Vzpoura obohacovačů v německém Rostocku: „Chceme víc masa!“

Vzpoura obohacovačů v německém Rostocku: „Chceme víc masa!“

Zatímco EU se snaží donutit Evropany k veganství nebo konzumaci hmyzu a umělého masa, tak privilegovaní „Novoevropané“ dávají najevo, že bez pořádné flákoty „bude zle.“

I takové případy jasně ukazují, jak je plánovaná změna stravovacích návyků Evropanů nesmyslná. Vždyť EU nově dovážení jedinci NIKDY nebudou ochotni vyměnit halal skopové nebo hovězí za cvrčka nebo moučného červa (byť by byli halal).

To o víkendu jasně předvedli i v azylovém zařízení v německém Rostocku…

V sobotu v poledne, kolem 12:40, došlo k velké policejní operaci v migračním centru ve čtvrti Schmarl v Rostocku. Na místě bylo celkem dvanáct rádiových hlídkových vozů, aby se zabránilo dalším nepokojům.

„Skupina asi 40 lidí se vzbouřila proti běžné stravě,“ hlásí policejní šéf ve službě Sebastian Haacker.

„Nespokojenost dali najevo prostřednictvím výhrůžného protestního chování vůči těm, kteří jsou za podávání stravy zodpovědní na místě.“ Podle dozorců někteří z nich vysypali talíře, hodili je na podlahu nebo proti stěnám – hrozilo, že se situace vyhrotí.

Toto jídlo jako toto – rýže, zelenina a kuskus – bylo spouštěčem protestů

Na obrázku můžete vidět v místě podávanou stravu, která sestávala z rýže, kuskusu a zeleniny.

Odpovědný sociální senátor hanzovního města Steffen Bockhahn (44) se pak okamžitě vydal do společného ubytování žadatelů o azyl a snažil se uklidnit rozzlobené přistěhovalce a uvolnit situaci, což se mu z větší části podařilo!

Hlavním důvodem uklidnění běsnících muslimů bylo to, že na jeho pokyn byla uvařena nebo dovezena nová jídla. Přinesli jim také několik krabic čerstvého ovoce.

Žadatelé o azyl si podle zaměstnanců ubytovny už nějakou dobu stěžují na údajně nedostatečnou rozmanitost jídla. Místo rýže a kuskusu obyvatelé častěji žádali brambory a maso.

Afgháncům bylo prý několikrát podáváno vepřové maso, které se podle islámu nesmí konzumovat. Kromě toho došlo k větším konfliktům při rozdělování potravin, protože někteří migranti stáli až desetkrát ve frontě, aby dostali jídlo. To  podle dozorců vedlo ke sporům.

Na závěr připomínám, že tito invazní jedinci dostávají vše na náklady německých daňových poplatníků. Na jejich jednání je tak patrné, že svými hostiteli pohrdají a myslí si, že coby nadřazeným muslimům jim káfiři musí lépe podstrojovat.

Bydlení a stravu zdarma, stejně jako kapesné (případně sociální dávky), které pobírají, považují za povinnou „džizju,“ což je daň, kterou musí podřadný bezvěrec platit muslimům, kteří žijí na stejném území.

Jednání senátora, který jim ihned nechal přivézt lepší jídlo, je tak jen utvrzuje v jejich přesvědčení….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Vzpoura obohacovačů v německém Rostocku: „Chceme víc masa!“

  1. „I takové případy jasně ukazují, jak je plánovaná změna stravovacích návyků Evropanů nesmyslná.“
    Autorka zcela podcenila EU a její dobrý úmysl s Evropany…nám „zdravou“ stravu v podobě cvrčků a červů = že zákonitě zbyde víc masa na imigranty 😉

  2. Podle nedělní demonstrace 16.4.2023 je vidět, že se již musíme ozvat. Kola nesmyslných příkazů nabírají na rychlosti. Není vše ku prospěchu nás Čechů. Astronomický dluh, který vytvořili během pár týdnů je neskutečný. Kde jsou ty peníze, kdo je zodpovědný? A jedině tlak na naše zvolené /vím, že podvodem/ a důrazné NE, a další kroky, které budou následovat, nás jediné ochrání před depopulačními, zločinnými úmysly nejen našich politiků, ale i WHO.

  3. Nepochybujem,že o pár rokov bude v celej Eurábii jediným povoleným druhom jedla to halal – a bravčovina, hmyz, červy, alkohol a podobné haram „pochúťky“ budú zakázané, možno aj pod trestom smrti. Určite aj zarytý vegán Lewis Hamilton musel počas Veľkej ceny KSA jesť mäsitú stravu. A zákony nariaďujúce len určité druhy jedla budú samozrejme prijaté natruc vtedy už porazeným globalistom a iným mafiám, ktoré si robia nárok na nadvládu nad svetom.

  4. a nech niekto povie, ze toto neni legalna invazia a genocida europskych narodov! oni za nic si diktuju podmienky, ked nic neurobili a este sa vyhrazaju! Iba to dokazuje ich netoleranciu a uctu! a tak by sa snimi malo zaobchadzat! priamoumerne ich spravaniu!
    ale to by nemohla existovat Fasisticko Rasisticko Totalitno Diktatorsk organizacia zvana EU!

  5. https://youtu.be/PyRGVQbflCs?t=991 ,– teprve islám a muslimové přinesl do indie náboženské války, indie neznala náboženské války. podívejte se nyní, https://www.youtube.com/watch?v=AvFl6UBZLv4&ab_channel=BusinessInsider , jak se od svého vzniku islám rozlézal na územních mapách země. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. https://video.aktualne.cz/dvtv/terorismus-ma-zaklad-v-islamu-uprchlici-v-demokracii-zit-ned/r~76290110657f11e68d00002590604f2e/ , https://www.youtube.com/watch?v=NwBHlTPrDO0&ab_channel=%C4%8Cesk%C3%BDrozhlasPlus

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout