. Většinu přivezou lodě pobřežní stráže, které jsou v tomto ohledu dokonce mnohem „pracovitější“ než ziskoví pašeráci.

Itálie ovšem nepřijímá jen ty ilegály, které vyloví lodě neziskovek či pobřežní stráže někde ve Středozemním moři, ale posílá dokonce i pro ty invazní hordy, které dorazí na Maltu, která je již odmítá.

Jen za včerejšek převezla italská pobřežní stráž z Malty od Itálie nejméně 1000 džihádistů.

A to není vše. Tunisko se snaží využít nevídané pohostinnosti Itálie, kam nyní posílá černochy ze subsaharské Afriky, které tam nechtějí.

Ti se nyní hromadně uchází o azyl v Itálii a další tam z Tuniska proudí, jak můžete vidět i na videu níže. Připomínám, že tuniský prezident nedávno prohlásil, že černoši musí z Tuniska pryč, protože je jich stále víc a hrozí, že Tunisany (tedy Araby) přečíslí. V Evropě očividně podobnou obavu nikdo nemá.

Spíš naopak, zde panuje urputná snaha o to, aby proběhla výměna obyvatel co nejrychleji, jak vidíme obzvláště v těchto dnech na jednání EU.

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Italská realita výjimečného stavu: Džihádisté jsou letecky přepravováni po celé zemi

  1. ministerstvo vnitra a kultury má dohled nad náboženskými skupinami, islám, ale i ostatní církve by měly mít registrace již zrušené, potažmo podporu státu. všechny církve světa zdegenerovaly a staly se pro svobodnou společnost nebezpečné. stát je ale podporuje, čili se stal pro obyvatelstvo nebezpečným, v rozporu se zájmy všeho lidu a ústavou.

  2. Keď to ľudia trpia a dovolia, len nech aj nabudúce volia rovnakých úžasných politikov ! A u nás to bude čoskoro rovnako, keďže v EU sa opäť rozhoduje a hlasuje o MOslimáckych kvótach ! Takže progresívci, socialisti a kdh-áci spojte svoje falošné ručičky a do roboty v mene internacionálny a multikulty !

    1. ľudia v IT volili tú štetku Meloni, lebo mala vo volebnom programe, že zarazí import kobyliek z Afriky, miesto toho teraz dosahuje ten import rekordy. A včera v Bruseli odhlasovali, že ich budú rozvážať po celej únii, teda hlavne tam, kde ešte nie sú v takom počte – krajiny V4 . Zostáva nám len dúfať, že sa tí novoprišelci s ukáčkami a rómami navzájom vyvraždia. Pretože na to, aby sme ich všetkých + našich poblitikov, héérečky a iné celevriti a podnikateľskú elitu (tým pár slušným podnikateľom, čo žijú z práce a nie z prekupníctva, kšeftárstva, úžery, podvodov a z verejných zákaziek sa ospravedlňujem) a uživili naozaj mať nebudeme, aj keď nás ohlodajú až na kosť.

  3. Všetci tí, čo aj dnes obdivujú sionistického, probruselského a promigrantského zradcu Salviniho za jeho nikdy neexistujúci boj proti migrácii, by mali navštíviť prvotriedneho psychiatra.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout