Pohřební ředitel: Nemocnice kryjí vysokou úmrtnost kojenců (video)

Pohřební ředitel: Nemocnice kryjí vysokou úmrtnost kojenců (video)

Mnoho evropských zemí hlásí nejen vysokou nadúmrtnost, ale také extrémně nízkou porodnost, přičemž přibývá i samovolných potratů. A zdá se, že i děti, které se narodí živé, mnohdy velmi záhy umírají.

Ve Velké Británii je běžné, že když zemře dítě, tak se rodičům běžně předkládá seznam pohřebních služeb. Pak si jednu vyberou a ozvou se.

V posledních letech zemřelo poměrně velké množství miminek, ale jemu, jakožto pohřebákovi Johnu O’Looneymu, se v poslední době nikdo neozývá, což mu připadá velmi zvláštní.

V čekárně místního krematoria uviděl plaketu se jmény zemřelých dětí. O’Looney zjistil, že nemocnice odveze mrtvé dítě přímo do krematoria. Ředitel pohřební služby se již na pohřbu nepodílí a je tak elegantně obcházen.

Jednou týdně odveze dodávka z nemocnice, v tomto případě nemocnice v Milton Keynes, šest až osm dětských mrtvol do krematoria, dozvěděl se ředitel pohřební služby od zaměstnance.

Obcházejí ředitele pohřebních ústavů, aby to zakryli, podezřívá O’Looney nemocnici.

Mnoho porodních asistentek mu řeklo, že mnoho dětí se rodí předčasně. Děti jsou také slabší a menší. Kromě toho se v placentě nacházejí krevní sraženiny. Děti, které přežijí, trpí zdravotními problémy.

„Jaká hrozná doba, jaká hrozná doba,“ povzdechl si O’Looney.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

One thought on “Pohřební ředitel: Nemocnice kryjí vysokou úmrtnost kojenců (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout