Covidový výbor EP: Průměrná úmrtnost v Evropě vzrostla o 16%, největší nadúmrtnost zaznamenaly nejproočkovnější země

Covidový výbor EP: Průměrná úmrtnost v Evropě vzrostla o 16%, největší nadúmrtnost zaznamenaly nejproočkovnější země

Země, které vykazují 85-98% proočkovanost jsou zároveň zeměmi, které vykazují největší nadměrnou úmrtnost.  Data, která již nebylo možné zamlčovat, vyšla najevo již před nějakou dobou. Úmrtnost ovšem nelze svádět na covid, vždyť v roce 2020 byla menší úmrtnost než v roce 2021, tedy v roce masového „očkování.“

V letošním roce trend nadměrné úmrtnosti pokračuje. V Evropě se to snažili svést na údajná letní vedra, jenže například léto v roce 2018 bylo mnohem teplejší, tehdy přetrvávala ohromná vlna veder dlouhé týdny a spousta dnů vykázala rekordní teploty – a úmrtnost byla nižší. než v letošním létě.

Navíc, zatímco v Řecku byla velmi vysoká nadměrná úmrtnost, v sousedním Bulharsku, kde je úplně stejné klima, v létě nadměrnou úmrtnost nezaznamenali. Ovšem mezi oběma zeměmi je značný rozdíl v proočkovanosti. Ta je v Bulharsku nejmenší v EU, zatímco Řecko, kde bylo očkování zejména pro seniory, zdravotníky a státní zaměstnance povinné, je proočkovanost velmi vysoká.

Tato data zaujala i „covidový výbor v EP,“ tedy skupinu odvážných europoslanců z různých zemí, kteří se od samého začátku staví proti covidistické politice.

Jak již víte, tak před pár dny před tímto výborem stanula i jedna z ředitelek Pfizeru – Janine Smallová, neboť generální ředitel  Bourla se odmítl výslechu v EP zúčastnit.

Smallová při výslechu přiznala, že Pfizer nikdy nezjišťoval, zda může být očkovaný i přenašečem, takže tvrzení o tom, že „očkováním chráníme své okolí“ bylo zcela lživé. A jednalo se o záměrnou lež.

Na tiskové konferenci, která následovala záhy po výslechu ředitelky Pfizeru, se detailněji probíraly i další zajímavé skutečnosti.

Christine Andersonová, europoslankyně za AfD, kterou jste mohli vidět i na druhé pražské demonstraci, označila výbor EU COVID za nekompetentní sloužit nejlepším zájmům lidí. Místo něho by měly vzniknout formální parlamentní vyšetřovací výbory, neboť jak Pfizer, tak další zástupci Big Pharmy (ale i hlavouni EU) se dopustili zločinu, který je nutno vyšetřit.

„Skutečnost, že pan Bourla, generální ředitel společnosti Pfizer, měl tu drzost odmítnout předstoupit před výbor a odpovědět na otázky, představuje hrubou lhostejnost k lidem, jejichž daňové peníze mimochodem vzal. Pokud nedokážeme přinutit klíčového hráče, aby se objevil před tímto výborem, pak je tento výbor k ničemu. Takže navrhuji, abychom se prohlásili za nekompetentní,“ řekla Andersonová.

„A dále navrhuji, aby tento výbor došel k závěru o potřebě zřídit vyšetřovací výbor a formálně požádal Konferenci předsedů, aby zahájila nezbytné kroky k návrhu Evropského parlamentu na zřízení takového výboru.“

Vyšetřovací komise by samozřejmě měla mít možnost prošetřit i smlouvy s EU a Pfizerem i dalšími firmami, jejichž experimentální genové přípravky byly pod pohrůžkami vnucovány občanům EU. Výbor by měl prošetřit i kompetentní osoby v samotné EU.

Jeden den poté, co generální ředitel společnosti Pfizer Albert Bourla odmítl vystoupit před výborem Covid a odpovědět na otázky, svolalo šest europoslanců tiskovou konferenci v Evropském parlamentu, aby odhalili situaci.

Christian Terhes, europoslanec zastupující Rumunsko, na konferenci řekl: „Míra nadměrné úmrtnosti v celé EU vzrostla o 16 % více, než je průměr. Když se podíváte na mapu, země s nejvyšší proočkovaností mají v současnosti nejvyšší nadúmrtnost.“

Dále také prohlásil: „Čínská vláda zveřejnila údaje o DNA viru a o 3 dny později již Pfizer zahájil testy této vakcíny, jak je to možné?“

Možné je to samozřejmě už jen proto, že do celého covidového podvodu byly zahrnuty i korporace z Big Pharmy. Celý covidový zločin byl dlouhodobě plánován a ve vhodnou dobu realizován.

Na celou tiskovou konferenci (v angličtině) se můžete podívat zde:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 4.9]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout