Vědci vytvořili laboratorní myši ze dvou samců, chtějí prý stejným způsobem umožnit homosexuálům mít vlastní děti

Vědci vytvořili laboratorní myši ze dvou samců, chtějí prý stejným způsobem umožnit homosexuálům mít vlastní děti

Vědci vytvořili myši bez biologické matky tím, že přeměnili kožní buňky z myšího samce na vajíčko, což potenciálně umožňuje homosexuálním mužským párům mít biologické děti, naznačují vedoucí výzkumní pracovníci a mediální reportéři.

Výsledky experimentu byly oznámeny na třetím mezinárodním summitu o editaci lidského genomu v Institutu Francise Cricka v Londýně, přičemž The Times uvedly, že by to nakonec mohlo vydláždit cestu pro homosexuální muže, aby měli děti příbuzné s oběma rodiči.

Experiment, na který dohlíží Katsuhiko Hayashi z japonské univerzity Kyushu, představuje významný pokrok v podobném výzkumu provedeném v roce 2018, který produkoval 12 myší pocházejících výhradně od mužských rodičů. Tyto myši se však narodily s dýchacími potížemi a nepřežily dlouho.

Tentokrát se vědci pokusili o 600 implantátů a vyprodukovali jen sedm myší, ale všech sedm bylo zdravých a již mají vlastní potomky.

„Toto je první případ výroby robustních savčích oocytů [vaječných buněk] ze samčích buněk,“ řekl Hayashi v Londýně.

„Čistě z hlediska technologie to bude možné  za 10 let i u lidí,“ uvedl vědec. Také údajně řekl, že je pro to, aby muži používali tento postup za předpokladu, že se prokáže, že je bezpečný.

„To není otázka jen pro vědecký program, ale také pro společnost,“ dodal.

Hayashi zdůraznil, že jeho hlavní motivací pro provedení výzkumu bylo nalezení aplikací, které by mohly pomoci ženám s vážnými problémy s neplodností, jako je Turnerův syndrom.

Prozatím se vědcům nepodařilo zcela vyřadit samice z reprodukční rovnice, přičemž náhradní matka musela nosit výhradně mužské embryo.

To však nemusí platit navždy, protože mnoho vědců experimentuje s umělými dělohami a izraelští vědci tvrdí, že v roce 2021 úspěšně získali „stovky“ myších mláďat v takových zařízeních.

K uvedenému jen podotýkám, že tímto způsobem budou uspokojeni nejen homosexuálové, ale především pedofilové, pro které může jít časem o snadnější způsob jak získat svoji „hračku“ spíše, než běžnou – občas velmi zdlouhavou – adopcí.

A toho si jsou jistě sami vědci velmi dobře vědomi…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Vědci vytvořili laboratorní myši ze dvou samců, chtějí prý stejným způsobem umožnit homosexuálům mít vlastní děti

  1. 😅 satanizmus v plnom nasadení. LGBTI… je toho celá príčina. Všimnite si lucifera Bergogliho ako je podli. Kritizuje gender a zlo(devastacia) ale vzápätí utvrdzuje LGBTI…. ako stav ktorí je v poriadku aj k Bohu 😅. a práve LGBTI… je základ pre gender a všetko zlo na zemi. Niet divu, veď on sám sa stal buzerantom a pedofilom. Ale z biblii je jasné Rimanom k1. práve o ňom Bergoglio, sám potrestaný a vydáva sa za zástupcu boha😅 pritom práve Boh o ňom vraví ako o luciferovy a diablovy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout