Skotsko: Uvězněný vrah se prohlásil za dívku – miminko, ve věznici dostává pleny i dudlík

Skotsko: Uvězněný vrah se prohlásil za dívku – miminko, ve věznici dostává pleny i dudlík

Kam až mohou dojít zvrhlé genderové zákony, které jsou zaváděny po celém „pokrokovém“ světě, nám jasně ukazuje například sport, kde v ženských kategoriích závodí stále více biologických mužů a pak především vězeňství, kdy se do ženských věznic dostává stále více mužů.

V USA je takových případů již několik stovek a některé evropské země již šlapou svému zámořskému vzoru na paty. Jednou z nejvíce progresivistických vlád je pak vláda skotská, která se dlouhodobě nevyhýbá žádným extrémům.

V ženských věznicích je tak i ve Skotsku již několik mužů, kteří se – zpravidla až po jejich odsouzení – prohlásili za ženu, aby mohli nerušeně znásilňovat spoluvězenkyně.

Vedle již i zde zmiňovaných několika takových případů pak obzvlášť vyniká případ vraha, který se prohlásil nejen za ženu, ale také za mimino.

Daniel Eastwood, který se přejmenoval na Sophii, si v současné době odpykává doživotí trest za uškrcení jiného vězně tkaničkami během výkonu trestu za nebezpečnou jízdu.

Tento případ je považován za ještě směšnější příklad důsledků, které vyplynuly z woke genderové politiky skotské decentralizované vlády. Muž postupuje od identifikace jako žena k identifikaci jako malá dívka, což úřady plně akceptovaly.

Ačkoli je vrah držen v ústavu pro muže, byl údajně vybaven všemi potřebnými proprietami, jak jsou dudlíky a požaduje, aby mu stráže dávaly plenky, míchaly jídlo jako dětskou výživu a držely ho za ruku kdykoli opustí celu.

Šéfové věznice prý berou požadavky vážně, ale  oficiální postoj Skotské vězeňské služby (SPS) je, že „nemůže komentovat jednotlivé vězně.“

„Tato vězeňkyně byla v průběhu let obtížná a manipulativní, což je důvod, proč je po 17 letech stále za mřížemi,“ uvedl zdroj v komentáři  pro The Daily Record v roce 2022 s odkazem na skutečnost, že vrah zůstává ve vazbě navzdory tomu, že minimální doba 15 let, po které může požádat o podmínečné propuštění,  již dávno uplynula.

„Rozhodla se, že se ‚přemění‘ z muže na ženu, což je v těchto dnech ve věznicích stále běžnější,“ řekl zdroj skotským novinám a použil vrahova preferovaná zájmena.

„Ale to je samozřejmě něco úplně jiného a skotská vězeňská služba nemá zaveden žádný protokol pro jednání s vězni, kteří se rozhodnou, že jsou děti,“ dodal zdroj.

„Je těžké zjistit, jestli opravdu cítí přirozený sklon k tomu, aby se s ní zacházelo jako s dítětem, nebo jestli je to jen způsob, jakým na sebe chce upozornit.“

Eastwood si stěžoval, že je stále ve vězení, což podle zdroje novin nemá „nic společného s genderovými otázkami.“

„Vězeňská služba chtěla, abych podstoupila psychologické vyšetření, protože jsem ho neměla od té doby, co jsem začala žít jako žena,“ tvrdil Eastwood a dodal, že „manažer řekl, že bych prošla hodnocením, kdybych stále žila jako muž.“

„Cítil jsem, že je to sexistické a transfobní. SPS naznačoval, že jako muž nepředstavuji riziko pro veřejnost, ale jako žena ano,“ tvrdí  Eastwood.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Skotsko: Uvězněný vrah se prohlásil za dívku – miminko, ve věznici dostává pleny i dudlík

  1. Jediným účinným prostriedkom na rozdrvenie genderovej ,trans, homo a podobných ideológií na prach je šaría. Tá najtvrdšia saudskoarabská šaría – existuje veľa jej variantov , napríklad relatívne liberálna v Dubaji, a Saudská Arábia vyváža do sveta práve tú svoju vahhábistickú.

    1. pravda dřív mě islám vadil ale kvuli těm Progresivistum ho začinam i tolerovat budu proti islámu zase až bude společnost a lide normální nakonec je dobře že evropu svoji přitomnosti obohacuji čím víc Debilu LGBT, Genderistu a podobných cvoku je tím vice muslimu s právem šaría ono to nakonec i prospěje

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout