V Kanadě náhle zemřelo během měsíce 23 dětí, což překonává všechny rekordy (video)

V Kanadě náhle zemřelo během měsíce 23 dětí, což překonává všechny rekordy (video)

O náhlých a nečekaných úmrtích se dnes hovoří stále častěji. Mnohdy v souvislosti s nadměrnou úmrtností, kterou hlásí některé evropské země, ale také USA, Austrálie či Kanada nebo v souvislosti s nezvykle častými úmrtími sportovců.

Konkrétně v Kanadě se pak nedávno pozastavovali nad nadměrným počtem náhlých a nečekaných úmrtí lékařů v produktivním věku a jak se nyní zjistilo, tak nadměrná úmrtnost se zdaleka netýká jen dospělých…

Kanadský lékař nyní upozorňuje na nadměrný počet úmrtí dětí a mladých do 19 let. V posledním desetiletí nedošlo nikdy k více než 13 úmrtím na chřipku za rok mezi osobami mladšími 19 let a roční průměr před pandemií byl podle údajů Kanadské agentury veřejného zdraví devět.

Devět – respektive 13 – za celý rok, nyní však zemřelo 23 dětí za jediný měsíc. To již samozřejmě vybízí k otázkám.

Kanadský lékař William Makis zjistil, že v listopadu loňského roku náhle nebo nečekaně zemřelo 23 dětí.

„Hodně úmrtí se připisuje chřipce nebo streptokokové infekci, ta by ale podle lékaře neměla být smrtelná. A pak jsou tu náhlá úmrtí, která jsou zvláštní, a o kterých nikdo vůbec nemluví,“ říká Makis.

V provincii Britská Kolumbie zemřelo šest dětí na chřipku a jedno z nich mělo také streptokokovou infekci. Také šest dětských úmrtí v Albertě. Čtyři kvůli chřipce, dvě náhlá úmrtí.

Manitoba: Tři děti zemřely. Jedno na chřipku. Dvě náhlá úmrtí. Ontario: čtyři úmrtí. Dvě děti zemřely na chřipku. Dvě náhle zemřely. Zdravotníci to odmítli komentovat ani nechtěli poskytnout jakékoli informace.

Quebec: tři úmrtí. Dvě děti do dvou let zemřely na streptokoka a šestiletý chlapec zemřel náhle. Nové Skotsko: jedna náhlá smrt. To je celkem 23 mrtvých.

„Nejvíc mě frustruje, že o tom nikdo nemluví,“ řekl Makis. „Skutečnost, že zdravotnické úřady odmítají poskytnout tyto informace rodičům, je nepřijatelná.“

Upozornil, že mnoho z těchto dětí se věnuje sportu, včetně hokeje. Hokejista, 13letý chlapec z Calgary v Albertě, zkolaboval při basketbalovém zápase ve škole. Aby mohl hrát hokej, nechal se očkovat proti covidu. Zkolaboval a zemřel 9. listopadu, vysvětlil lékař.

Podle Makise jsou děti, které dostaly mRNA vakcínu, mnohem náchylnější k infekcím, ať už je to covid, chřipka nebo RSV. „A teď vidíme děti umírat na streptokoka. To by se nemělo dít,“ řekl.

„Proč dříve zdravé děti umírají na chřipku nebo streptokoka?“ zeptal se. „Zjevně se něco děje s jejich imunitním systémem. A zdravotní úřady nám o těchto zesnulých dětech odmítají cokoliv říct.“

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 33 Průměrně: 5]

One thought on “V Kanadě náhle zemřelo během měsíce 23 dětí, což překonává všechny rekordy (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout