Nejméně proočkované Bulharsko má zároveň nejnižší úmrtnost v Evropě

Nejméně proočkované Bulharsko má zároveň nejnižší úmrtnost v Evropě

A nejen to. Především jde o jedinou evropskou zemi, která nevykazuje v porovnání s předchozími lety za rok 2022 žádnou nadměrnou úmrtnost, ale úmrtnost byla v roce 2022 oproti všem ostatním podprůměrná.

Všechny ostatní země vykazují nadměrnou úmrtnost, přičemž v rámci Evropy je nejvyšší úmrtnost zaznamenána v Německu.

Nadměrná úmrtnost obzvlášť kolem Vánoc byla obrovská: 44 procent v Německu a například v Nizozemsku byla nadúmrtnost 29 %.

V druhé polovině roku 2022 byla odhadovaná nadúmrtnost 162 270 v deseti evropských zemích, 300 000 v celé Evropě. Všechny evropské země vykazují vyšší úmrtnost než je normál, některé jen mírně, jiné mají nadúmrtnost, jaká nebyla zaznamenána od druhé světové války. Jenže Bulharsko se jako jediné vymyká, protože má za stejnou dobu vykázanou podúmrtnost.

Koncem roku 2021 Evropská komise varovala, že nízká proočkovanost v Bulharsku „ohrožuje celou EU.“ V té době byla proočkovanost Bulharska nejnižší v celé Evropě. Mnoho Bulharů nedůvěřovalo takzvané covid „vakcíně.“

Evropská „ochranná zeď“ obsahovala řadu slabin, přičemž proočkovanost zaostávala zejména ve východní Evropě, stěžoval si mainstream.

Zaostávajícím bylo Bulharsko, kde bylo proti laboratornímu viru plně očkováno pouze 22,7 procenta obyvatel.

V Bulharsku se úřady velmi zdráhaly zavést nová covidová pravidla. Opatření, která byla zavedena, jako byl požadavek na roušky v obchodech a veřejné dopravě, nebyla dodržována ani vymáhána.

V Bulharsku také probíhal živý obchod s falešnými očkovacími průkazy, aby Bulhaři mohli znovu cestovat. Odhaduje se, že možná až polovina údajně očkovaných má falešné potvrzení. Proočkovanost v zemi tak byla zřejmě mnohem nižší než je oficiální údaj.

V současné době je údajně 30 procent Bulharů „plně očkováno“ (ve skutečnosti zřejmě jen 15-20%) a pouze 11 procent je „posíleno.“

A zatímco západní Evropa se potýká s nadměrnou úmrtností, Bulharsko je ve skutečnosti pod křivkou úmrtnosti, i když bylo dlouho očerňováno, protože „proočkovanost“ tamních obyvatel byla tak nízká…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 4.8]

3 thoughts on “Nejméně proočkované Bulharsko má zároveň nejnižší úmrtnost v Evropě

  1. Kto by to bol do tych bulharov ktory este aj hlavami krutia opacne povedal,ze su najrozumnejsi narod v Europe a nemuseli tam nikomu nic hovorit, vstekym bolo jasne, ze cela korona je len ockovaci podvod a nedali sa okalamat, ani zastrasit a ak s aockovalil, tak len na papieri aby mohli cestovat. Taktiez aj proamericku vladu vojnovych stvacov zhodili a zacali znovu kupovat plyn od rusov. Urcite ani na Ukrjainu neposlala jediny naboj a ani len neuvazuju ot om,z eby tam vramci nejakej NATO party poslali co len jedneho bulharskeho vojaka.
    Madarsko a Bulharsko = svetlo Europy. Neuveritelne 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout