Nepokoje v Berlíně: Policie zveřejnila seznam národností podezřelých

Nepokoje v Berlíně: Policie zveřejnila seznam národností podezřelých

Poslední Silvestr byl v Berlíně, ale i v několika dalších německých městech, velmi výbušný. Názorně jsme tak mohli vidět, jak to bude za čas vypadat v Německu i ve dnech všedních.

Podle prvních hlášení policie bylo propuštěno 103 zatčených podezřelých, nicméně nyní již německá policie počty výtržníků, kteří dokonce zranili několik policistů, hasičů a záchranářů, zvýšila na celkem 145.

Zajímavé je, že většina ještě ani neměla německé občanství. Oněch 45 zatčených a posléze propuštěných Němců pak velmi pravděpodobně pochází také z řad obohacujících menšin.

Někteří novináři již vznesli požadavek na zveřejnění křestních jmen těchto 45 „Němců.“ Je více než pravděpodobné, že – pokud by náhodou byla tato jména zveřejněna – mezi nimi budou dominovat Mohamedové, Ahmedové, Omarové apod.

Všichni mladí, v Německu narození Arabové a Turci, jsou samozřejmě oficiálně Němci, stejně jako Syřané, kteří přišli v roce 2015 a 2016 – z nich již všichni dostali německé občanství.

Policie zveřejnila více informací o silvestrovských útocích v Berlíně. V souvislosti s nepokoji bylo předběžně zatčeno 145 lidí, většinou mužů, jak uvedl policejní mluvčí. Všichni podezřelí byli po dokončení policejních opatření propuštěni.

Celkem bylo zaznamenáno 18 různých národností. 45 podezřelých má německé občanství, 27 je afghánské národnosti a 21 Syřanů. Původně byl počet zatčených udáván jako 159. Došlo k dvojímu započítání, řekl policejní mluvčí. Číselné údaje by měly být rovněž považovány za předběžné.

Kvůli nepokojům v Berlíně bylo podle policie zahájeno celkem 355 trestních a správních deliktů. Mimo jiné probíhají vyšetřování pro narušení nočního klidu, útok a odpor vůči příslušníkům bezpečnostních složek a záchranářů, nebezpečné ublížení na zdraví a způsobení výbušné exploze.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 26 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Nepokoje v Berlíně: Policie zveřejnila seznam národností podezřelých

  1. Mam jen jednu otazku, kdy to rupne a zacne opravdova civilni rasova valka ?
    Spanelska Reconquista trvala pres 200 let, neni cas ztracet cas.
    To cekani je fakt nejhorsi.

  2. https://youtu.be/PyRGVQbflCs?t=991 – teprve islám a muslimové přinesl do indie náboženské války, indie neznala náboženské války. podívejte se nyní jak se od svého vzniku islám rozlézal na územních mapách země. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. https://video.aktualne.cz/dvtv/terorismus-ma-zaklad-v-islamu-uprchlici-v-demokracii-zit-ned/r~76290110657f11e68d00002590604f2e/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout