Trump se na rozloučenou vysmál odcházející skotské „woke“ premiérce Sturgeonové

Trump se na rozloučenou vysmál odcházející skotské „woke“ premiérce Sturgeonové

Jistě jste již zaznamenali náhlou rezignaci ultralevicové extremistky Sturgeonové, skotské premiérky, pro kterou byla hlavní dvě témata:

První bylo odtržení Skotska od Velké Británie a zároveň návrat pod kuratelu EU (tedy z jednoho pod druhé, mnohem větší otroctví) a druhým hlavním tématem premiérky byly „trans zákony.“

V tomto směru zašlo Skotsko skutečně velmi daleko. Bylo nejen první zemí v Evropě, kde bylo možné se prohlásit za jiné pohlaví i bez jakýchkoli operací či hormonální terapie, ale byli první i v zavádění toalet pro třetí pohlaví a jiných šíleností.

Šílená genderová politika zacházela do stále větších extrémů, zatímco stále více lidí se od bláznivé premiérky odklánělo. Poslední kapkou pak zřejmě bylo nedávné umístění sériového násilníka do ženské věznice poté, co se prohlásil záhy po odsouzení za ženu.

V poměrně malém Skotsku je takových mužských vězňů  v ženských věznicích mnoho, včetně muže, který se prohlásil za holčičku – miminko, ovšem v posledním případě se jednalo o obzvláště nebezpečného násilníka

Bývalý americký prezident Donald Trump přivítal rezignaci Nicoly Sturgeonové, levicové separatistické vůdkyně „jeho“ Skotska (Trump má skotský původ), jako vítaný odchod „neúspěšné woke extremistky“.

prohlášení poskytnutém vůdci Brexitu Nigelu Farageovi pro GB News bývalý prezident nešetřil slovy a začínal: „Dobrý výsměch neúspěšné probuzené extremistce Nicole Sturgeonové ze Skotska!“

„Tato šílená levičačka symbolizuje všechno špatné na politice identity,“ dodal Trump, pravděpodobně s odkazem na skandál kolem jejího pokusu o přijetí radikálních zákonů o sebeidentifikaci pohlaví a kontroverzního převozu odsouzeného dvojnásobného násilníka do ženské věznice poté, co se po svém zatčení začal identifikovat jako žena.

Skotská vláda se kdysi dvořila Trumpovi pro jeho silné skotské kořeny a potenciál jako investora – zejména s golfovým hřištěm, hotelem a lázněmi Trump Turnberry na pobřeží Ayrshire – ale vztahy se začaly výrazně zhoršovat po nástupu Sturgeonové s její Skotskou národní stranou (SNP).

Už tak špatné vztahy pak vygradovaly, když Trump protestoval proti její posedlosti „ošklivými“ větrnými farmami, a úplně se zhroutily, když kandidoval na prezidenta USA, přičemž brojil proti masové migraci. Sturgeonová ho zbavila statusu „globálního Skota.“

Sturgeonová si v posledních letech udělala pravděpodobně ještě většího nepřítele v podobě autorky Harryho Pottera JK Rowlingové, která žila ve skotském hlavním městě Edinburghu po většinu svého dospělého života.

Rowlingová se stala velkou nepřítelkyní Sturgeonové poté, co se spisovatelka objevila jako silná kritička radikální transgenderové ideologie a kritizovala vládu Sturgeonové za to, že se snaží usnadnit biologickým mužům přístup do dosud pouze ženských prostor (věznice, toalety, šatny) i ženských sportů.

Sturgeonová učinila prosazování takzvaných zákonů o „sebeidentifikaci“, které zjednodušují proces, kterým jsou muži právně uznáváni jako ženy, jejím hlavním politickým cílem, spolu s oddělením Skotska od zbytku Spojeného království.

Situace se vyostřila, když britská vláda nevyužila svých rezervních pravomocí k zablokování skotské legislativy, podle které se kdokoli může prohlásit za jakékoli pohlaví.

Tím, co urychlilo rezignaci Sturgeonové, byl incident, kdy byl do ženské věznice umístěn znásilňovač, který se prohlásil za ženu.

Ostatně sám Nigel Farage řekl, že „ponaučením z pádu Sturgeonové je, že kyvadlo se může vychýlit zpět, můžeme dosáhnout vítězství zdravého rozumu,“ a dodal: „Můžeme porazit radikální levici; Můžeme porazit woke blázny.“

Farage měl také tvrdá slova pro premiérku, se kterou se několikrát setkal, aby diskutoval o otázkách, jako je Brexit. Sturgeonová pomyslně podporuje skotskou „nezávislost“, ale ve skutečnosti upřednostňuje podrobení své země vládě EU. Farage řekl, že ji považuje za velmi ošklivou.

„Setkal jsem se s ní při několika příležitostech, debatoval jsem s ní, musím vám říct, že si myslím, že je to asi nejnepříjemnější člověk, kterého jsem kdy potkal v politice kdekoli na světě,“ prozradil.

Farage má vekou radost z rezignace Sturgeonové:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout