Velká Británie: Čtyři Afghánci, kteří se zřejmě vydávají za nezletilce, hromadně znásilnili ve škole dívku

Velká Británie: Čtyři Afghánci, kteří se zřejmě vydávají za nezletilce, hromadně znásilnili ve škole dívku

Jak jistě víte, tak většina obohacovačů, kteří se vydávají do Evropy, nemá doklady a mnozí se také vydávají za nezletilce. V drtivé většině zemí plně akceptují smyšlenou identitu, včetně uvedeného věku.

Invazní jedinci jsou pak umístěni do zařízení pro děti a samozřejmě také navštěvují  školu. Nikoho zpravidla nezaráží, že mezi „spolužáky“ poněkud vyčnívají, před časem nezarazil jeden takový sirotek britskou školu ani poté, co rodiče některých dětí upozornili na jeho počínající pleš typickou pro čtyřicátníky.

Pokud tedy čtete o jakémkoli zločinu „nezletilých“ obohacovačů, pak si můžete být takřka jisti, že nejde o nezletilce.

Čtyři údajně dospívající žadatelé o azyl byli zatčeni v souvislosti se znásilněním 15leté dívky v nejmenované škole v anglickém Kentu.

K  útoku došlo v pondělí 6. února ve škole v Doveru, kde čtyři podezřelí  navštěvovali školu spolu s obětí.

„Jeden z podezřelých znásilnil dívku, zatímco ostatní tři chlapci ji drželi a hlídali, zda někdo nejde,“ řekl deníku The Times zdroj blízký případu.

Úřady potvrdily, že jeden chlapec ve věku 15 let byl zatčen pro podezření ze znásilnění a tři další ve věku 13 až 16 let byli zatčeni pro podezření z napomáhání k útoku. Od té doby byli propuštěni na kauci až do dalšího vyšetřování.

Všichni čtyři podezřelí jsou afghánští státní příslušníci a všichni čtyři loni dorazili do Británie bez doprovodu a nelegálně na malých člunech přes kanál La Manche.

Od té doby jsou v péči oddělení sociálních služeb rady hrabství Kent.

Policie v Kentu potvrdila, že vyšetřuje zprávu o sexuálním trestném činu zahrnujícím dospívající dívku a dospívajícího chlapce v Doveru odpoledne v pondělí 6. února 2023.

„Čtyři chlapci byli zatčeni v rámci vyšetřování a od té doby byli propuštěni na kauci, zatímco vyšetřování pokračuje,“ dodal policejní mluvčí.

Oběť byla vyslechnuta specializovanými policisty. Má se za to, že je stále „rozrušená“ útokem.

Zdroj řekl novinám v neděli: „Obvinění jsou extrémně vážná a policie se snaží zjistit, co se přesně stalo. Všichni čtyři chlapci jsou uprchlíci, a proto jsou považováni za zranitelné.“

Konzervativní hlasatel Nigel Farage v komentáři k této zprávě prohlásil: „Každý den se stáváme trochu více  Švédskem. Každý, kdo proti tomu vystoupí, je odsouzen.“

Bývalý redaktor deníku The Sun Kelvin McKenzie zpochybnil nedostatečné pokrytí příběhu britskou veřejnoprávní stanicí. „Poslouchal jsem zprávy v 7 a 8 hodin ráno v programu Today na BBC Radio 4 pro jejich reportáž o 4 afghánských chlapcích obviněných ze znásilnění. Nic. Předpokládejme, že by 4 bílí chlapci znásilnili 15letou afghánskou dívku, byl by to příběh? Myslím, že na to známe odpověď,“ napsal na Twitteru.

Alex Phillips, poradkyně Reformní britské strany a bývalá europoslankyně za Brexit, vyzvala Británii, aby vedla „nepříjemnou diskusi o tisících mladých mužů bez dokladů z různých kultur, kteří v posledních letech přišli do Británie přes kanál La Manche.“

„Pokud se to nebude řešit, očekávejte další protesty toho druhu, jaké jsme viděli v Knowsley,“ dodala s odkazem na scény, kterých jsme byli svědky v pátek ve městě Merseyside v Anglii, kde se protest proti migrantům žijícím v nedalekém hotelu změnil v násilný a vyústil v 15 zatčení a tři zranění.

A jsme-li u „muslimských mladíků“ a znásilnění nezletilých dívek, pak přidávám i podobný případ z neméně obohacovaného Švédska.

Ve Švédsku totiž právě proběhl soud se dvěma Mohamedy – tedy přesněji s Mohamadem a Mohammedem. Ti společně přepadli 14letou dívku na toaletách a tam ji znásilnili.

Dva muži ve věku 17 a 18 let byli odsouzeni za znásilnění dítěte na veřejných toaletách v Täby centru.

Loni na podzim byla na toaletě v Täby centru znásilněna 14letá dívka.

Dva členové ochranky zaznamenali na záběrech z bezpečnostních kamer, jak dva mladí muži vcházeli a vycházeli z toalety, zatímco tam byla dívka.

útočníky se podařilo natočit

Ochranka nejprve pachatele zatkla za to, že u sebe měli drogy, ale po rozhovoru s dívkou se objevily informace, že byla znásilněna.

Oba muži, jménem Mohamad a Mohammed, byli nyní odsouzeni za znásilnění dítěte a napomáhání znásilnění dítěte. Mohamad je také odsouzen za urážlivé fotografování za to, že tajně natáčel dívku na toaletě.

18letý muž byl odsouzen na čtyři roky a šest měsíců a 17letý mladík byl odsouzen k ústavní vazbě pro mladistvé na jeden rok a čtyři měsíce.

Oba odsouzení mají švédské občanství, a proto nemohou být podle současných právních předpisů deportováni. Včasný zásah ochranky znamenal, že policie mohla rychle vytvořit kordony a zahájit technické vyšetřování na místě.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Velká Británie: Čtyři Afghánci, kteří se zřejmě vydávají za nezletilce, hromadně znásilnili ve škole dívku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout