Vítězství v Ekvádoru: Vláda musí zveřejnit utajované smlouvy s výrobci „vakcín“ (video)

Vítězství v Ekvádoru: Vláda musí zveřejnit utajované smlouvy s výrobci „vakcín“ (video)

Málokdo ví, že právě Ekvádor byl za covidismu jednou z nejhorších zemí, genové injekce byly povinné nejen pro dospělé, jako například v Rakousku, ale také pro děti.

O to urputnější byl odpor obyvatel proti tomuto nezákonnému nařízení. Tento odpor nyní vyústil ve vítězství u soudu, kde bylo žalováno ministerstvo zdravotnictví.

Nyní musí ministerstvo zveřejnit smlouvy s výrobci genových injekcí, na jejichž základě pak může dojít k dalším procesům.

3. února vybojovali bojovníci za svobodu v Ekvádoru velké právní vítězství proti ministerstvu zdravotnictví, které je nyní povinno zveřejnit smlouvy s výrobci vakcín. To píše profesor Mark Crispin Miller z New York University na Substacku . „V Ekvádoru se děje něco úžasného,“ říká.

Ekvádorská vláda nařídila „očkování“ podle těchto smluv, aniž by mělo toto opatření právní základ. Ministerstvo zdravotnictví také zakázalo pitvu při úmrtích „s covidem.“

Na konci roku 2021 země jako první na světě zavedla povinné očkování proti covidu pro všechny obyvatele ve věku od pěti let.

Profesor Miller odkazuje na video právníka oznamujícího verdikt. „Je to nejen absurdní, ale také proti právnímu státu a hrubý útok na ekvádorský lid,“ řekl právník.

Právník dodal, že 3. února byla vyhrána pouze jedna bitva, ale že vítězství bude inspirovat „naše bratry a sestry v jiných zemích“, aby se také pustili do boje.

„Náš boj je proti mezinárodnímu systému kontroly zaměřenému na redukci populace a zotročení celého lidstva,“ zdůraznil právník.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Vítězství v Ekvádoru: Vláda musí zveřejnit utajované smlouvy s výrobci „vakcín“ (video)

  1. Ekvádor ma približne 80% zaočkovanosť dvoma dávkami, takže satanisti úlohu splnili, teraz je už dosť neskoro niečo urobiť, len si to s nimi vybaviť. Za niekoľko rokov bude žiaľ Ekvádor poloprázdnou krajinou… Brazílčanom by to malo dôjsť, keď ich nový nacistický prezident (k moci sa dostal skrz falošné volebné výsledky) vyžaduje očkovanie chudobných, ktorým sa vyhráža, že inak nedostanú sociálne dávky! To je iný HAJZEL ! Čudujem sa armáde, že toho kokota chráni namiesto ho odstreliť !!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout